Last Minute Romance Konusu

Han Seung-Yeon Beak Se adındaki ünlü top star ve dizi oyuncusuna takıntı derecesinde hayran olan bir genç kızdır ve kanser olduğunu az bir ömrü kaldığını öğrenmiştir. Bu süreçte bir gün Baek Sea'ye çok benzeyen biri ile bir sözleşme imzalar. Sözleşme gereği ömrünün son günlerinde bu sevdiği top stara benzeyen adamla dizilerdeki gibi bir hayat yaşayacaktır. Ama bu mecaz değildir. Gerçekten sevdiği dramalardaki en sevdiği sahneleri beraber yaşayacaklardır.

Last Minute Romance Yorumu

  • Kore mini dizi standardını biliyorsunuz. Çok fazla beklentiye girmeden başlanılması gereken çerezlik dizilerdir.
  • Bu dizide mini dizi kategorisi ortalama olarak değerlendirebileceğim bir yapımdı.
  • Konusundan anlaşılacağı üzere sevdiğimiz, kült olmuş birçok diziye göndermeler vardı. Bunlar da sanırım klişe konusunu izlenir kıldı.
  • Dizinin konusunu şu replik özetliyor:
  • İlla izlenmeli diyemeyeceğim ama çerezlik bir şeyler arayıp göndermelerden hoşlananlar için iyi bir tercih olabilir diye düşünüyorum.
Last Minute Dizisi Göndermeler

En komiklerinden birisi de Goblin göndermesiydi sanırım. O şey plastik kılıç. :DVe en çok gönderme de Goblin'e yapıldı sanırım.

*1*


*2*Tabii ki gönderme deyince Secret Garden coffee kiss olmadan olmazdı.


Ben de izlemedim ama vanım Joo Sang Wook'un rol aldığı Glamorous Temptation dizisine şu sahne ile bir gönderme yapıldı. 50 bölüm olmasa izleyebilirdim. :D


ve bu sahne yine aynı diziye aitmiş.


Ve tabii Dots göndermesi!


Tüm bu dizi göndermeleri haricinde direk izleyiciye yönelik bu iki gönderme çok hoştu.Şu iki sahne hangi diziden hatırlayamadım. 49 Days idi gibi hatırlıyorum ama emin değilim. 
Ama sizin hafızanıza güveniyorum.


*2*