The Miracle Kore Konusu

İkiz kardeşten biri olan, Kwon Si Ah zayıf, güzel ve ünlü bir idoldür. Bir kız grubu vardır aynı zamanda dizilerde rol almaktadır. Kwon Si Yeon ise aşırı kilo problemi olan asosyal biridir ve evden çıkmamaya çalışarak sessizce yaşamaktadır. Kimliğini gizlediği bir bloğu vardır. Bir gün öyle bir şey olur ki ikizlerin ruhları değişir.

Oyuncular SONAMOO grubunun üyesi Kim Na Hyun ile 
BOYFRIEND grubunun lider ve vokalisti Kim Dong Hyun.

The Miracle Kore dizi yorumu;
  • Şişman kızın güzelleştiği filmler ya da şişman kızın zayıfladığı filmler kategorisine girer diye düşünüyordum ama şişman kız ne zayıfladı ne de güzelleşti. Şişman kız başkasının bedenine girdi.
  • Bu açıdan şişman kızın güzelleştiği bir dizi olmasını tercih ederdim.
  • Çok iddialı, kaliteli bir yapım değildi. Zaten biliyorsunuz mini diziler daha iddiasız, çerezlik yapımlar oluyor.
  • Mini diziler kategorisinde değerlendirdiğimde kötü değildi. Ama bir One More Time değildi. Ortalama, biraz çocuksu çerezlik bir mini dizi idi.
  • İlla izlemek gerekmiyor, izlerken de sıkılmazsınız. Zaman geçirmelik, ne izlesem diye düşünüp bulamadığınızda anı kurtarmalık izlenebilir.
Diğer mini dizi önerileri için şuraya bakabilirsiniz.

Not: Dizi hakkındaki izlemeyenlere fikir vermesi açısından bu dizi ile ilgili anketi,  ve yine 2017'nin en iyi dizileri anketini cevaplarsanız çok sevinirim. Eğer mobilden giriyorsanız anket en aşağıda, masaüstünden giriyorsanız sağ tarafta olacaktır... 


Edit: Anket Sonuçlandı

Son olarak şunu da ekleyim;
Geçen gün şu aşağıdaki repliğin bir klişe olduğunu ve hangi filme gönderme olduğunu anlatan bir yazı yazmıştım. Okumadıysanız şuraya bakabilirsiniz.