It's Okay to Not Be Okay Konusu ve Yorumu


2019 ve 2020 yılllarında iyi Kore dizisi izlemedik derken 2020'nin son çeyreğinde son iki yıldır izlediğim Kore dizileri arasında en iyisi diyebileceğim bir dizi oldu It's Okay to Not Be Okay.

Sondan başladım anlatmaya, hemen It's Okay to Not Be Okay konusu hakkında bilgi verip yoruma geçeceğim.


It's Okay to Not Be Okay Konusu


Psikiyatri kliniğinde hasta bakıcı olarak Moon Kang-Tae (Kim Soo Hyun) annesini küçük yaşta kaybetmiştir ve otizmli abisine göz kulak olmak zorunda kaldığı zorluklarla dolu bir hayatı vardır.

Ko Moon-Young (Seo Ye-Ji) antisosyal kişilik bozukluğu olan bir masal yazarıdır. 

Tanışıklıkları çocukluk yıllarına dayanan bu iki yalnız kalp hayata karşı zırhlarını giymiş ve duygularını bastırmak zorunda kalmıştır. Beraber zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken kayıp ruhlarını ve gerçek kimliklerini yeniden bulacaklardır.


It is Okay to Not Be Okay Yorum


 • 2020'nin en iyi Kore dizisi diyebilirim. Daha iyi Kore dizileri izledik ama 2020 dizileri arasında değerlendirdiğimde çok başarılıydı.
 • Başroldeki hatun Seo Ye-Ji için, of diyorum! Son zamanlarda bu kadar hoş bir hatun izlememiştim. Dibim düştü. Kıyafetleri görsel şölen, yüzü, fiziği su gibi... Sırf onun için bile izlenir. Ko Moon-Young'un kıyafetlerine spoiler kısmında değineceğim.
 • Saçları uzun iken daha da efsane bir güzelliği vardı, Abi saçını niye kestin diye kızdıkça ben de ona katıldım. Hahah!
 • Dizinin özünü ana karakterlerin yalnızlıkları oluşturuyordu. Çok güzel işlediler bunu. Bu bana My Mister'ı hatırlattı. My Mister bir şaheser tabii, orası ayrı mevzu.
 • Dizi o kadar mistik bir havada başlıyor ki ben ilk bölümlerde bu dizi fantastik herhalde diye düşündüm. Mistik havayı başrol hatunun mükemmel dönem kıyafetleriyle desteklemişlerdi. Ama dizide fantastik bir unsurdan çok gizem var.
 • Dizinin Ost'ları muhteşem! Bu ne demek biliyor musunuz? Eğer bir dizinin Ost'larına özenildiyse gerçekten dizi de kaliteli oluyor.
 • Yalnızlığın hissedildiği duygusal bir alt yapısı var, heyecanlı bir senaryosu yok ama alt metine gizemli olayları gizlemişler ve bu diziyi sürükleyici kılmış. 
 • Neredeyse her bölümde klasik olarak bildiğimiz peri masallarının farklı yorumlanışlarına değinildi ki efsaneydi.
 • İzlediğim en iyi Kore dizi sonlarından biriydi. Gözlerimi doldurdu ve hafif bir tebessüm bıraktı. Çok güzeldi, Çok!
 • Şunu da eklemek istiyorum, benzer isimlere sahip olan It's Okay It's Love dizisiyle başka benzerlikler de taşıyor. Orada da obsesif olan adam bir yazardı, çiftin psikolojik sorunları vardı. It's Okay It's Love tam bir romantik komediydi ve benim en iyi Kore dizileri listemde yer alır ve bence bu diziden daha başarılı sayılabilir.
 • Yine otizmli abi Rain Man göndermesi gibi olsa da burada kardeş karakteri filmin aksine abisine kendisini adayan biri.
 • It's okay to not be okay Netflix dizileri arasında yer alıyor.
 • It's okay to not be okay ne demek: İyi olmamak sorun değildir.

