Haberi ilk okuduğumda pek mutlu oldum. Reply 1988'den sonra Ryoo Joon-Yeol 'ün çok uzatmadan başrol ile dönmesine mutlu olmamak imkansızdı tabii.Ryoo Joon-Yeol'ün rol arkadaşı ise fotoğrafta da gördüğünüz üzere Hwang Eun Jung. Ben hatunu çok sevmem ama fotoğrafı görünce ba-yıl-dım! Yeni saç şekli ile şahane olmuş. 

Edit: Dizinin posterleri geldi. Çok güzel oldukları için hepsini koymaya karar verdim :)


Evvela dizinin konusundan bahsedeyim sonra diğer oyunculara da geçeceğim. (kadro sağlam, sevdim ben)

Lucky Romance Konusu:
Hwang Eun Jung fala ve tabii falcılara itimat eden bir kadındır. En son gittiği falcı ise ona 1986 Kaplan yılı doğumlu bakir bir erkekle uyumazsa kardeşinin öleceğini söyler. Sonra falcının anlattığı diğer özelliklerle beraber kaplan yılında doğan bir erkek aramaya başlar. Bu sırada Zeze adlı oyun şirketi onun geliştirdiği oyunu almak ister ve şirketin sahibi yüksek IQ sahibi Ryoo Joon Yeol ile yolları keşişir. Bu esnada ise Ryoo Joon Yeol'ün falcının anlattığı özelliklere uyan bir kaplan erkeği olduğunu anlar. Sorun ise şudur ki, Ryoo Joon Yeol evlilik öncesi ilişkiye karşıdır. 

Edit: Diziyi izledim, yorum ve repliklerine şuradan ulaşabilirsiniz.

Woonbbalromaenseu isimli webcomic'ten uyarlanacak olan senaryo çok eğlenceli olacağa benziyor. 

Dizinin senaryo uyarlamasını genelde roman ve manga uyarlama senaryoları üzerine çalışan, Lie to Me dizisinin de senaristi olan Choi Yoon-Jung üstlenecek.

Diğer oyunculara gelirsem en son King Of High Schol'da izlediğim Lee Soo-Hyuk ile;Flower Boy Ramen Shop'da izlediğim Lee Chung-Ah kadroda yerlerini almışlar.
Türü: Romantik komedi
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2016
Yayın Kanalı: Mbc

Heyecanla beklediğim bu dizi hakkında bilgiler geldikçe yazıyı güncelleyeceğim.


Edit:
Fragman