Radio Romance Kore Konu 

Kim So Hyun radyo programı sunucusu olarak çalışmaktadır. Kör bir annesi vardır ve çocukken annesi sadece radyo dinleyebildiği için o da bu mesleğe gönül vermiştir. Lakin bu meslek için yeteri kadar yetenekli değildir ve sunduğu program iptal edilme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Yoon Doo Joon ise başarılı bir aktörü canlandıracaktır.Kim So Hyun programı iptal olmasın diye bu aktörle beraber program yapmayı kabul eder ama Yoon Doo Joon doğaçlama yapamaz ancak verilen text'e göre hareket eder.

Edit: Diziyi izledim. Yorumu için şuraya bakabilirsiniz.

Radio Romance Oyuncuları

Kim So Hyun hastasıyım, bilirsiniz. Şirinlikte Yoon Eun Hye'ye benzediği için belki de onun yokluğunu tamamlıyorum bilemiyorum. Ahaha!

En son While you were sleeping dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Başrol olarak ise ilk kez Let's Ghost Fight dizisinde izlemiştik. Yoon Doo Joon nam-ı diğer Doo Joon Oppa'yı (Let's eat izleyenler oppa olayını bilir) ise ilk kez Let's Eat'de izleyip sempati beslemeye başlasam da mini dizi Splash Splash Love ile efsaneleşmiştir.
İki başrol o kadar tatlı ki Strong Woman Do Bong Soon dizisi gibi senaryo şahane olmasa bile keyifle izleyeceğimiz bir şey çıkacağını düşünüyorum. Tabii umalım ki senaryo da güzel olsun!


Türü: Romantik
Radio Romance Bölüm Sayısı : 16
Senarist: Jeon Yoo-Ri
Yönetmen: Kim Shin-Il
Yayın Kanalı: KBS2
Yayın Tarihi: 29 Ocak

Radio Romance Korean Drama Fragman