It's okay to not be okay hakkında spoiler içermeyen bazı bilgiler


It's okay to not be okay hikayeleri gerçekten basılmış ve e-bay üzerinden satın alınabiliyor. Ya da belki de zaten bu hikayeler vardı ve dizi onun üzerine şekillendi, kesin bilgiye ulaşamadım.

It is okay to not be okay hikayeleri şunlardı;
 1. Bir Bahar Günü Köpeği
 2. Kabus Yiyerek Büyüyen Çocuk
 3. Zombi Çocuk
 4. Maymun Balığı
 5. Gerçek Yüzü Bulmak
 6. Kırmızı Ayakkabılı Leydi
 7. Güzel ve Çirkin
 8. Uyuyan Güzel
 9. Çirkin Ördek Yavrusu
Otizmli abi karakterini oynayan Oh Jung-Se yine döktürdü. Bir Dustin Hoffman olmasa da... (Rain Man'da otizmli abi karakterini o canlandırıyordu) Oh Jung Se'nin dizilerin vazgeçilmez 2. adamı olduğundan şurada bahsetmiştim.


Daniel Choi misafir oyuncu olarak yer aldı.It's okay to not be okay clothing kısmına gelirsem;


Hatunu ne giydirdiler be! diyerek başlamak istiyorum. Beyaz olan tüm kıyafetlerine aşırı yükseldim. Fistolar danteller... Ah!
Pembe elbisede bir beli vardı ki pardon beli yoktu ki :)Evde elbiselerle süslü süslü dolaşıyordu ya! Bayıldım.Hatun ne giyse yakışıyordu.Şu Elbiseler!Şu gömlekler!Ayakkabıların Jimmy Choo olduğunu söylememe gerek var mı?


Ayrıca Mang Tae'yi satın almak isterseniz E-bay üzerinden ulaşabilirsiniz. Eskiden dizilerdeki kült eşyaları bulmak, ulaşmak çok zordu. Şimdi öyle değil.Spoiler içermeyen kısımda son olarak şunu da eklemek istiyorum; Ko Moon-Young'un küçüklüğü canlandıran çocuk ne kadar güzeldi ve ne kadar çok Gianna Jun'a benziyordu.It's Okay to Not Be Okay Yorumu (Spoiler İçerir)

 • Ko Moon-Young'un  Moon Kang-Tae'ni elini yaraladığı sahne ile dizi yükselmeye başladı.
 • İmza etkinliğinde Ko Moon-Young'un çıkışı,
 • Şapkanı çıkar da güzel yüzünü göreyim demesi,
 • Abinin karavan almak isteme sebebi,
 • Moon Kang Tae'nin sevilmeyi isteyen küçük bir çocuk gibisin demesi,
 • Moon Kang Tae'nin eve dönmesi ama yağmur yağdığını görünce Ko Moon-Young'u almaya gitmesi, eve getirmesi ve sonrasında yaşananlar,
 • Lanetli Şatoya gelmesi, Ko Moon-Young'un balkonda olması, o göz göze geldikleri an,
 • Sonunda birbirlerini hatırladıklarını itiraf etmeleri,
 • Şatoda beraber yaşamaya başlamaları,
 • Ko Moon-Young'un sabah mutfakta kahvaltıyı hazır bulup duygulanması,
 • Kabus görüp ağlaması ve Moon Kang Tae'nin yanında kalacağım diye söz vermesi,
 • Yayıncı Namca'nın Ko Moon-Young'u zorlaması üzerine Moon Kang Tae'nin sert çıkışı,
 • Moon Kang Tae ne yiyelim deyince seni demesi, :)
 • Arabanın önünde güzel miyim diye sorması (Yepppoooğğ demesi kulaklarımda:)
Çok sevimli kısımlardı. Buradan sonra artık Moon Kang Tae de adım atmaya başladı.

