Children of Nobody Konu ve Oyuncuları / 2018 Kore Dizileri

Red Moon Blue Sun konusu

Children of Nobody konusu

Kim Sun Ah bir çocuk merkezinde pediatrist olarak çalışmaktadır. Dışarıdan bakıldığında mükemmel bir hayatı vardır. Çok nazik ve sevecen bir kadındır. Çocuğu ve şahane kocasıyla yaşamaktadır. 2. çocuğuna hamile olduğunu öğrenmiştir. Ancak bir kazaya karışmasıyla hayatı altüst olur. Hiçbir şeyin sandığın gibi olmadığını görür.

Lee Yi-Kyung bir dedektiftir. Adalete inancı tamdır ve suçluların cezalandırılması için elinden geleni yapmaktadır. O da dışarıdan çok neşeli görünse de geçmişinde gizlediği acılar vardır.

Red Moon Blue Sun Oyuncuları

Kim Sun Ah da yaşlandı be! diyerek konuya giriyorum. City Hall'den sonra bir kaç dizisini izlemeye çalıştım ama gitmedi, yarım bıraktım.Sorun Lee Yi Kyung'u ciddi bir rolde izleyecek ya da izleyemeyecek olmak! Eulachacha Waikiki dizisindeki rolünden sonra onu ciddi olarak düşünemiyorum ki Suits dizisinde ciddi, kötü ufak bir rolü vardı, olmadı, geçmedi bana. İkinci kadın olarak ise 49 Days dizisinin güzel hayaletini, Nam Gyu-Ri'yi izleyeceğiz. Ne diziydi be!Senarist ise Do Hyun-Jung! Que, sera sera dizisinin senaristi ki Que Sera izlediğim en ters köşe Kore dizisi olarak bende yeri ayrıdır.


Türü: Dram, Gizem
Children of Nobody Bölüm Sayısı: 32 (35'er dakika)
Senarist: Do Hyun-Jung
Yönetmen: Choi Jung-Kyu
Yayın Kanalı: Mbc 

Yayın Tarihi: 21 Kasım


Yorum Gönder

9 Yorumlar

 1. Baş rol erkegi sevemdim bi turlu yaa

  YanıtlaSil
 2. Lee Yi Kyung'un iyi bir oyuncu olduğumu düşünüyorum, dolayısıyla bu rolün altından kalkacaktır ama başrol kadın izlediğim her yapımda yaşlıydı zaten ya. O kadına hiç bir yaşının hiç bir evresinde ısınamadım. İkinci kızı 49 Days'den tanıyorum, ne severim ne nefret ederim. Gel gelelim Lee Yi Kyung'un bildiğim kadarıyla adam akıllı ilk başrol dizisi bu dizi ve bu dizide o yaşlı kadın ile birlikte rol aldığı için talihsizlik sayıyorum bunu resmen. Keşke tutsa da Lee Yi Kyung iyice parlasa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başrol kadının Rain ile çok eski bir dizisi var, adını unuttum şimdi. Orada fıstıktı :D
   Lyk ise umarım dramda iyi bir iş çıkarır merakla bekliyorum

   Sil
  2. Biliyorum o diziyi My Name is Kim Sam Soon. Orada da pek sevememiştim galiba.

   Sil
 3. Bence bu çocuk yerine park hae jin veya song seung heon kim sun ah la daha iyi dururdu

  YanıtlaSil
 4. nabrut ablacığım bu bloğu 4 aydır takip ediyorum
  ve seni çok seviyorum artık senin yazılarını okumadan kesinlikle bir diziye başlamıyorum bunu belirtmek istemiştim ( abla dememi mazur görmezsin umarım )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim nasıl istersen öyle hitap et, kendini nasıl rahat hissedersen bana hepsi uyar.
   Çok mutlu oldum yorumuna da. Her zaman ses et, mutlu olurum.

   Sil