My Mister Blog Yorum ve Replikleri - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

Home Top Ad

Post Top Ad

5 Ağustos 2018 Pazar

My Mister Blog Yorum ve Replikleri

Lee Sang Gyun hastası biri olarak bu diziyi merakla bekliyordum.My Mister konusu ve oyuncuları hakkında şurada bilgi vermiştim.

My Mister Dizisi hakkında söyleyeceklerim;


 • Lee Sang Gyun'a yine yeniden aşık oldum sanırım. Kendisi hakkında yazının sonunda bazı bilgiler de vereceğim. 
 • Baştan şunu net olarak söyleyim ki Another Miss Oh senaristi yine muazzam bir iş çıkarmış. Klişelerden uzak, başka hiçbir diziye benzemeyen bir senaryo yazmış. Karakterler öyle sağlam çizilmiş ki senaryodan öte kişiler ayaklı roman gibi karşımıza konmuş.
 • Ruh çözümlemeleri, sağlam karakterleri ve hüznüyle çok keyifli bir diziydi. 
 • İlk bölüm uzun olması sebebiyle biraz sönük geçse de sonraki bölümlerde açıldı.
 • Biliyorsunuz TvN kablolu tv olduğu için reytingler ulusal kanallara göre daha düşük oluyordu. Ama bu dizi kablolu kanal reytinlerinde 7.3 ile bir rekor kırmış. Reytingleri takip ediyorsanız bu oranın çok çok yüksek olduğunu bilirsiniz.
 • Hani Another Miss Oh dizisinde esas oğlan ses yönetmeniydi ve sesleri dinlerdi ya, bu dizide de ses teması ön plandaydı, Ajusshi'nin ayak ve nefes sesleri dizinin nokta atışı kısımlarıydı, unutulmazdı... Demir yoluna doğru yürürken ayakkabılarından çıkan tıkırtı hala kulağımda...
 • Senaryo olay akışı itibarıyla pek dram barındırmasa da karakterlerin psikolojik halleri beni çoğu zaman ağlattı. 
 • Tam anlamıyla psikolojik bir roman gibiydi. Eylül romanındaki kişilerin hüznünü izlemek gibi... Ve eğer Eylül romanını sevmediyseniz muhtemelen bu diziyi de sevmezsiniz.
 • Ajusshi'nin yalnızlığı, kalenderliği o kadar gerçekçi işlenmişti ki benim bile sırtını pışpışlayıp geçecek diye avutmak geldi.
 • IU benim zaten sevdiğim bir oyuncuydu. Moon Lovers ile sempatim artmıştı ama bu diziyle de oyunculuğunu kanıtladı diye düşünüyorum.
 • Merak eden, soranlar için Pollyannahayris çevirisi ile izledim. Çevirmenimizin ellerine sağlık.

Yasal Uyarı: Buradan sonrası yüksek dozda my mister spoiler içerir. 

Lee Sun Kyun hayranı biri olarak bu yazıyı yazmak ama yayınlamamak istiyor olabilirim, öyle kıskançlığım üzerinde. Haha!


O zaman bir Ajusshi başlığı açabilirim, izninizle!


I Love Ajusshi! 💗

 • Böyle ezik bir ruh halini canlandırırken bile neden bu kadar havalıydı? Hadi bana bunu açıklayın. <3
 • Başkana gidip karımdan ayrıl dediği anda kendine gel Ajusshi diyerek kollarından silkelemek istedim, bunu gerçekten istedim.
 • O bıkkınlığı, işe giderken yüzünün aldığı hal yüzünden işinden nefret etmek nedir, öğrendim.
 • Barda onu Marc Darcy'e benzettikleri bir diyalog geçti.
 • Marc Darcy Bridget Jones Günlüğü kitabındaki mükemmel erkek karakteridir. Ama filminde bu karakter zirveye taşınmıştır. İzlemeyen/okumayanlar için açıklamam gerekirse aynı bu dizideki Ajusshi gibi kendini aldatan sevgilisini affetmiştir, sessiz ve hüzünlü bir adamdır ki Colin Firth canlandırmıştı. Lee Sun Kyun ince uzun Bir adam olmak bakımından Colin Firth'e de benzer.

 • Karısı ile yüzleştikleri sahnede ağladım. Diyecek başka sözüm yok, bir erkeği böylesine bitik görmek çok üzücüydü.


Ajusshi ile Lee Ji Ah'ın ilişkisine gelirsem;
 • 20 yaşındaki bir genç kızın 40 yaşındaki bir adamın hüznünü çözmesi başlı başına çok düşündürücüydü.