 • Hastanın kocası Ko Moon-Young'a tokat atınca adamı bir güzel dövmesi,
 • Geziye çıkalım demesi, sonra ama ben günü birlik diye kastettim demesi,
 • Günü birlik geziye çıkarken Ko Moon-Young'un kıyafetlerine sirke mi gidiyorsun demesi, Hahaha!
 • Hastaneden deli kadın kaçtığında Moon Kang Tae'nin Ko Moon-Young'u kurtarmaya koşması, Ko Moon-Young'un bana gelmedin mi tripleri,
 • Ve çiçek sahnesi... Çok güzel, çok naifti.


Bunlar geziye çıkınca abinin bunu öğrenip delirmesi, beni öldürmeye çalışmıştın zaten deyip ortalığı ayağa kaldırması of! Dizinin düğümünün çözüldüğü ilk kısımdı.

Ko Moon-Young'un doğum gününde dizilerin kadrolu annesi Kang Soon-Duk'tan yosun çorbası istemesi çok duygusaldı. Yosun çorbasının doğum günü ile ilgisini de şurada yazmıştım. Kadrolu anne yine çok iyi bir iş çıkarmış ama benim için onun en şahane karakteri Another Miss Oh dizisinde idi.


Abisinin sonunda ikisini de kabul etmesi, ikisini birden çağırması çok duygusaldı. 


Ama Jealousy Incarnate dizisinin de yönetmeni olan Park Shin-Woo, benzer bir sahneyi kullanmıştı.Aile fotoğrafları çok sevimliydi, son anda çıkıp gelmesi, gereksiz ayrılıkların yaşanmaması daha da güzeldi.


 • Yalnızlıklarını en güzel anlatan hikaye de Yalancı çoban idi.
 • Hasta bakıcının müdürün oğlu çıkması,
 • Ko Moon-Young'un annesinin baş hemşire çıkması,
 • Abinin baş hemşireye vurup kardeşlerime dokunma demesi,

Diğer sevdiğim ayrıntılardı.

It's Okay to Not Be Okay final bölümüne gelirsem;
*Abi artık kendi ayakları üzerinde durmak üzere karavandan ayrıldığında gözlerim doldu. Karavandaki hallerindeki mutlulukları bana geçti.

*The Greatest Love dizisinde çocuklarını bile görmüştük, en zirve son oydu ama bu dizi de beni acayip mutlu eden bir finale sahipti. 

Uzun zamandır bu kadar uzun bir dizi yorumu yazmamıştım. Eksik bir şeyler kalmış olabilir, hatırlayamıyorum. Artık sözü size bırakıyorum.

Yorum Gönder

37 Yorumlar

 1. Tabiri caizse barbi bebek gibiydi hatun.☺😊 yalnız tek ekleyeceğim hatunun sesine bayıldım çok farklı geldi şiir okusa tam çuk diye oturur akıcı hükmedici bir ses tonu. Kore dizilerindeki tarihi dönem zamanlarındaki kraliçelerin otorite sesi gibiydi. Kşm so huyun da saçları neydi öyle yüzünü göremiyorum böyle olunca kore yönetmenlerinin çocuk tipi kesilmiş saç da ne bulduklarını merak ediyorum. Küçük zaten yaşları oyuncuların biz minyonuz genciz güzeliz yaşlanmayız imajımı nedir bir türlü anlmamışımdır 😂😂😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle! Ciddi ciddi barbie gibi. Evine al sakla :D
   Evet evet sesi de efsaneydi.
   De mi? Fotoğrafta arkaya tarayınca eli yüzü açıldı ahah :D

   Sil
 2. Nabrut seni gerçekten çok seviyorum, bir diziye başlamadan önce sen izlemiş misin yorum yapmış mısın diye kontrol ediyorum �� ıts okey be not be okay dizisini de seveceğini tahmin etmiştim. Eline sağlık diziyi çok güzel anlatmışsın. Sevgiler❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımsın ^^
   Çok sevindim aynı düşündüğümüze...
   Kocaman sevgiler

