Fluttering warning konusu

Chun Jung-Myung kadınlar arasında oldukça popüler olan bir dermatologtur ama onun flört etmeye pek de ilgisi yoktur. 

Yoon Eun Hye ise bir aktristir ve çıkış yaptığı günden beri adı hiçbir aşk dedikodusuna karışmamıştır.

Bu ikilinin bir gün yolları kesişir ve adları bir skandala karışır. Aralarında bir anlaşma imzalarlar ve bir süre sevgili gibi davranmaları gerekmektedir.

Dizinin konusundan bahsettim ama ben bu diziyi şimdiye kadar neden yazmadım, asıl yazmak istediğim kısım o!

Diziyi o kadar çok bekledim ve haberine o kadar çok sevindim ki canım bir türlü yazmak istemedi. Güzel bir şey olunca nedense içime kapanıyorum ahahah! :D

Neyse efendim, 9 yıllık profil fotoğrafımdan da anlaşılır ki Yoon Eun Hye hayranıyım, hastasıyım, delisiyim! Yani bir Jang Dong Gun bir de Yoon Eun Hye benim değişmez, tutkunu olduğum oyuncular. Onları görünce 15 yaşıma iniyorum, içim öyle pırpır ediyor ki ikisi de ancak 5 yılda bir dizi falan çekiyorlar. 

Yoon Eun Hye en son 2013 yılında Marry him if you dare dizisinde rol almış, hatta o zaman dizi bittikten sonra Yeh'ciğimin giysilerine kadar bahsettiğim 3-4 uzun yazı yazmıştım. Hazır olun bu diziyi de ilmek ilmek inceleyeceğim.

Kaldı ki Yeh'ciğim bu sefer çok sevdiğim bir oyuncu ile Chun Jung-Myung ile başrol oynuyor. 

Kaldı ki bir de romantik komedi ve ve çok klişe. Aşık rolü oynarken birbirine aşık olan iki çift izleyeceğiz, çok sevdiğim klişelerden birisi...

Klişe ama webtoon'dan uyarlama olduğu için baymayacak bir dizi izleyeceğimizi umuyorum.

Fragman epey sıradan dursa da o kadar tatlılar ki gel de izleme!
Neyse efendim, aslında dizi çoktan başladı, umarım kaliteli de bir çeviri gelir ben de Yeh'ciğimle doya doya hasret gideririm.


Fangirl bildirdi.