Bu dizinin haberini ilk okuduğumda çok mutlu olmuştum.
Çünkü Cunning Single Lady dizisi ile Joo Sang Wook hayranlığım başlamış, aradan uzun zaman geçmeden yeni dizi haberini alıp, konusu benim çok sevdiğim çirkin kızın güzelleşmesi temalı olunca eş zamanlı izlemeye karar vermiştim.Dizinin konusu ve oyuncuları hakkında geniş bilgiyi şuradan alabilirsiniz.

Diziyi izledim.
Dizi hakkında diyeceklerim;
*İlk 8 bölüm şahane. Hem komik hem romantik.
*8. bölümden sonra sanki dizinin senaristi değişmiş gibi konuda değişiyor. Entrikalar zincirinin üstüne üstlük birde mantık hataları ile doluyor.
*Konu çok güzel Joo Sang Wook şahane ve ilk defa izlediğim başroldeki Han Ye Seul kızımız pek şirin iken bu dizi nasıl böyle sarpa sardı bilmiyorum.
*Bence bu diziyi, Joo Sang Wook fanı olmayan birinin izlemesine hiç gerek yok.

Yasal Uyarı: Buradan sonrası spolier içerir.


Sondan bir yerlerden, sevdiğim bir sahne ile başlayım.Son dönemde yakışlıklı ama kendine güvenmeyen esas oğlan teması moda sanırım.Esas oğlanın naif sevgi adamı halleri.
Part-1Part-2Bu da bonus olsun.Evliliğin esasını çok güzel açıkladı. Sevdim.Aşkı çok güzel tarif etti.İltifatlara alışık olmayan çirkin kadın :)Ve dizinin mütemadiyen tekrarlanan mesajı: mühim olan kalp güzelliği. :)Mutluydun çünkü birlikteydiniz. 
Birlikteydiniz çünkü güzelleşmiştin, yoksa bu adam seni ne yapsın demek istedik elbet. 
Ama neyse dedik sustuk. Acımızı içimize gömdük. ☺☺

Dizilerimizin olmazsa olmazları klişelerimiz:
1-Arkadan sarılmak.


2-Başını omuzuna yaslamak.Bir dizi daha böylece bitti. Son olarak bu amigurumilerden istiyorum. Secret yapıp evrenimize yolluyorum.☺