Revolutionary love yorum ve replikleri

Siwon'a She was Pretty ile oluşan sempatimden dolayı Revolutionary of love dizisine başladım.


Revolutionary love konusu ve oyuncuları hakkında şurada bilgi vermiştim.

Revolutionary love yorum;

 • Kang So Ra sevmediğim halde bu dizide çok da sevimsiz bulmadım. 
 • Siwon'un She Was Pretty'deki rolünden yola çıkarak yazılan bir karakter olduğu çok belliydi ama fazlaydı. Yani muhabir rolündeki tatlı, hafif sakar ama sevimli karakteri alıp aşırı salak, doğallıktan uzak bir karaktere büründürmüşlerdi. 
 • Muhabir rolü çok dozundaydı ama Revolutionary love dizisindeki saf chebol rolünü sevemedim.
 • Aslında dizi tam anlamıyla "ortalama bir romantik komediydi." Hani başladım ve devam edebilirdim, aynı dozda devam edeceği kötü bir dizi diyemeyeceğim belliydi. Ama ortalama bir senaryoya ancak çok beğendiğim oyuncu ve karakterler için devam edebiliyorum. Bu dizide ise durum böyle olunca devam etmedim. 8. bölümde bıraktım.
 • Eğer Siwon seviyorsanız, Kang So Ra sizi çok da rahatsız etmiyor belki de fanıysanız sıkılmadan izleyeceğiniz ama çok aman aman da olmayan bir dizi sizleri bekliyor.
 • Ben daha iyi bir dizi bularak bunu aldattım. Hadi itiraf ettim sonunda. :)
 • Ama birileri çıkıp da revolutionary love final bölümünde neler oldu azıcık ucundan anlatırsa ne güzel olur! 
Sizin dizi hakkındaki yorumlarınız neler, keşke devam etseydiniz diyenler var mı, çok merak ediyorum.

Edit: Revolutionary love Netflix Kore dizileri arasına eklendi.
Netflix Kore dizileri ile ilgili tüm yorumlarıma şuradan ulaşabilirsiniz.


Revolutionary love yorumlar

 Anket Sonucu

Not: Dizi hakkındaki izlemeyenlere fikir vermesi açısından bu dizi ile ilgili anketi,  ve yine 2017'nin en iyi dizileri anketini cevaplarsanız çok sevinirim. Eğer mobilden giriyorsanız anket en aşağıda, masaüstünden giriyorsanız sağ tarafta olacaktır... 


Yorum Gönder

21 Yorumlar

 1. Nabrut bulduğun o iyi dizi hangisi. Lütfen söyle bize. Valla güzel bir dizi izlemeyeli baya oluyo (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beklemede kalınız yazacağım :D

   Sil
  2. Aslında bir tahminim var. Two cops dizisini izliyor olabilir misin? (:

   Sil
 2. ben siwon'u sevmeme rağmen tam da senin gibi diziyi yarım bırakan ve izleyip kötü yorum yapanları gördükçe başlamama kararı aldım. her geçen gün daha da memnun oluyorum başlamadığıma^^ siwon'a olan saygımı ve sevgimi yitirmek istemem ^^

  YanıtlaSil
 3. Ben de yarım bıraktım bu diziyi. Siwon sevdiğim halde tahammül edemedim karakterin abartısına. İkinci erkek rolü de sevimsizdi benim için. Bazen She Was Pretty'deki gibi ikinci oyuncular sürüklüyor ama yok olmamış bu dizi. Heyecanla da beklemiştim askerden dönüşünü.

  YanıtlaSil
 4. nabruuuuttt.. şuan nasıl duygusallaştım anlatamam. senin bu blogu ilk açtığın zamanlarda okuyucundum. sonra neler oldu ben nasıl kaybettim blogu hatırlamıyorum. yıllar sonra buraya uğramak bana yıllardır görmediğim yakın arkadaşımı bulumuşcasına yakın hissettirdi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaa aradan geçen onca sene sonunda ben yaşlandım ama :D
   O zamanlar yorum bırakır mıydın?
   Rumuzunu söylersen hatırlarım :)

   Sil
 5. Dizinin sonun da kız kör oluyo,oğlan ölüyo,en yakın arkadaşlarının evinde yangın çıkıyo,ambulans gelenceye kadar yangın tüm mahalleye yayılıyo,onun üzerine itfaiye yola çıkıyo yolda ambulansla çarpışıyolar tamam ben gidiyorum :P Ama diziyi izleseydim de sonunu söyle deyince yine bişey uydururdum :D Son bölüme bi bak bence,bunca kötü yorumdan sonra Si Won'u sevsem de daha izlemem:)

  YanıtlaSil
 6. merhaba güzel makale efendim

  YanıtlaSil
 7. Makaleniz ggerçekten güzel ve okunaklı olmuş

  YanıtlaSil
 8. Yeni bir diziye başlamayı düşündüğüm zamanlar yorumlarını okumayı alışkanlık haline getirdim. Açıkcası hoşuma da gidiyor, yazmaya devam.
  Teşekkürler 🎀

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bu güzel yorum için teşekkür ediyorum. Böyle teşvik görünce mutlu oluyorum.
   Sevgiler ^^

   Sil
 9. Peki aldattığın dizi hangisiydi onu da itiraf et de neyi neye değiştiğimizi bilelim Sevgili Nabrut����

  YanıtlaSil
 10. hiç de bile dizi çok güzel ki zaten dizi karakterlerine ön yargı ile başlamışsınız izlemeye yani beğenmemiş olmanız normal

  YanıtlaSil
 11. dizi efsane güzeldi tek kelime ile efsaneydi :) 5.bölümde buradaki yorumları okuduğumda insanların ne kadar ön yargılı olduğunu gördüm sırf başrolde bulunan kızı sevmediğiniz için bu şekilde yorumlar yapmış olduğunuz çok net ortada. Dizi efsane güzel, bu yorumları ve blogu yazan kişinin yorumlarını okuyarak net bir yorum vermeyin derim çünkü dizi çok güzel.

  YanıtlaSil