Terius Behind Me konu ve oyuncuları

Neredeyse 2 yıl sonra So Ji Sub bir dizi ile geri dönsün ama partneri uyuz bir kız olsun, işte acının en katmerli hali bu olsa gerek.


Terius Behind Me konusu

Go Ae Rin kocası aniden ölür ve bir çocuğu ile beraber dul kalır. 

So Ji Sub ise Nis ajanıdır ve Go Ae Rin'in yan komşudur. Nis'in açılımı  National Intelligence Service yani ulusal istihbarat hizmetidir. -Bizdeki Mit- Komşusunun bir komploya kurban gittiğini fark eder ve ölümün arkasındaki sırları açığa çıkarmaya karar verir. 

Terius Behind Me oyuncuları

So Ji Sub hakkında detay vermeme bilmem gerek var mı? En son kendisini Oh My Venüs'te izleyip gözlerimizden kalp fışkırtmıştık.


Esas kızdan bahsetmek bile istemiyorum, çok üzgünüm. Aslında dizinin ilk teklifi Yo in Na'cığıma gitmiş ama teklifi kabul etmemiş. Ah! Yo in Na ile efsane bir çift olmazlar mıydı? Peki kim oynayacak derseniz; Eulachahcha Waikiki dizisinde şahane çocuk Sol'ün annesi uyuz Jung In-sun! Umarım şahane bir oyunculukla beni çok mahcup eder.

İkinci adam olarak en son Go Back Couple dizisi ile iyi bir iş çıkardığını düşündüğüm Son Ho Jun var.Türü: Romantik komedi gizem
Konusu aksiyon gibiydi ama romantik komedi diye lanse edilmiş.
Terius Behind Me Bölüm Sayısı: ?
Senarist: Oh Ji-Young 
(Shopping King Louis)
Yayın Kanalı: Mbc
Yayın Tarihi: Eylül
Terius Behind Me ne demek ? 
Terius karakterin ordudaki rumuzu, latince bir kelime ötesinde manasına geliyormuş.
Behind me ise arkamda demek.

Bilgiler geldikçe yazıyı güncelleyeceğim.

15 yorum:

 1. Uzaktan Dünyalı23 Haz 2018 17:11:00

  Sevgili Nabrut, bu dizi haberine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ben yahu :/
  So ji Sub abimiz mayasındaki tüm cool tavırlarıyla karaktere yine hayran bıraktıracak gibi ama başroldeki abla (pardon 1991li imiş benden küçük hanım kızımız) ile ilgili hiç bir fikrim yok. Önceden izlemedim zira.
  Heee, Yanyana beğendim mi ikiliyi?
  Cık, ıhhhh, yok :D
  Belki dediğin gibi olur da dizide şaşırırız aradaki uyuma :)
  Şaşırırız diyorum ama muhtemelen merak edip izlemediklerim listesine girecek bu dizi de. Çünkü öldülü/korkulu/kanlı/gerilimli/dramlı dizileri içinde romantizmi olsa da izleyemiyorum ki ben yaaa :(
  Artık senin yorumunu okur yine onunla iktifa ederim gibi :))
  O zaman nasipse aylar sonraki yorumunu bekleyeyim ben, spoiler'ına kuvvet :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Durum şöyle ki bu kıza dayanıp izler miyim ben de bilmiyorum :D

   Sil
 2. Neden yaptın bunu Yoo İn Na neden? Hele en son ki dizinde de başrol değildin, e rol arkadaşın da So Ji Sub olacaktı, daha ne istedin be kızım..

  YanıtlaSil
 3. Nabrut bu haberi duyduğumda aynı senin verdiğin tepkiyi vermiştim,master sun ve oh my venüs ile kalplerimizi çarpıtan so ji sub'ın tekrar ekranlara dönmesine mi sevineyim yoksa aşırı yetenek fakiri birinin partneri olmasına mi üzüleyim. Oysaki shin min ah ile ne kadar güzel bir çift olmuştu. Neyse ben gidip biraz daha yastıkları parçalamaya devam edeyim.

  (Not: eğer izlemediysen my ajhussi'yi izlemeni öneririm karanlık bir teması olmasına rağmen oyunculuklar,hikâye ve çekimler diziyi alıp götürüyor.)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki kızcağız bizi şaşırtır falan inşallah :)
   İzledim yazamasam da, yakın zamanda yazarım umarım :)

   Sil
 4. Yo In Na nasıl kabul etmez nasıııl? Onun yerine ben vuruyorum kafamı duvarlara. O bu değil de Lee Yi-kyung nesine vurulmuş bu kızın :( Şu kızı eğlence dünyasından silip atmak varken daha da parlatıyorlar. Büyük hayal krııklığı :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet efsane bir çift olurdu :/
   O çocuktan da hiç hoşlanmıyorum :D

   Sil
  2. Omoo Waikikiyi izleyip Jun Ki yi sevmeyen birini ilk kez görüyorum! Çoğu kişinin izleme sebebiydi :) Ben de Du shik için başlamıştım Jun Ki diziyi aldı götürdü :) Bu diziyle ilgili yorumlarını merakla bekliyorum, senin yorumundan sonra izleyeceğim :)

   Sil
 5. So ji sub un yanına o ruhsuz, mimiksiz kadını seçerken kafaları marsta fırtınaya maruz kalmış olmalı. Oyuncu uyumlarını begenmedim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mAALESEF :/ Bizim de çilemiz bu sanırım :D uyuz esas kızlar

   Sil
 6. hakkaten ya büyük hayal kırıklığı oldu bu kızı da sevmiyorum uyuz gerçekten:((

  YanıtlaSil