Tale of the Nine Tailed Fox Konusu 2020


Tale of the Nine Tailed Fox 2020 Konusu

Bir Gumiho hikayesi.
Şehre yeni yerleşen efsanevi dokuz kuyruklu tilki Lee Yeon (Lee Dong-Wook) insan şekline girebilen, ruhları temizleme görevi olan bir Gumiho'dur. Yüksek bir zekaya sahiptir ancak kendini beğenmiş birisidir ve görevlerini yerine getirirken orantısız güç kullanma eğilimi vardır.

Nam Ji-A (Jo Bo-Ah) ise şehir efsanelerini araştırdığı "Şehrin Efsanelerini Bul" isimli reality şov programı yapan yetenekli bir televizyon yapımcısıdır. Çelik gibi sinirlere sahip cesur ve rekabetçi bir kadındır. Bir gün, şehirde dokuz kuyruklu bir tilki (Lee Dong-Wook) olduğunu duyar ve onun peşine düşer.Kim Beom, Lee Yeon’un (Lee Dong-Wook) üvey kardeşidir. En tehlikeli Gumiho olarak bilinmektedir. Bazen insanların isteklerini yerine getirmek için onlara birtakım vaatlerde bulunup onları baştan çıkartır ama o insanları bilmedikleri büyük bir bedel beklemektedir.


Tale of the Nine Tailed Fox Oyuncuları


Lee Dong Wook'u en son Goblin'de izlemiştim. Nam-ı diğer ölüm meleği. Hastasıyız.
Esas kız Jo Bo-Ah'ı daha önce izlemedim. Ama ikinci adam Kim Beom Boys Over Flowers'tan sonra dizilerde oynamış, hiç haberim yoktu. :)
Yayın Kanalı: TvN
Yönetmen: Kang Shin-Hyo (Heirs)
Senarist: Han Woo-Ri
Yayın Tarihi: Ekim
Türü: Romantik, Aksiyon, Melodram

Tale of the Nine Tailed Fox FragmanYorum Gönderme

2 Yorumlar

 1. Merakla bekliyoruz nabrutcuğum sana tavsiye etmek istedigim bir dizi var soul mechanic/ fix you begenicegini dusundugum naif birbirine iyi gelen iki kişinin hikayesi
  Sevgilerr ...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aaa duymadım hemen inceleyim teşekkür ediyorum ^^
   sevgiler

   Sil