   Sil
 3. Ne zaman yorum yapacaksin diye bekliyordum nabrutcum.Ben bu diziye BAYILDIM .Hiç bitmesin istedim yani o derece.masallar efsaneydi farklı açılardan bakmak gerektiğini ne güzel anlatmışlardı. Sonu da tatmin ediciydi.Abi çok iyiydi.Aktör rolünün hakkını vermişti bence.Elbislere bende bayıldım bel yok kadında vesselam taş hatun.(yoo kiskanmadim 😂) Yakışıklı abimize de bir iç gecirmedim değil hani.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı ayrıntıları sevmişiz ne güzel.
   Sadece Kim Soo Hyun'a bayılmıyorum :D

   Sil
 4. Yazıyı evet çok haklı, gerçekten haklı, aşırı katılıyorum filan diyerek okudum. Çıktığı zaman hemen izleyip diziye bayılmıştım, herkes benim kadar sevdi mi bilmiyordum ama sanırım herkes sevmiş.
  En son bu kadar güzel kız ve bu kadar güzel giyim bir arada hotel del luna da görmüştüm, ıu gerçekten çok güzeldi ve kıyafetlere bayılmıştım. Burda da diğer bölüm kız ne giyecek diye bekleyerek geçirdim. Bu kızın daha önce hiç bir dizisini izlememiştim,, kız çok çok güzel,kendine has çok güzel bir havası var. Kıyafetleri çok çok çok güzeldi, tekrar belirtmek istiyorum.😂😂
  Ve kızın küçüklüğünü oynayan çocukda çok güzel ve gerçekten benziyorlardı.
  Güçlü kadın karakterleri izlemeyi seviyorum.
  Perili köşk, orda beraber yaşamaları, abinin özel durumu, aile olmaları hepsini sevdiğim detaylardı.
  Ayrıca son ana kadar annenin başhemşire çıkacağı aklıma gelmemişti.
  Velhasıl kelam benimde son zamanlarda izlediğim en güzel diziydi. Başrol kız benim favarim oldu kesinlikle🧡

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha çok hoş :)
   İzleyen herkes sevmiş benim de anladığım kadarıyla.
   Evet ama Hotel De Luna'yı bitiremedim işte, yoksa gerçekten oradaki kıyafetler bundan daha güzeldi diyebilirim ama aradaki fark bu hatunun fiziği ve boyu kıyafetleri taşımaya daha uygundu.
   Aynı noktalara bayılmışız.

   Sil
 5. Nabrut ciğim bu diziyi izlemeden önce bloguna bakmıştım. Yazmamıştın o zamanlar.izlerken eş zamanlı seninde yazmış olmanı seviyorum.ayni mi farklı mı yakalıyoruz ayrıntıları diye .geç kaldı yorumun ama gene de güzel olmuş.bende bitmiştim elbiselerine ve o tok sesine.ezik olmayan hallerine.kucuk kız da efsaneydi tam olmuş. Parlak bir yildiz olur simdiden cok guzel.selamlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben artık genelde netflixten takip ediyorum oraya ne zaman gelirse o zaman izleyebiliyorum. :)
   Neyse diziyi sevmişiz ya daha ne olsun. ^^
   Sevgiler.

   Sil
 6. Nabrut ciğim bu diziyi izlemeden önce bloguna bakmıştım. Yazmamıştın o zamanlar.izlerken eş zamanlı seninde yazmış olmanı seviyorum.ayni mi farklı mı yakalıyoruz ayrıntıları diye .geç kaldı yorumun ama gene de güzel olmuş.bende bitmiştim elbiselerine ve o tok sesine.ezik olmayan hallerine.kucuk kız da efsaneydi tam olmuş. Parlak bir yildiz olur simdiden cok guzel.selamlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben artık genelde netflixten takip ediyorum oraya ne zaman gelirse o zaman izleyebiliyorum. :)
   Neyse diziyi sevmişiz ya daha ne olsun. ^^
   Sevgiler.

