Normalde magazinle hiç aram yoktur. Nefret ederim, belgesel izlerim ben, diye yalan söylemeyeceğim. Zira haberlerde bile magazin izliyoruz. Bir haber sitesini açsam hemen araya magazin haberlerini de sıkıştırıyorlar. Hatta köşe yazılarında bile magazin var. Geçenlerde Ahmet Hakan'ın köşe yazısını okurken adam akıllı öğrendim "saygıdeğer" Şeyma Subaşı'nın muhteşem hayatını. 

Magazin dedikodudan sayılıyor mu acaba?
Mesela ben sabah kahvaltılarında anneme yaptığım magazin yorumlarını buraya taşısam gıybet, iftira gibi günahları işlemiş olur muyum?

Neyse halka "mal" oldukları için sanatçılar üzerine konuşmanın vebali yoktur diyor, açıyorum ağzımı, yumuyorum gözümü.

Ünlü "yakışıklıların" şu fotoğraflarını görünce aklıma, "Keşke 30 Olsam" filmi geldi. (Genel kanı üzerine yakışıklılar diye yazdım, yoksa hiç biri benim tipim değil, karakter olarak Nejat İşler severdim, onun da kafa gitti. :)


Fantastik filmde 13 yaşındaki kızımız 30 yaşında olsam diye bir dilek tutuyor, birden 30 yaşına, geleceğe gidiyor, bakıyor ki şişko diye itelediği arkadaşı acayip havalı ve yakışıklı biri haline gelmiş. Aynı ilkokul aşkımla, o zamanların popüler öğrencisiyle, yıllar sonra karşılaşıp memelerinin çıktığını görmem gibi. Yok tam olarak aynı değil, anti-tez diyelim. Ama sonuç olarak ikisinin de yol açtığı hayal kırıklığı aynı.

Ya tamam her şeyi anladım da Kıvanç ve Burak Özçivit gibi (Kıvanç'a Kıvanç dedim, soyadına gerek duymadım, çünkü Cesur ve Güzel dizisinden sonra kendisine sempati beslemeye başladığım için aramızdaki buzlar eridi:) iki adamın yanında bacağım kadar boyu ile Polat Alemdaroğlu'nun -gerçek ismini hatırlayamadım- ne işi var allasen?

Beren Saat-Kenan Doğulu Yaş FarkıŞu çifte hiçbir sempati beslemeyen, beraber fotoğraflarını görünce yüzünü ekşiten (oluşan mide bulantısından) bir ben değilimdir. Zira Beren Saat yaşından küçük gösteriyor, Kenan Doğulu 42 yaşında ve daha büyük gösteriyor, kaldı ki eski Kenan Doğulu'yu da biliyoruz, bu çifti hiç yakıştırmıyorum. 


Zaten Yalın yanıkmış, Beren Saat'e, sonra Kart Kenan kapmış kızı. Aman n'apayım canım Yalın da biraz gözünü açsaydı.

Hülya Avşar ve PhotoshopBenim için iki Hülya Avşar var;
1- İbrahim Tatlıses ile oynadığı filmlerdeki Hülya Avşar (çok severim)
2- Şimdiki Hülya Avşar 

İsim benzerliği var gibi, güzel yaşlanamayan bir kadın. Ama bunun da farkında değil gibi böyle son raddede photoshop dayanan fotoğraflarla ortalara çıkmıyor mu?  Hele bir de çenesinin altındaki peercing'i yok mu? Deli oluyorum.

Buyurun dedikoduya...
Magazin Masasından Şipşak Nabrut Bildirdi.