Sorun:
Cilt Kızarıklığı ve Kuruması.

Sebep:
Kışın soğuk hava, sair zamanda abdest sonrası su ve havlu

Bu sorunumu çözmek ve cildimi de beslemek amacıyla bir ürün arıyordum. Zira özellikle abdest sonrası kuruluk hissettiğimde her seferinde nemlendirici kullanamıyor, gerginleşen cildim için yardımcı bir ürün arıyor, doğal bir şey olsun istiyordum.

Sonra karşıma Beyond'un Herb Skin Water çıktı. Ürün adından anlaşılacağı üzere su, saf gül suyu!


Aslında çok eskiden beri gül suyu doğal bir cilt bakım ürünü olarak tavsiye edilse de hakikisini bulmakta zorlandığım ya da güvenemediğim için bir türlü kullanmaya cesaret edememiştim.

Bulgar gülünden elde edilen bu ürünün içeriğinde hyalüronik asit de mevcut. Hyalüronik asitin cilt üzerindeki faydalarını şuradan okuyabilirsiniz. Hem saf gül suyu hem de Hyalüronik asiti birleştiren bu temiz içerikli üründen cildiniz haberdar olsa beni al diye yalvarırdı. 😃

Bu ürün ne işe yarar?
Soğuk hava ya da su gibi dış etmenlerden dolayı kızaran ve kuruyan cildi kılcal damarları onararak sakinleştirir.

Yapısı nasıl?
Su olarak geçse de hafif jelimsi bir yapısı var. Bu da yüze uygulamayı kolaylaştırıyor. Şunu eklemek istiyorum: Gül kokusundan pek hazzetmediğim halde bunun kokusu markanın diğer ürünleri gibi çok hafif ve hoş.

Nasıl kullanılır?
Yeterli miktarda ele dökülerek yüze uygulanır. Göz altlarına tavsiye edilmiyor.

İşe yarıyor mu?
Çok sık abdest alan biri olarak keşke uzun yıllardır kullanageldiğim bir ürün olsaydı diye hayıflanıyor, ürüne bayılıyorum. Zira her abdest sonrası kızaran, ibişe dönen cildim hele ki dışarıdaysam çok rahatsız ediyordu. Şimdi bu ürünü abdest sonrası yüzüme sürüyorum hem yumuşak bir his veriyor hem de yatıştırıp kızarıklığını geçiriyor. 

Ne sıklıkla kullanılabilir?
İhtiyaç duydukça.

Nereden alabiliriz?
Ankara, İstanbul ve Kayseri'de markanın mağazaları mevcut olmakla beraber online olarak da bazı siteler satış yapıyor. Hatta birçok ürün geçen haftalarda N11'de süreli olarak çok uygun fiyatlara satıştaydı.