   Sil
 7. Diziye ve özellikle Seo Ye Ji'ye bayıldım. Oppam zaten başkadır severim kendisini ama ko mon young kendisini solladı vallahi. Ben bu karakteri biraz Hotel Del Luna'daki IU'ya benzettim. İkisi de güçlü karakterlerdi, seviyorum böyle kadın karakterleri ve ikisine de çok yakışmıştı. Çekimin yapıldığı yer de aynı otel olunca karşılaştırmadan duramadım.
  Kıyafetler, müzikler, masallar ve oyunculuklar bence de bayağı iyiydi. Mang tae oppa ise ayrı bir olaydı. Dizinin sonunda onun bağımsızca kendi hayatına dönmesi beni çok mutlu etti. Final tatmin ediciydi açıkçası çünkü daha ilerisini düşündürmedi zaten dizi boyunca. Kısacası dizi hoştur :D

  Seo Ye Jin'in diğer dizilerini izleyenlerden tavsiye gelirse de çok güzel olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle Ko mon Young hepsini ezdi geçti :)
   Benzediği muhakkak özellikle gotik kıyafetleri... :)
   Bakalım belki vardır izleyenler. bekleyelim :)

   Sil
 8. Şu an kardeşim izliyor bunu baya etkilenmiş anlattığına göre. Sonrada ben izleyeceğim bu yuzden fazla okuyamadım heyecanı kaçmasın izleyince gelirim yinee 😍😅🌸🌸🌸

  YanıtlaSil
 9. Sonunda beklediğim yorum gelmiş. Tam olarak hissettiklerimi okudum. Harika ötesi bir diziydi son zamanlarda izledigim. Zaman zaman korkunc, zaman zaman romantil, zaman zaman heyecanli, zaman zaman da komikti. Basroller de çok güzel oynadı. Beni en çok güldüren kızımızın oğlumuzu bir türlu elde edemeyişiydi. Yandi tutuştu garibim... 🙈🥰

  YanıtlaSil
 10. Uzun zamandır Kore dizisi izlemiyorum ama bu dizi ile dönüş yapacağım kesinlikle. Spoiler kısmını atlayarak okudum yazını ama bitirince yine gelip detaylıca okuyarak yorum yapacağım. Eline sağlık canım Nabrut ablacığım. Dizi yazılarını çok özlemişim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım kardeşim benim.
   Güzel bir dönüş dizisi olur.
   Şimdiden iyi seyirler

   Sil
 11. Merhaba yine ben dsk 😅
  Belki güleceksin bilmiyorum ama ben bu dizide çok korkmuştum kızın o şatosu efsane olmakla birlikte gerek kullanılan ışık gerek gördüğü rüyalar hatta babasının yanına gittiğinde adamın aniden dönen gözleri bile beni çok korkuttu ve izleyemedim yarım bıraktım yalnız kadının oynadığı karakter çok iyiydi. Ben hatta bu korkaklığımla Güçlü Kadın Do Bong Soon dizisini de izleyemedim😂
  Sanırım korkmam için basit bir maske bile yetiyor korkmak bir yana bir de etkisinde kalıyorum ki daha kötüsü de o yani.
  Ama baş roller uyumluydu başka dizilerde görüşürüz artık onlarla birlikte yine dizi çekerler herhalde romantik komedi ya da dram ya da aksiyon da enfes olur gibime geliyor.
  Birde okuduğum kadarıyla kadının beli 56 santimmiş şoke oldum gerçi belliydi hele o son sahnedeki siyah elbisesinin içinde çok dikkatimi çekti.
  Öyle işte bu ara yine dizilerden konuşasım var ama etrafımda kdrama izleyen yok keşke dediğin gibi karşılıklı oturup kahve eşliğinde dizi ve filmlerden konuşabilsek ama buraya yazmak da rahatlatıyor iyi ki varsın Nabrut ❤️
  D.s.k

