Ben Age of Youth'un ilk sezonuna bayılmıştım. Yurt hayatım, arkadaşlarımla ilişkilerim derken tam bir geçmişe yolculuk yaşamıştım.
2.sezon haberleri vardı ama Kore dizilerinde ikinci sezon çok nadir görülen bir durum olduğu için umudum yoktu.
Ama beklediğim gibi olmadı ve çok sevindim.


Age of Youth 2. Sezon 

Age of Youth 2 Konusu: İlk Sezon

Yoon Jin-Myung iktisat bölümünden mezun olmuştur. Çin'de 1 yıl geçirdikten sonra Kore’ye geri dönmüş ve iyi bir iş bulmuştur.Jung Ye-Eun beslenme uzmanlığı bölümünde okurken erkek arkadaşı ile yaşadığı olayların kötü etkisinden dolayı 1 yıl okulunu dondurmuştur ama artık dönüş vakti gelmiştir.
Song Ji-Won medya öğrencidir ve hâlâ kendine bir erkek arkadaş bulmamıştır.Yoo Eun-Jae  psikoloji bölümünde okumaktadır. Erkek arkadaşından yeni ayrılmıştır ve bu yüzden duygusal olarak bunalımdadır. (Bu karakteri ilk sezonda aynı zamanda Kore Popstar birincisi Park Hye-Soo canlandırmıştı. Ama bu sezon aynı karakteri Ji Soo canlandıracakmış) Madem aynı oyuncu ile anlaşılamadı keşke karakter çıkarılsaydı. :(

Choi A-Ra dizide kızların yeni ev arkadaşı olan Jo Eun karakterini canlandıracaktır. O, Kang Yi-Na’nın boşalttığı oda da kalmaya başlar. Buna da çok üzüldüm zira benim en sevdiği karakterdi, şu asalete bakın! Gerçi bir ara kendisini görecekmişiz, ama yetmez.
Kim Min-Suk dizide 'Belle Epoque' ev sahibesinin vekili olan Seo Jang-Hoon karakterini canlandıracaktır. Kim Min Suk tatlı, sevdiğimiz yan roller arasındadır. Güzel haber.


Onew mühendislik bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisini, Kwon Ho-Chang karakterini canlandıracaktır. Gizlice Jung Ye-Eun’u sevmektedir.


Türü: Romantik, komedi
Yayın Kanalı: JTBC
Bölüm Sayısı: 12
Yayın Tarihi: 25 Ağustos

Age of Youth FragmanBayağı ümitliyim, merakla bekliyorum. Henüz ilk sezonu izlediyseniz tavsiye olunur.

Facebook Kore Dizileri Sayfamı takip etmek için: https://www.facebook.com/koredizifilmreplikleri1

Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.

Dizi listesine Buradan film listesine ise Şuradan ulaşabilirsiniz.