Pişmanlık duyup da bir gün ararsan,
Nerdeyim, nasılım diye sorarsan... ♫♪  ♫♪ 

(İbrahim Tatlıses'in bu şarkısını bilmiyorsanız giriş kısmı biraz manasız olabilir :)

Çalıkuşu Kamran ile nişanlandığında şimdiye kadar dalga geçtiğim nişanlı kızlardan biri oldum diye yakınır. 

O satırlar aynen şöyledir:

Dünyada en acıdığım, alay ettiğim insanlar, nişanlı kızlardı. Ben onlardan biri oldum. Onlara yalvar. Kimse bana nişanlı demesin. Yerin dibine geçiyorum, korkuyorum, ben daha çocuğum. (...) Kimse bana nişanlı muamelesi etmesin şimdi.

İşte benimkisi de öyle bir hal...

Evet, artık nişanlıyım. 

Aslında sadece sözüm oldu ama nişanlıyım, onu da ayrıca anlatacağım.Nişanlandığımı kendime yüksek sesle söyleyemediğim gibi gerek buradan gerek de gerçek hesaplarımdan paylaşıp ilan edemedim. Nişanlanınca hayattan beklediğim hiç bir şey olmadı. Ayaklarım yerden kesilip aklım bir karış havada gülücükler saçarım, her nişanlı kız gibi, diye düşünüyordum. Baya normal hayatım devam ediyor. Söz günü öyle normaldim ki akrabalarım arasında zorla sözlendiğimi düşünenler olmuş. Ne bileyim, hayatım devam ediyor işte. 

15 Mart'tan bu yana bir süreç içindeyim ama burada seslendirmek için kabullenmem neredeyse 2 ayı bulmuş. Hadi hayırlısı.

Buralarda olmadığım bu süreçte bir sürü şey oldu, evet. Yavaş yavaş hepsini anlatacağım. Nereden başlayacağımı bilmiyorum ama belki sizin sorularınız beni yönlendirir.

Nabrut Fıdıllıoğlu Alyansıyla Bildirdi.