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. HhAHA evet güldüm.
   56 mı o.0 Şaka gibi...
   Do Bong Soon çok tatlı ya nasıl korkarsın izle :)

   Sil
 12. Harika bi diziydi cok cok begendim. Sadece annesinin nasıl ölmediğini anlayamadim ya. Kadin o kadar kan kaybetti ustune göle atti babasi ama nasil ölmemiş bi aciklarlar diye dusundum ama cikmadi. Onun haricinde cantalar, ayakkabilar, elbiseler, kupeler, yuzukler efsane otesiydi bayildim hepsine.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii bazı anlamsız kısımlar vardı elbette ama olacak o kadar.
   ^^

   Sil
  2. Kesinlikleee benim gibi düşünen birii, dizi kesinlikle çok iyiydi bayıldım ama anne nasıl ölmez ya. Babasının göle atması bence gerçek değil çünkü o dönemde adam zaten hasta ve hatıralarında bozulma söz konusu. Kadının gerçekten düştüğünü biliyoruz, o kadar kan kaybettikten sonra nasıl ölmedi şok içerisindeyim. Dizi biterken hayır annesi olamaz ya başka bir kadın diye ısrar ediyordum hala :D

   Sil
  3. aslında dizi olay odaklı değil duygu odaklıydı.mesela kang tae'nin sang tae'ye onu kurtardığını asla açıklamaması ve sang tae'nin onu ölüme terk ettiğini düşünmeye devam etmesi bunun yanında kang tae'nin annesinin onu sevmediğini düşünmesi aslında annesinin onu da cok seviyo olması yine kang tae'nin en sevdiği yemeği annesinin onlara satın almasını ama onun tam tersine abisinin sevdiği yemeği yediklerini düşünmesi.moon young'un aslında annesini gölden cıkarken görmesi fakat bunu kabus olarak kabul etmesi daha biçok şey aslında gösterebilirz.biz diziyi karakterlerin bakış açısıyla bize ne görmek istiyorlarsa gösterdikleri şekilde izledik.eğer olay odaklı olsaydı annesinin nasıl yaşadığını moon young'un babasının onu bogarken nasıl elinden kurtulduğunu ve annesi sandığımız hasta kadının başına ne geldiğini de öğrenmiş olurduk.ve dizi masal gibi olduğundan kötü karakterlere odaklanmak yerine ana karakterlerimizin mutluluğuna odaklandık.dizi cok fazla mesaj içeriyor ve karakter gelişimini harika bi şekilde yansıtıyor.final bölümü izlediğim en iyi kdrama finaliydi.herseyden önce oyunculuklar zirveydi.eğer dizinin duygu odaklı oldugunu kabul edersek zaten kafada soru işareti de kalmıyor.çok güzeldi.herkese tavsiye ediyorum. :D

   Sil
 13. Spoilerları okumadan bir koşu izleyip geldim, kıza aşık oldum, öyle ki kızı var mıdır, yoksa da olsun benim gelinim olsun dedim😂😅 (oğlan daha 4 yaşında, böyle de ileri görüşlüyüm🤪) kıyafetlere bayıldım, kadın sesini de ayrıca sevdim, güçlü bir ses. Çocuk gibi içindeki herşeyi patır patır söylemesine, Sang tae nin tespitlerine.. Çok hoşuma gitti, dozunda vermeleri fazla drama bağlamamaları iyi olmuş. Masalların ama fikirlerini farklı ifade etmesi de hoşuma gitti💙 kadrolu anneyi ben de çok beğeniyorum, öyle ki anne olmadığı ajumma(healer)bir de saray yardımcısı olduğu (faith) zaman bile çok sevdim kadını😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim.
   Aynı kısımları sevmişiz.
   Evet ya, anne Healer'da ne efsane bir karakterdi.

