Neredeyse 2 yıl sonra So Ji Sub bir dizi ile geri dönsün ama partneri uyuz bir kız olsun, işte acının en katmerli hali bu olsa gerek.Terius Behind Me konusu

Go Ae Rin kocası aniden ölür ve bir çocuğu ile beraber dul kalır. 


So Ji Sub ise Nis ajanıdır ve Go Ae Rin'in yan komşudur. Nis'in açılımı  National Intelligence Service yani ulusal istihbarat hizmetidir. -Bizdeki Mit- Komşusunun bir komploya kurban gittiğini fark eder ve ölümün arkasındaki sırları açığa çıkarmaya karar verir. 

Terius Behind Me oyuncuları

So Ji Sub hakkında detay vermeme bilmem gerek var mı? En son kendisini Oh My Venüs'te izleyip gözlerimizden kalp fışkırtmıştık.


Esas kızdan bahsetmek bile istemiyorum, çok üzgünüm. Aslında dizinin ilk teklifi Yo in Na'cığıma gitmiş ama teklifi kabul etmemiş. Ah! Yo in Na ile efsane bir çift olmazlar mıydı? Peki kim oynayacak derseniz; Eulachahcha Waikiki dizisinde şahane çocuk Sol'ün annesi uyuz Jung In-sun! Umarım şahane bir oyunculukla beni çok mahcup eder.

İkinci adam olarak en son Go Back Couple dizisi ile iyi bir iş çıkardığını düşündüğüm Son Ho Jun var.Türü: Romantik komedi gizem
Konusu aksiyon gibiydi ama romantik komedi diye lanse edilmiş.
Terius Behind Me Bölüm Sayısı: 32 bölüm (35'er dakika)
Senarist: Oh Ji-Young 
(Shopping King Louis)
Yayın Kanalı: Mbc
Yayın Tarihi: Eylül
Terius Behind Me ne demek ? 
Terius karakterin ordudaki rumuzu, latince bir kelime ötesinde manasına geliyormuş.
Behind me ise arkamda demek.

Terius Behind Me Fragman