Habere gel! Cunning Single Lady çifti yeniden beraber derken Goblin'in Ölüm Meleği ile tatlı kızımız Sunny'i bir araya getirmişler, daha ne isteyelim! Şüphesiz bu haber beni daha çok heyecanlandırdı.

Touch your heart poster

Reach of Sincerity Konusu 
Touch Your Heart konusu

Yo in Na popüler bir oyuncuyken adı bir chebol ile aşk dedikodularına karışınca kariyeri dibe vurur. Güzelliği ile ünlüdür ama oyunculuğu neredeyse berbattır. Kararını vermiştir, ünlü bir senaristin yeni dizisinde başrolü alacak ve kariyerini kurtaracaktır. Karakterine daha iyi bürünebilmek için elinden geleni yapmaya söz vermiştir ve bu yüzden bir avukatın yanında bir süreliğine sekreter olarak çalışması ve rolüyle bütünleşmesi gerekmektedir.

Lee Dong Wook bir avukatlık bürosunda avukatlık yapan huysuz, kibirli ve soğuk bir kişidir. İşine aşıktır ve aldığı her davayı kazanmaktadır. Patronu 6 aylığına Yo in Na'nın onun yanında sekreterlik yapmasına izin vermesini ister. Bu durumdan hiç memnun olmaz ama kabul etmek zorunda kalır. Bu süreci Yo in Na'nın burnundan getirmeye kararlıdır.

Aman Allah'ım inanılmaz klişe bir senaryo!
Ama Yo in Na'nın tatlılığı, Lee Dong Wook'un şahane oyunculuğu ve de Goblin'deki ayrılıklarının acısını çıkarmak adına izlenir mi? Ben izlerim! Net. :)
Şunu da ekleyim; dizi klişe gözüküyor ama senaristi Park Joon-Hwa! Eee yani derseniz; 
Why Secretery Kim, 
Because This Is My First Life,
Let's Fight Ghost 
dizilerinin de yönetmeni olan bu adam senaryoyu inanılmaz kurguluyor. Çok klişe bile olsa süprizli sonlar, eksik sonradan tamamlanan sahnelerle dizinin dinamiğini hep üstte tutuyor. Yani izlediğim 3 dizisinde de böyle oldu.

Ayrıca dizi Koreli ünlü yazar Yaego'nun Jinsimi Dadda isimli webtoon'undan uyarlamaymış.

Reach of Sincerity Oyuncuları

Sanırım ikili hakkındaki tüm bilgiyi verdim. Şuraya Goblin'den güzel bir sahnelerini de ekleyim.Görünce tüylerimin diken diken olduğu şu kısmı da eklemeden edemedim.E, merakla bekliyorum, daha ne deyim.

Türü: Romantik Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Kanalı: TvN
Yayın Tarihi: 6 Şubat