Clean With Passion For Now konusu ve oyuncuları / 2018 Kore Dizileri - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

29 Eylül 2018 Cumartesi

Clean With Passion For Now konusu ve oyuncuları / 2018 Kore DizileriKonu o kadar eğlenceli gözüküyor ki bu diziden bahsetmeden edemedim.

Clean With Passion For Now konusu

Yoon Gyun-Sang'ın mizofobi hastalığı vardır ve bir temizlik şirketi işletmektedir. Fiziksel temastan ve ayrıca tek bir zor zerresinden bile hoşlanmamaktadır.Mizofobi, kirlenme ve hasta olma korkusudur. Aklıma Ali Sunal'ın Hayat Öpücüğü filmindeki rolü gelmedi değil.

Kim You Jung ise birçok part-time işte çalışmak zorunda kalan, bu yüzden kişisel temizliğine çok da dikkat edemeyen sürekli eşofmanla gezen, dağınık bir kadındır. Yoon Gyun Sang'ın şirketinde çalışmaya başlar ve ikili böylece tanışırlar. Ve Kim You Jung, Yoon Gyun Sang'ın hastalığını yenmesine yardımcı olur. 

Klasik olarak da aralarında aşk başlar.

Clean With Passion For Now oyuncuları

Yoon Gyun Sang'ı sadece Doctors dizisinde izlemiştim, sanırım.Kim You Jung'a ise bayılıyorum diyebilirim. Ufaklık çok tatlı. Onu da en son yarım bıraktığım Moonlight dizisinde izlemiştim.Dizi; Ildan Ddeugeobge Chungsohara ismindeki webcomic'ten uyarlanmış.
Aslında çekimlere Ocak ayında başlanmış ama Kim You Jung'ta hipertroid hastalığı çıktığı için tedavi için ara vermek zorunda kalmışlar. 

Clean With Passion For Now ne demek Tutkuyla TemizleTürü: Romatik Komedi
Clean With Passion For Now Bölüm Sayısı: 16
Yönetmen: No Jong-Chan
(Personal Taste)
Yayın Kanalı: Mbc
Yayın Tarihi: Kasım

Clean With Passion For Now Fragman


2 yorum:

  1. Temizlik deyince aklima direk annemin gelmesi 😂 dizi cidden komik olacağa benziyor izleneck listeme eklendi

    YanıtlaSil