 • Lee Ji Ah Ajusshi'yi dinlediği için mi onu böyle çözümledi, dinlemese de onu bu kadar anlayabilir miydi, bilmiyorum.

 • Daha ilk başta Lee Ji Ah'ın ince giyindiğini fark etmesi bile çok ama çok güzel bir detaydı. Kız nasıl aşık olmasın, söyle sayın okuyucu. Biz eridik yani. :DDD
 • Böyle sözleri acaba hissettiği şey aşk mıydı, minnet mi diye düşündürdü.

 • Ama aşağıdaki replik şüpheye yer bırakmadı. Cidden sevmek böyle bir şey sanırım. Benim için dizinin kült sahnesiydi. Hem gözlerim doldu hem de Another Miss Oh dizisini hatırladım.

 • En sevdiğim sahnelerden birisiydi, Lee Ji Ah'ın aşkını itiraf ettiği sahne...
 • Sevgi böyle güzel anlatılamazdı, bence...
 • Ajusshi'yi ilmek ilmek çözümleyen kızımızın en güzel repliklerinden biri de bu aşağıdakiydi. Senaristin bu hoş detaylarına bayılıyorum.
 • Bu sahnede Lee Ji Ah'ın ağlaması,
 • ve en son her şeyin açığa çıkıp karşılaştıklarında aralarında geçen bu diyalog benim için diğer unutulmaz sahneler arasında yerini aldı.
 • vedalarında içime öküz oturmuş olabilir ama my mister final kısmına en son detaylı değineceğim.

My Mister hakkında diğer söyleyeceklerim;

**İlk bölümde kızın karakterine dair verilen ipucu, ofise giren böceğe karşı olan tavrı efsane bir detaydı.

**Le Ji Ah rüşveti ortadan kaldırınca Ajusshi'nin babannesine yemek göndermesi ve ben de seni bir kez kurtarmıştım diye işe alma sürecini kastetmesi,

** Le Ji Ah'ın geçmişini öğrenmesi ve tefeciyi bir güzel benzetmesi ve kızın ağlaması,

**Ben de koca Kore'de hasta bakım evi yok mu diye düşünüyordum ki meğer kızımızın bundan bile haberi yokmuş. :P

**Lee Ji Ah'ın Ajusshi'nin karısına "evli kadın en iyi sevgilidir" konuşmasını dinletmesi, kadının da başkanla hesaplaşmaya gittiğinde sen okulda da zavallıydın, hiçbir şeyin yokken var ibi davranırdın, hepiniz bunu bilirdik ama sana söylemezdik demesi (meydan lorousse), sonra kadının olayları kocasının da bildiğini öğrendiğinde kendinden utanıp ben artık nasıl yaşayacağım diye ağlaması,

**3 kardeşin sürekli beraber gezmeleri, aralarındaki ilişki gıpta edilesiydi. 

**Sarhoş oldukları sahnelerdeki buğu ve sesin arkadan gelmesi tabii ki Signal'i hatırlattı ki bu sahnelerde kullanılan bir çok müzik de Signal'de kullanılmıştı, (yönetmenleri aynı, ufak hatırlatma)

**Aralarında konuşurken varsayım olarak yönetici olamazsan deyince etrafa tükürmeleri,

**Yönetmen kardeş temizlik yaparken müşterisi tarafından azarlanmasına annesinin şahit olması çok duygusal bir sahne idi. Sonra Ajusshi'm o müşterinin icabına baktı gerçi. 😎

**İki gelinin kaynana evine geldiği ve hep bir elden sofrayı hazırlamaları epey Türk işiydi.

**Yönetmen ile oyuncunun ilişkisi enterasandı. Siz de başarısız oldunuz içim rahatladı demesi, komikti.
aklımda kalan sahnelerdi.

My Mister final bölümüne gelirsem;

 • Ajusshi'nin telefonunun dinlendiğini öğrenip Lee Ji Ah beni ara demesi,
 • Karısının, herkese itiraf edelim, bizim yüzümüzden birinin kaçak yaşamasına göz yumamayız demesi,
 • Le Ji Ah'ın Halmonisinin cenazesi kalbe dokunan detaylardı.
Lakin ve sanırım, Lee Ji Ah Ajusshi'den ayrıldığına, gerçi hiç birleşmediler ama, benim kadar üzülmemiştir. Valla! Çok üzüldüm. 


