Romance is a Bonus Book Konusu ve Oyuncuları / 2019 Kore Dizileri


How To Publish Love Konusu
Romance is a Bonus Book Konusu

Lee Jong Suk dahi bir yazardır ve genç yaşında büyük bir yayın şirketinin baş editörüdür. Sıcak kanlı ve realist biridir. Ancak iş söz konusu olduğunda oldukça öfkelidir.

Lee Na Young zamanında ünlü bir yazardır ama şimdilerde popüleritesini kaybetmiş ve beş parasız kalmıştır. Her ne iş olsa yapacak durumda olsa da özgeçmişi çok dolgun olduğu için kimse ona iş vermek istemiyordur. Bir gün yeni bir başlangıç yapmak için özgeçmişi hakkında yalan söyleyerek çaylak olarak Lee Jong Suk'un baş editör olduğu şirkette işe girer. 

Ve ikili arasında bir yakınlaşma başlar. 

Konu yazarlık falan olunca kesinlikle kayıtsız kalamıyorum ama bu olgun kadın, genç erkek fantazisi beni öldürecek.

Lee Jong Suk yanlış hatırlamıyorsam 87'li ama hatun 79'luymuş. Neyse umarım gözümüze batmaz.


How To Publish Love Oyuncuları
Romance is a Bonus Book Oyuncuları
Lee Jung Suk'u en son While You Were Sleeping dizisinde izlemiştim.Lee Na Young'u daha önce izlemedim ama hoş bir hatuna benziyor.

Türü: Romantik Komedi
How To Publish Love Bölüm Sayısı:16
Senarist: Jung Hyun-Jung
Need Romance serisi
Yönetmen: Lee Jung-Hyo
Life on Mars
Yayın Kanalı: TvN

Yayın Tarihi: 26 Ocak

Bilgiler geldikçe yazıyı güncelleyeceğim.

Yorum Gönder

7 Yorumlar

 1. .Eğer konu sürükleyici ve sağlamsa yaş farkı gözümüze batsada sorun olmaz bence. Mesela ben Witch Romanceyi izlerken yaş farkının bilincindeydim ama konusu sürükleyici olduğu için keyifle izledim. Umarım güzel bir dizi olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ama şimdi Witch romance da Korenin Madonnası oynuyordu. :D
   Bakalım bu hatun kaldırabilecek mi merakla bekliyorum

   Sil
 2. Nabrutcuğum 4. bölümdeyim ve çoook tatlı bir dizi sakin ama sıkmıyor her bölüm sonunda insanın suratında şapşal bir gülümseme bırakıyor,şiddetle öneriyorum

  YanıtlaSil
 3. Kesinlikle çok güzel bir dizi :) bugün bitirdim. Sakin ama çok tatlı ilerleyen bir diziydi. Bu arada Nabrut senin sayende bir çok dizi izledim gerçekten çok iyisin yorum konusunda. Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Çok tatlı bir dizi. Hâlâ seyretmediyseniz izlemelisiniz.

  YanıtlaSil
 5. Bana göre çok güzel kurgulanmış, izleyicisini huzurlu hissettiren, ağızda lezzet bırakan, başrol kadına bu kadar mı duru güzellik olur arkadaş dedirten, insanın içindeki kitap sevgisini demirden, kanımca İzlediğim en başarılı Koreli dizilerden.

  YanıtlaSil