Fates and Furies Konusu ve Oyuncuları / 2018 Kore DizileriBöyle çift comeback'lerine bayılıyorum. Cunning Single Lady gibi efsane bir dizinin çiftini tekrar izleyecek olmak harika olacak! 

Fates and Furies Konusu


Lee Min-Jung akıllı ve güzel bir kızdır ama ailesi yüzünden sefil bir hayat yaşamaktadır. Babası öldükten sonra ablası intihar etmiştir. Lee Min Jung ise kurtuluşun parada olduğu görüşündedir ve bu yüzden Joo Sang Wook'un peşine düşmüştür, onu kendine aşık etmeye karar vermiştir. Bu uğurda da çok büyük yalanlar söylemiştir. Ama bu süreçte kandırmaya çalıştığı adama aşık olmuştur, gerçekleri itiraf etmek istese de bunu yapamaz çünkü eğer gerçekleri söylerse sevdiği adamı kaybedecektir.

 Joo Sang Wook ise bir ayakkabı şirketinin varisi, bir cheabol'dür.Konu, özellikle Lee Min Jung'un paragöz olması kısmı Cunning Single Lady'i dizisini hatırlatmıyor mu?

Fate and Fury Oyuncuları


Lee Min Jung Cunning Single Lady'den sonra sadece Come Back Mister dizisinde yer aldı ki onu da izledim.Joo Sang Wook'u ise en son Fantastic dizisinde izlemiştim. İkinci adam olarak Lee Ki Woo var. Lee Ki Woo'yu yarım bıraktığım bir dizide izlemiştim ama hangi diziydi acaba hatırlamıyorum. Haha!

Fate and Fury ne demek : Kader ve Öfke


Türü: Romantik Komedi
Fate and Fury Bölüm Sayısı: 40
(her bölüm 35 dakika)
  Senarist: ?
Yönetmen: ?
Yayın Kanalı: SBS
Yayın Tarihi: 12 Aralık

Fates and Furies fragmanYorum Gönder

3 Yorumlar

 1. Just Between Lovers olmasın yarım bıraktığın dizi Nabrut 😂😂

  YanıtlaSil
 2. Daha bugün bu güzel diziyi hatırlayıp , bir ostunu dinleyeyim de anılarımı yad edeyim dediğim dizideki çiftin geri dönüş yapması hoş bir tevafuk oldu :)
  Konuda gerçekten Csl'yi andırıyor.
  Bakalım nasıl bir dizi izleyeceğiz nasipse.
  Gerçi ben bu ikiliden kötü bir dizi çıkacağını sanmıyorum ama :)

  YanıtlaSil