Yani dizinin gelişine bakarsak böyle olması gerekiyordu. Ajusshi hiçbir zaman kıza doğru bir adım atmamıştı. Onunki kendisine benzeyen bir kıza duyduğu sempatiden fazlası değildi. Ama.. ama.. ama... Hadi Lee Ji Ah'ı geçtik tamam, gidip niye karına döndün, bir de fotoğraflarını falan masasına dizilemiş. Ah Ajusshi :D


Lee Sun Kyun hakkında biraz detay vermem gerekirse;

İlginçtir ki Lee Sun Kyun'u ilk kez tanımamız da Coffee Prince'deki Ajusshi rolüyledir. Dizinin esas kızı Eun-Chan da ona Ajusshi diye seslenirdi.Lee Sun Kyun'un iki çocuğu var ve yıllar evvel eşi hakkında bilgi vermiştim. Buraya da yorumsuz olarak fotoğrafını ekliyorum. 0.oLee Sun Kyun'un izlediğim dizileri ve filmleri: 

Not: Bazılarının linki var bazılarının yok. Bazılarını blog açmadan önce izlediğim için yazamadım, bazılarını ise yazmaya değer görmemiştim.

My Wife's Having an Affair this Week (Yarım bıraktım, yine ilginçtir ki Lee Sun Gyun yine aldatılan adam rolündeydi. Bu adam nasıl aldatılabilir, inanılmaz!)

All about my wife Bu filmi çok eğlencelidir, inanılmaz tespitleri vardır ve yine Lee Sun Kyun aldatılan eş rolündedir.


Miss Korea 

Pasta

Coffee Prince

Our Sunshi 

Our Erotic Love 

Pretty Romance


Surprise Party 

Paju

Helpless

A hard day

A Missing BodySöyleyeceklerim bu kadar! Bana o kadar çok mesaj geldi ki yaz artık şu diziyi de senden de okuyalım diye. Umarım tatmin edici bir yazı olmuştur. İzleyeli çok olduğu için unuttuğum yerler olabilir. Siz tamamlarsınız.

Ben de sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

37 yorum:

 1. Dizi neredeyse bütün favorilerimi salladı geçti. Gerçekten hiçbir kore dizisine benzemeyen bir diziydi. Another Miss Oh'u da çok beğenmiştim fakat bu senaristin artık ustalık işi bence. :D Harika bir yazı olmuş. Okudukça gözlerim dolu dolu oldu. Bir daha böyle bir dizi gelir mi bilemiyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her böyle dediğimiz diziden sonra daha iyisini izledik. Yine izleriz bence :) Ve tabii umarım izleriz ^^

   Sil
 2. Yenilerden izlediğin ne var peki bu aralar baya iyi şeyler var ama vaktim yok senin yorumun önemli

  YanıtlaSil
 3. Şu ana kadar izledigim tüm diziler içinde beni en derinden etkileyeniydi. Hayatın gerçekleri izle yüzleştigimiz kendi iç muhasebemizi doyasıya yaptigimiz harika bir diziydi.

  YanıtlaSil
 4. Acaba bende seni instagramdan, twitter'dan, buradan falan darlasam abla İljimae'mi de yorumlar mıydın? Sana Kleun Cheewit'i me kadar sevdiğimi yazmıştım galiba, şimdiye izlediğim 70 küsür dizinin içinde her yönüyle en beğendiğim olduğunu falan, heh İljimae'de işte ikinci dizim oldu. Türünde sevdiğim hiç bir kısım barındırmamasına rağmen aşık olduğum bir dizi oldu ve benim Lee Joon Ki beyefendiye de feci vurulmama sebep oldu. Acaba İljimae'yi de izledin mi, izler misin, yorumlar mısın? 🤗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnan tarihi dizi konusunda çok kötüyüm :) Çok zor izliyorum. Yoksa seni mi kırıcam :)

   Sil
 5. teşekkürler nabrut Tam böyle yeni dizilerin kliselerinden yuzeyselliginden ongorulebilirliginden çok sıkıldığim bir zaman senin yazına denk geldim her sahnesi film izler gibiydi müzikler üç kardeşin muazzam ilişkisi yengenin ihanetini öğrenince girdikleri haller gercekten içime dokunan çok sahnesi var lee ji anin çıkardığın seslerin hepsini sevdim repliği benim favorim. ajussinin sadece bir filmini izledim ama bu diziyle yaşattığı karakter onu favorilerim arasına itinayla yerlestirmeme sebep oldu dizi boyunca havalı olabilir mi bir adam?lee ji anin boynu son sahnede dahi bükük kaldı ya😖😵ama gercekten çıkardığın her sesi sevdik ajussi ! 💟

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her cümlesine katıldığım bir yorum oldu ben de teşekkkür ediyorum :) ama ajusshi benim :DD

   Sil
 6. Önemli olan iyi koşullar altında iyi olmak değil, kötü şartlar altında bile iyi olmayı becerebilmektir. Benim için dizinin özeti böyleydi. Güzel analiz etmişsin, kalemine sağlık.

