Last Minute Romance Konusu ve Yorum


Last Minute Romance Konusu

Han Seung-Yeon Beak Se adındaki ünlü top star ve dizi oyuncusuna takıntı derecesinde hayran olan bir genç kızdır ve kanser olduğunu az bir ömrü kaldığını öğrenmiştir. Bu süreçte bir gün Baek Sea'ye çok benzeyen biri ile bir sözleşme imzalar. Sözleşme gereği ömrünün son günlerinde bu sevdiği top stara benzeyen adamla dizilerdeki gibi bir hayat yaşayacaktır. Ama bu mecaz değildir. Gerçekten sevdiği dramalardaki en sevdiği sahneleri beraber yaşayacaklardır.

Last Minute Romance Yorumu

 • Kore mini dizi standardını biliyorsunuz. Çok fazla beklentiye girmeden başlanılması gereken çerezlik dizilerdir.
 • Bu dizide mini dizi kategorisi ortalama olarak değerlendirebileceğim bir yapımdı.
 • Konusundan anlaşılacağı üzere sevdiğimiz, kült olmuş birçok diziye göndermeler vardı. Bunlar da sanırım klişe konusunu izlenir kıldı.
 • Dizinin konusunu şu replik özetliyor:
 • İlla izlenmeli diyemeyeceğim ama çerezlik bir şeyler arayıp göndermelerden hoşlananlar için iyi bir tercih olabilir diye düşünüyorum.
Last Minute Dizisi Göndermeler

En komiklerinden birisi de Goblin göndermesiydi sanırım. O şey plastik kılıç. :DVe en çok gönderme de Goblin'e yapıldı sanırım.

*1*


*2*Tabii ki gönderme deyince Secret Garden coffee kiss olmadan olmazdı.


Ben de izlemedim ama vanım Joo Sang Wook'un rol aldığı Glamorous Temptation dizisine şu sahne ile bir gönderme yapıldı. 50 bölüm olmasa izleyebilirdim. :D


ve bu sahne yine aynı diziye aitmiş.


Ve tabii Dots göndermesi!


Tüm bu dizi göndermeleri haricinde direk izleyiciye yönelik bu iki gönderme çok hoştu.Şu iki sahne hangi diziden hatırlayamadım. 49 Days idi gibi hatırlıyorum ama emin değilim. 
Ama sizin hafızanıza güveniyorum.


*2*


Yorum Gönder

12 Yorumlar

 1. Nabrut cilt bakım konusunda yazsın diyenler bu yorumu favlıyor :((

  YanıtlaSil
 2. Siz ankarada yaşıyordunuz değil mi, Ankarada önerebileceğiniz kore restorantı ve önereceğiniz uygun fiyatlı bir yemek var mı? Birde çok yakın olmadığım kişilerle birlikte gidicem yani yerken de zorlanmak istemem. Şimdiden teşekkürker :))

  YanıtlaSil
 3. Diziyi izlemedim hatta niyet bile etmedim ama üzüldüm ya 😢

  YanıtlaSil
 4. ya o gönderme glamorous temptation değil de jung woo sung ve son ye jin'in filmi a moment to remember olmasın? kore filmlerinin efsanesidir. hatta sonra özcan deniz evim sensin diye uyarladı orda bile aynı sahne var.heveslendim valla ben bu diziye izleyeceğim hemen^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. glamorous temptation olduğuna eminim zira arka planda çalan ost da ona aitti.
   A moment to remember elbet izledim ama böyle bir sahne hatırlamıyorum

   Sil
 5. Hepimizin hayalini yapmış kız. Bende bir yerlerden Nam Jo Hyuk bulup Kim Bok Joo yu mu çeksem acaba. Yada Lee Jong Suk bulup bi W- Two Worlds mü çeksem napsam biraz aksiyon da olur içinde.

  YanıtlaSil
 6. "Bunu içersen çıkacağız" göndermesi Hatırlanacak Bir Anı filminden bence göndermenin göndermesi olmuş Nasreddin Hoca'nın tavşanın suyunun suyu fıkrasındaki misal 😂
  D.S.K.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. A moment benim ilk kore filmlerimden biri. O yüzden hiç hatırlamıyorum. Doğrudur :D

   Sil