miracle that we met konusu

miracle that we met konusu

Bir adam geçirdiği trafik kazası sonrasında başka bir insanın bedeninde uyanır. Bedenini ele geçirdiği adamın eşi ile gerçek eşi arasında zor zamanlar geçirecektir.

miracle that we met oyuncuları

Kim Myung-Min Kore'nin en iyi bankalarından birinde çalışan en genç şube müdürüdür. Ukala ve kendini beğenmiş bir kişiliği vardır. Trafik kazasında ölerek ruhu başka bir adamın bedeninde uyanır.

Kim Hyun-Joo iki çocuklu bir kadındır. Dışarıdan bakılınca şahane bir hayatı var gibi gözükse de kocasıyla boşanmak üzeredir.

Aslında Kim Hyun Joo Kore'nin çok sevilen bayan oyuncularından birisi ben onu sadece Fantastik dizisinde izlemiştim.Kai dizide Ato isminde bir haberciyi canlandırmaktadır ve bu ruh ve bedenlerin karışması olayında onun hatası vardır, durumu düzeltmek için çaba harcayacaktır.

Sanırım Kai'yi tanıtmaya gerek yok. Exo-L'in sevilen üyesi...

Miracle that we met dizisi bana Come Back Mister dizisini hatırlattı. Ama bende asıl merak uyandıran dizinin senaristi Baek Mi Kyeong! 

Baek Mi Kyeong 2017'nin sevilen dizilerinden Strong Woman Do Bong Soong'u yazmıştı.

Yönetmen Lee Hyeong Min ise hem Strong Woman Do Bong Soon dizisini hem de efsane I'm Sorry I Love you dizisini yönetmişti.


The Miracle We Met ne demek : Karşılaştığımız mucize
Türü: Romantik Komedi
miracle that we met Bölüm Sayısı: 16
Senarist: Baek Mi Kyeong 
Yönetmen: Lee Hyeong Min
Yayın Kanalı: Kbs2
Yayın Tarihi: 22 Nisan

Bilgiler geldikçe yazıyı güncelleyeceğim.

Yorum Gönder

9 Yorumlar

 1. Nabrutcugum daha öncesinde de sana benzer bir soru sormuştum ancak bir türlü rahatlayamadim şimdi bu koreanturk yeppuda falan yasal olmuyor mu?Yasal değilse suç mi oluyo izlemek. internetten okudum birsey anlamadim sen de yeppudadan izliyorum demiştin bileyorum içim hiç rahat deil.açıklarsan çok çok yardimci olursun

  YanıtlaSil
 2. Ufak bir düzeltme Kai Exo-L üyesi değil EXO üyesi. Exo-L fanlarına verilen ad :)))

  YanıtlaSil
 3. 😂😂😂çok hoşuma gitti nedense

  YanıtlaSil
 4. Bu dizi gerçekten izlenebilir mi dizi mi? Bazen sırf kai için gzl diyorlar ben konu ve seneryo açısından soruyorum

  YanıtlaSil