Revolutionary Love KonusuSiwon büyük bir şirketin varisi yani Cheboldür. Ama geleneksel burnu havada chebollerin aksine kadınlara güvenen, naif ve sıcakkanlı bir adamdır. Ama saflığı yüzünden başına açtığı işler babası tarafından dışlanmasına ve basından kaçmak zorunda kalmasına sebep olmuştur.

Kang So Ra iyi eğitimli biri olduğu halde bazı ailevi sebeplerden dolayı tam zamanlı bir işe girememekte yarı zamanlı işlerde çalışarak hayatını devam ettirmektedir. Bu işlerin peşinde koşarken bir yanlış anlaşılma sonucu yolu Siwon ile kesişecektir.Siwon Chebol Kang So Ra fakir diye görünce önce ne klasik demiştim ama bu naif, sıcak kalpli chebol olayı da değişik geldi. Merakla bekliyorum.


Revolutionary Love Oyuncuları

Siwon'u en son She Was Pretty'de Michael karakteri ile izlemiş göz yaşları içinde askere uğurlamıştık. Döndü ve ilk dizisi için kamera karşısında. Yaa zaman ne çabuk geçiyor azizim. :)


Esas kız ise Kang So Ra!
Of!
Bu kızla aram bir düzelemedi gitti. Keşke bu dizide sevsem de rahat izlesem. Onu da en son Warm and Cozy dizisinde izlemiştim.


2. adam olarak 5urprise grubunun üyesi Gong Myung'u izleyeceğiz.
Revolutionary Love ne demek: Aşkın devrimi

Edit: Revolutionary love Netflix Kore dizileri arasına eklendi.Türü: Romantik Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Senarist: Joo Hyun
Yönetmen: Song Hyun-Wook
(Another Miss Oh)
Yönetmenden beklentim yüksek.
Yayın Kanalı: TvN
Yayın Tarihi: 14 Ekim 

Fragmanlar

İlk bölümde Micheal Jackon dansı yaparak She Was Pretty'e de gönderme yapılmış.Kang So Ra'ya rağmen merakla beklediğim bir dizi.
siwon son dizi