   Sil
 14. Diziyi izleyip Nabruttan dizinin hissetirdiklerini tekrar okumak.. Çok güzel nokta atışları olan bir yorum olmuş okurken dizi tekrar gözümün önünden geçti😍 diziye Kimsoohyun var diye başlayıp seo yea ji ye aşık oluo çıktım gerçekten kadın fiziğiyle oyunculuğuyla sildi süpürdü.. Oh Jung se nin oyunculuğunu da es geçemem dizinin genel her an fantastikmiş gibi olan havasına bayılanlardanım.. Dizideki yam karakterleri ve onların hikayelerini de çok sevdim ayrıca Belki komik gelebilir ama dizide en sevdiğim karakter Jae-Su oldu. Herkese lazım bi Jae-Su lazım deyip bitireyim..
  Esen kal Nabrut🌼

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ediyorum ^^
   Hatunun hastasıyız.
   Jae Su kısmına gelirsem; var mı öyle arkadaşlar ya! Keşke... :D
   Sevgiler.

   Sil
 15. Çookk güzeldi bee ☺️ gerçekten gözüm gönlüm bayram etti. Mest oldum ne güzel aktardılar duyguları.. ahh ko moon young ne güzel kadındı göz doldurdu giyimi kusami cadiligi bile çok güzeldi. Çok iyiydi işte nabrut hanım daha ne diyim. Elinize sağlık sevgiler 💕

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen üzerine daha da diyecek bir şey yok. ^^
   Sevgiler...

   Sil
 16. Merhabalar dizideki kızın tavırları o kadar itici geldi ki bana 4. bölümden ileri gidemedim doğrusu ve yarım bıraktım. Ancak o kadar çok olumlu yorum görüyorum ki zaman zaman tamamlasam iyi olacak galiba diyorum gene de başlayamıyorum nedense :)). Bir de başka bir şey sormak istiyorum ;"A Piece Of Your Mind" dizisine ait yorum göremedim vardı da ben mi gözden kaçırdım diye merak ediyorum açıkçası. 2020 yapımı bu dizi beni inanılmaz etkiledi çok beğendim özellikle final bölümünü tekrar tekrar izledim. Jung Hae-in dizilerini kaçırmadan izlediğim ve romantik rolleri çok yakıştırdığım bir oyuncu zaten. Partneriyle de çok yakışmışlar o da çok tatlı bir kız, hem güzel hem de şirin. Dram kategorisinde mi bilemiyorum (senin tercihin olmadığı için belirtmek ihtiyacı duydum ) ama sevgili Nabrut senin diziye ait yorumunu okumak isterim doğrusu. Tabii şu ana kadar yapmadıysan. Oysa blogunda gördüğümden çok emindim döne döne aradım ama bulamadım maalesef. Sevgiyle kal...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar :)
   Beğenenler kızı da sevdi genelde ama tabii hissiyat önemli ^^
   Bahsettiğin diziyi izlemedim. Dram da izliyorum artık. Eskiden sevmezdim ama doğru ^^

   Sil
 17. Merhaba :)
  Şunu da eklemek isterim ki dizide geçen 5 çocuk kitabı da basılacakmış. Kitaplar gerçekten çok hoşuma gitmişti özellikle otizmli ağabey ve Ko Moon Young' birlikte yazıp çizdikleri kitap..
  Yayınlanmalarını sabırsızlıkla bekliyorum..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dizideki kitaplar satışta. Link eklemeyi unutmuşum ama Ebay'da var. :)
   Türkçeye çevirilirse işte o zaman tadından yenmez

   Sil
 18. Kesinlikle izlenmeli.Her bölümü, soundtrack,giysiler ,olaylar bu dizide beğenmediğim hicbirsey yok
  Yorum için ayrıca teşekkür ederim, her kelimenizi evet aynen öyle diyerek okudum
  Bu arada ben bu diziyi izleyeli en az 1 yıl oldu ama acaba yeni birşey var mı diye bakınırken bu sayfaya gelince birşeyler söylemek istedim
  Izleyin ve izleyin lütfen

  YanıtlaSil