Google beni uzun zamandır Güzin abla sanırken son zamanlarda gözünde iyice Esra Erol oldum. Görücü usulü ile ilgili kimin ne derdi varsa bana geliyor. Sanki kelin ilacı olsa şimdiye 7 kocalı Hürmüz olurdu. Mesela;Damat adayı ile ne konuşulur, aramasını görünce acaba bunu bir baba mı arattı diye düşünmedim, değil. Bu minvalde sorularla sitem işgal altında. Bu konuda bir tez mi yazsam diye düşünsem de sistematiğini bulamıyorum. Bulsam valla yazacağım. Herkesin şahsına münhasır olarak değişen bir durum. Hayat görüşü, istekler, kişinin eğitim düzeyi, işi... Tamam, söz veriyorum bu konuya ramazan içerisinde değineceğim. Takipte kalın. Hahah :DYapışkan andız otunun resimleri aramasının bana gelmesine hangi günahım sebep oldu bilmiyorum ama benim bir arkadaşım bu çiçeğin isminin, yok söyleyemeyeceğim. Halk arasında daha feci bir ismi var, bilen bilir...


yapışkan andız otu


Bu kahveden şurada bahsetmiştim, artık bilmeyen yoktur sanırım, hazır ramazan günlerindeyken iftar yemeğinin üzerine güzel gider.

Bu ayki aramalar böyle. Google beni zaman içinde Güzin abla, Esra Erol derken en sonunda Adnan Hoca'nın kediciği yapmaz inşallah, diyor, hayırlı pazarlar diliyorum.