Mother Konusu

Mother dizisi; Japon dramasıdır. Öncelikle Türkiye'de de Cansu Dere'nin başrolünü oynadığı Anne dizisi ile uyarlaması yapılmıştı. Şimdi de Kore uyarlaması çekiliyor.

Heo Yool annesi Ko Sung-Hee  tarafından istismara uğramaktadır. Ama insanlara iyiymiş, sorun yokmuş gibi rol yapmaktadır. Lee Bo-Young ise Heo Yool'un okulunda geçici öğretmen olarak görev yapmaktadır. Her şeyin farkına varır ve onu evlat edinmeye karar verir.

Japon dizisini izlemedim. Türk dizisi olarak da uzatacakları için izlemek istemedim. Ama Kore yapımı olarak izlenir bir şey çıkacağını düşünüyorum.


mother poster

Mother Oyuncuları
Lee Bo Young malum yengemiz. 😡 Ji Sung'un eşi. Ji Sung ile evlenmese daha çok severdim. Hahah! Ben onu en son I Hear Your Voice dizisinde izlemiştim.Lee Jae Young ise en son Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo dizisinde rol almıştı.Çocuk rolü için 400 kişinin katıldığı seçmelerden Heo Yool birinci olarak dizide oynamaya hak kazanmış.

Türü: Dram
Bölüm Sayısı: 16
Senarist:  Jung Seo-Kyoung
Yönetmen: Kim Cheol-Kyu
Yayın Kanalı: tvN
Yayın Tarihi: 24 Ocak

Mother Fragman


Not: 2017'nin en iyi dizileri anketini cevaplarsanız çok sevinirim. Eğer mobilden giriyorsanız anket en aşağıda, masaüstünden giriyorsanız sağ tarafta olacaktır...