  YanıtlaSil
 7. Merhaba Nabrut bu dizi gibi bir dizi var mı bildiğin ?

  YanıtlaSil
 8. Yeni bitirdim diziyi hemen yorumunu merak ettim. Uzun zamandir takipteyim. Teşekkürler yazıların için.
  Ve dizi muhtesemdi hem huzunlenip hem de bununla ayakta kalmak gerektiğini gördüğüm bi diziydi. Karakterler çok gerçekçiydi. Hayatta kalmanin zorlugunu bilen insanların birbirlerine desteklerini gormek harikaydi..
  Mutlu olalım. Her şeye rağmen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel bir yorum. Ben de teşekkür ediyorum aynı şeyleri düşünmüşüz.

   Sil
 9. ajusshi nin karısı oğlunun yanına gittiğinde evde tek başına ağlaması lee ji an ı unutamadığı için miydi orda öyle ağlaması çok hüzünlüydü mutlu muydu bence değildi zaman geçtikçe alıştı belki o da

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dizide pek mutlu olan yoktu, hüzün doluydu zaten. Hayatın koşturmasında gidip geliyorlardı

   Sil
 10. Bu gune kadar o kadar cok kore dizisi izledim ki. Ancak bu dizi benzersiz. Çok etkilendim. Cok uzuldum. Cok umut ettim. Belkide yaşım gereği çok anlamli geldi her bir karesi. Hayatin bir kesiti gibi. Bu gune kadar hic bir film veya dizide olmayan bisey hissettim. Sanki kitaptan okuyormusum gibi. Hayati bu kadar dogru yansitan kac film olmustur ki. Bu kadar zaman gecti her iki karakteri de ayni bu gün izlemisim gibi hissediyorum. Guzel ve ozel bi yapimdi. Herkesin emegine saglık.

  YanıtlaSil
 11. aynen o ağlayış ji an için miydi karısı için miydi bende bir türlü çözemedim

  YanıtlaSil
 12. Ben dizi diyemem daha ötesindeydi
  Ki hala gözlerimin dolmasına ve kalbimin acımasına sebep oluyor. Tek tek sahneleri yazarsam okuman zaman alır. Her sahnesi o kadar özenle işlenmişdi ki. Hele o sesler bir insanın nefes alışı bile bu kadar hüzünlü olur mu ?
  Hele o OSTların başaldığı anlar.
  Bir kitaptan bir cümle geliyor aklıma kız soruyor: "güzel bir şeye bakınca ağlar mı insan?" Adam: "ağlarmış demek ki".
  Evet ben de bu güzel diziye baktıkca ağladım. O final beni öyle bir hüzünlendirdi ki (iç çekerek)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşte o ses öğesini nedense senarist her zaman vurguluyor çok da iyi yapıyor.
   Dizi hakkında daha da bir şey diyemiyorum, dediğin gibi işte dizinin ötesindeydi

   Sil
 13. Merhabalar.Aralık ayına geldik ama hala bu diziyi unutamıyorum.Yayınlandığı zaman günü gününe takip ettim.Her bölümde beni farklı bir hüzün kapladı hala daha hatırladıkça kalbime birşeyler oluyor.Ost larini dinlemeye devam ediyorum. Başrol oyuncular olsun yan roller olsun çok başarılıydı. Beni en çok etkileyen insana dair hikayelerin olması yani çok gerçekçi idi.Kızımız ağladı ben de ağladım sevindi ben de sevindim.Ben de derin izler bırakan ve çok ayrı bir yeri olan bir dizi. Finali tabiki hayal ettiğim gibi bitmedi ama olmadı gereken oydu sanırım. Karısı hakkında konuşmak bile istemiyorum. Bu dizi bittiğinde şöyle demiştim "ajusshı adım seslerini özleyeceğim "Evet sevgili Nabrut,benim duygularım böyle.Güzel yorumlarına devam et,severek takip ediyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten ben de dizinin caps'lerine denk gelince hala duygulanıyorum.
   Diğer her noktada katılıyorum.
   Ajusshi ah! Yeni bir dizi çekse de izlesek.
   Çok teşekkür ediyorum her zaman bekliyorum

