The Beauty Inside poster

Aynı isimli çok güzel bir film vardı, bu dizinin onunla alakası var mı diye soran olursa;

Evet, bu dizi şurada yorumladığım The Beauty Inside filminden uyarlanan bir drama olarak karşımıza çıkacak.

Basın bülteni olarak verilen açıklamalarda konusu ile ilgili detayları okuduğum kadarıyla anladım ki filmin sadece sürekli beden değiştiren ruh kısmı benzerlik gösteriyor, kalan kısmı özgün olacak gibi duruyor. Hatta dizi versiyonu daha eğlenceli olacak gibi hissediyorum, bakalım siz ne düşüneceksiniz.


The Beauty Inside Dizi Konusu

Seo Hyun-Jin doğaüstü bir durum gerçekleştiğinde her ayın bir haftasında görüntüsü değişen çok iyi bir kadın oyuncudur. Bu doğaüstü durumu yüzünden hayatı gizem doludur ve insanlara karşı kendini korumak için baş belası gibi davranmaktadır.

Le Min Ki ise bir hava yolu şirketinde üst düzey yöneticidir. Akıllı, çekici bir adamdır. Yalnız bir kusuru vardır: Yüz körlüğü hastasıdır. Bu hastalığını insanlardan gizlemek için insanları davranışları ve karakterleri ile hafızasında tutmaya çabalamaktadır ama bu onu zorlamaktadır. 

Bir gün Seo Hyun Jin ile tanışır ve hatırlayabildiği tek yüz onunkidir. Böylece hayatı değişir...

Bahsettiğim konu filmden çok uzak değil mi? 

The Beauty Inside Oyuncuları

Seo Hyun Jin ilk defa Another Miss Oh dizisinde dikkatimizi çekmişti. Le Min Ki ise Dal Ja's Spring ile hayatımıza girse de en son Because This Is My First Life dizisi çok iyi bir işti.Yardımcı rollerde de başrollerde görmeye alışık olduğumuz Lee Da-Hee ve Ahn Jae-Hyeon'u göreceğiz.
Eğer bu oyuncular haricinde her ay bir haftalık beden değişimini oynamak üzere sevdiğimiz oyuncuları konuk olarak görürsek hoş bir drama olacak gibi gözüküyor.


Türü: Romantik, Fantastik, Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Senarist: Im Miari
Yönetmen: Song Hyun-Wook
(Another Miss Oh)
Yayın Kanalı: Jtbc
Yayın Tarihi: 17 Eylül

The beauty inside fragman