The Spies Who Loved Me Kore Dizisi KonuEric Moon sevgim klişeleri yerle bir eden dizi olarak isimlendirdiğim Que Sera Sera ve en iyi Kore dizileri arasında sayabileceğim Another Miss Oh ile tescillidir. The Spy Who Loved Me 'de Yoona ile başrol oynayacağını duyunca çok sevindiğimi söyleyemeliyim.

The Spy Who Loved Me Kore Konusu
The Spies Who Loved Me Konusu

Kang A-Reum (Yoo In-Na) gizli sırlarla dolu iki adamla evlenip boşanmış bir gelinlik tasarımcısıdır.

Jeon Ji-Hoon (Eric) seyahat yazarlığı yapıyor gibi görünmektedir ancak o devlet istihbaratında çalışan bir ajandır. Kang A-Reum (Yoo In-Na) onun gerçek kimliğini öğrenmeden boşanmışlardır.Kang A-Reum (Yoo In-Na) boşandıktan sonra (Lim Ju-Hwan) Derek Hyun ile evlenmiştir. Kocası son derece nazik ve sıcak kalpli bir adam gibi görünmektedir. Ancak o bir casustur ve görevi uğruna her şeyi göze alacaktır. Kang A-Reum (Yoo In-Na) gerçekten seviyor olsa da kimliğini ondan gizlemektedir.

Edit: Diziyi izledim. The Spies Who Loved Me Yorumu için şuraya bakabilirsiniz.

The Spy Who Loved Me Oyuncuları

Eric Moon 'u en son Another Miss Oh'da izledim ki şöyle güzel bir replikle kendisini yad edeceğim.Yo In Na'yı ise çok acayip şeker bulduğumu, Queen In-Hyun's Man (2012) dizisinden beri takipte olduğumu eskiler bilir. Onu da One More Happy Ending dizisindeki evde kalmış kız rolüyle yad edeyim.The Spies Who Loved Me ne demek : Beni Seven Casuslar
Bu isimde 1977 yapımı bir James Bond filmi bulunuyor ama konu bakımından benzerlik taşımıyor.

Türü: Romantik Komedi
Yayın Tarihi: Ekim

The Spies Who Loved Me FragmanEğlenceli bir şey izleyeceğiz gibi görünüyor. Bilgiler geldikçe yazıyı güncelleyeceğim.

Yorum Gönder

2 Yorumlar