   Sil
 14. Merhaba,
  2018 önerilerinden sonra karar verip izledim. Öncelikle teşekkür ederim.
  Sen ve burada yorum yapan herkes gibi ben de çok beğendim, alıştığımız diziler gibi değildi.
  Her bölüm bir film gibiydi. Başrollerin oyunculuğuna hayran kaldım.
  Dizide özellikle "iyilik" ve "iyi kalabilme" noktasında verdiği mesajlar çok iyiydi.
  Ortanca çocuk olmayı, duyguları ifade edememenin ne olduğunu, duygusuzluğu, birini beklemeyi, hayata tutunma çabasını, başarısızlığı, nefreti, anne olmayı, kardeş olmayı, arkadaş olmayı,... tüm bu duyguları o kadar iyi aktardı ki oyuncular, işi insan psikolojisi olan beni bu kadar etkilemesi belki de bundandır.
  Son olarak, ben o ağlayışta ji an'a özlemi hissettim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar;
   Ne güzel özetlemişsin diziyi. Diyecek, üstüne söyleyecek söz bırakmamışsın.
   Yorumları okuyunca bile beni hüzün kaplıyor hala...
   ellerine sağlık

   Sil
 15. Diziyi izleyeli çok oldu.Yine tavsiyen üzerine izledim tabi.(İyi ki varsın)Sayfanda dolanırken bu diziyi görünce yorum yazasım geldi.Güzel diziydi cidden.Farklıydı ve anlamlıydı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı düşünmemize sevindim. Benim için de özel bir diziydi gerçekten

   Sil
 16. My Mister benim için şuana kadar izlediğim en içten, hayattan diziydi.Ah ajusshi nefes alışverişlerin, ayak seslerin ne diyebilirim ki😍😭 Peki ya Le Ji An'ın bir kere sarılabilir miyim diyişi😭Ajusshiye vuruldum resmen.Yeni dizileri gelsin en kısa zamanda aminn.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ajusshi'nin 2009 yapımı Pasta isminde bir dizisi daha vardır ki ben kendisini o dizi ile tanıdım, tavsiye ederim :)

   Sil
 17. Diziyi izleyeli baya oldu hatta birkaç ay takip ettim nabrut izledi mı, dizinin repliklerini paylaştı mı diye. Unutmuştum ama bugün birden direk aklıma geldi ve replikleri paylaştığını gördüğümde çok sevindim :) yine çok güzel bir yazı olmuş nabrut ellerine sağlık. Ben bu diziyi çok beğendim gerçekten. Konusunu gerçek hayattan alan bir dizi olmuştu. Ve senin bahsettiğin sahnelerden bire bir ben de etkilenmiştim. Bu arada Lee Ji An'ı canlandıran IU da ahjussi'yi canlandıran Lee Sun Kyun da çok iyi iş çıkardılar. Dizinin OSTları mükemmeldi. Hala playlistimde dinliyorum mesela.. 2018in en iyi dizisiydi her şeyiyle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum öncelikle.
   Aynı dediğin gibi Benim için de her şeyiyle unutulmaz bir diziydi.

   Sil
 18. Selam nabrut ve nabrutcuk sitesi sakinleri 😊 Diziyi çok beğendim diyerek başlayaym. Ne zamandir aklimda olan ama firsat bulup izleyemedigim bi diziydi. Iyi ki izlemişim o kadar beğendim ki ve o kadar insana işleyen bi diziydi ki. IU yu çok severdim oyunculuğu eleştirilse de ben beğenirdim ama bu diziden sonra kimse oyunculuğuna bişey diyemez heralde cunkuu harikaaa idi. Dertler derya olmuş ji an da bi sandal desem yanlis olmaz heralde :) öyle bi karakteri gerçekten çok güzel kaldırmış. Sonracima ajussi. Bu adamın daha önce bi dizisini izlemiş onu da yarım bırakmıştım bu adam yüzünden 😅 dizinin adı pasta idi orda da şefti bu ajussi. O kadar çok bağırıyordu ki sırf o yüzden bırakmıştım. Güzel bağıramıyordu çünkü ☺ başrolde onu görünce bu mu oynuyormuş deyip beğenmesem de sonrasında o kadar beğendim kiii. Çok acı çekti ve de sağolsun bizde onun sayesinde burda depresyonlara girdik 😅 Çok hassas çok naif bi karakterdi. Ajussiyi çok sevdim ben. ji an la arasındaki o duyusal bağ onu sahiplenisi ve tüm bunlara rağmen asla daha öteye gitmemesi bu olay güzeldi. Ajussinin kardeşleri ile iletişimi bağlılığı o da çok güzeldi. Mahalle toptan güzeldi ya. Ne varsa eski arkadaşlarda var. Bu detayı çok sevdim ki bence de öyle.. sonra jung hee yi çok sevdim onun keşişe olan aşkını da çok sevdim. Onlar sanki hava da kaldı ya da sonuca bağlandı ama ben anlamadım bilmiyorum ama keşke mutlu son olsaydı. Jung hee 'nın yeni eve taşındım deyip dolaşıp geri dükkana gelip her zamanki gibi orda yatması hem üzücü hem de etkileyiciydi. Kısaca jung hee karakterini çok sevdim. Kardeşlere gelecek olursaaam ajussi 'nın abisi herşeye ağlıyordu ona sinir olsam da çok düşünceli çok hoş bi karakterdi. Ji an in büyükannesinin cenazesinde yaptıkları çok guzeldi o cenaze sahnesi dizinin en güzel sahnelerinden biriydi benim için. Insan insanın en büyük ilacıdır sözü geldi aklıma burda. Bi insanin bi insana ne kadar iyi gelebileceğini gözümüze soktu senarist :) çok güzeldi ama yaaa. Sonra su oyuncu kızın tavırları çok iticiydi bence ve ki hoonla olan ilişkileri yeryer sacma olsa da biraz komikti. Ki hoon un bazi tavirlari da asiri ve itici geldi bana. O karakteri tam sevemedim. Sonraa ajussi 'nın karisi. O yok mu o. Ajussiyi aldattigini ajussinin ogrendigini öğrendiği sahne o pişmanlığı etkileyici idi. Ama son pişmanlık fayda etmez demişler neyse :) son bölümlerde ki tavırları düzelmeye çalışması güzeldi. Bi de kadının saçlarını çok beğendim ben ya :) ve en sonda ajussi 'nın onu birakmamasi ama onun yurt dışına çıkması da beklemediğim bişeydi. Birbirlerine olan minnet duygusundan mi yoksa sevgiden mi çözemedim. Netice olarak hala evliler :) son olarak tefeci çocuk. Ya ben o çocuğa çok üzüldüm hep ya. Ji an aşık ama babasından dolayı çocuk bu hale gelmiş.keske son bölümde onunla alakalı güzel şeyler de görebilseydik. O çocuğun oyunculuğunu da beğeniyorum. Son bölümde şirkette ki uckagitcilarin gitmesi o başkanın yaptıklarının ortaya çıkması sonra ajussinin kendi şirketini kurması ve artık biraz da olsa gülümsemesi bazı şeylerin yoluna girmesi guzeldi. En son sahnede ajussi ve ji an in karşılaşması ve selamlasmalari o konuşma çok güzeldi.orda ki ji an in arkadaşlarının olması onu cagirmalari detayıda çok güzeldi. Sonuç olarak bu diziyi izleyin ilettirin pişman olmazsınız:)

  YanıtlaSil
 19. Ah nabrut icimi dağladin.Sen önerdin diye izledim ağla ağla gozlerim şişti.Kendi iliskimi sorguladim.Her karakterin hikayesinde kendimden bir parca buldum.En cokta bar sahibesi kadın icin üzüldüm.Esas kizdan sonra tabi.beni en cok etkileyen birden fazla imkansiz aşkı ayni dizide anlatmasiydi.Çok kore dizisi izledim ama bu gercekten farklıydı.romantik diziler akilda kalıcı olmuyor benim acimdan sadece vakit gecirmek icin izliyorum.Fantastik kore dizilerinide seviyorum.uzun bir süre etkisinden çıkamayacağım sanirim.

  YanıtlaSil
 20. Bu diziyi izlediğimde çok etkilenmiştim , giriş gelişme çok çok iyiydi ama sonuç benden geçemedi bekleneni vermediler en azından bir yemek yediklerini görmeliydik ama tabiki yine de favori dizim oldu kendileri :) hikayenin bir ruhu vardı içine girdim yaşadım resmen çok içtendi yani lee ji an ın o çaresizliğini hissettim.Güzel dizi ne diyeyim..

  YanıtlaSil

ADS