mehmet aslantuğ hülya avşar

Programın tanıtımları dönmeye başlamasıyla beraber son 10 gündür; gördüm, sen aklıma geldin diyen kaç kişi oldu, sayamadım.

Mehmet Aslantuğ deyince Arzum Onan'dan önce Nabrut Fıdıllıoğlu'nun akıllara gelmesi beni inanılmaz sevindirdi tabii. 😍

Programı izleyip yorumumu merak edenler de oldu. Programı ise ancak dün izleyebildim.

Çünkü; Meğmetciğimi izleyebilmek için bazı şartlar oluşması gerekiyordu;

 1. Evde babam olmamalı ki rahatça sulanabiliyim. 
 2. Ama yanımda annem olmalı ki tek başına sevgi patlamasını kaldıramam.
 3. Ayrıca evde tam sessizlik ortamının hakim olması lazım. Çünkü Meğmetciğimi pür dikkat dinlemezsem anlayamayabilirim.
Mesela; 
benim büyük hobilerim de oldu, sahalar çok uzun mesailer de aldı, bazen arkadaşlarımla da çelik çomak oyunu düşkünü çocuklar gibi üç kişi beş kişi yolculuklarımız oldu, yollara gittik, kayıklar yelkenler, filan oldu. 

cümlesinde aslında saha ile dizi çekimlerini kastediyor, kısaca arkadaşlarla denize açıldık, erkek erkeğe eğlendik demek istiyordu. Eğer pür dikkat dinlemeseydim şiir okuyor sanacaktım. :D

Yıllardır her röportajını okumuş ve dinlemiş biri olarak bilmediğim bir şey söylemedi Hülya Avşar'a...
Hatta evet, Hülya Avşar çok sığ kaldı onun yanında...
O internete düşen efsane sözü de benim için yeni değil...

Programda aynen şunları söyledi;

Ama kadın evinde üretimden çekilip bütün istikbalini bir adamın vicdanına, aşkına, samimiyetine, günün sonunda bir gün aklının karışmasına yanılgılarına bırakmamalı.

İnternete düşen bu cümlelerin devamında aslında kendini yalanladı, zira Arzum Onan çalışmayı bırakıp ev hayatını tercih ettiği için Meğmetciğimin tuzu kuruydu. Bunu da Hülya Avşar bir güzel itiraf ettirdi.

Ben de itiraf edeyim ki; Meğmetciğim yaşlanmış yav! 9 yaşından beri aşık olduğumu düşünürsek ben bile yaşlandım, o yaşlanmasın mı!

Yaşlandığı sonucunu fiziksel görüntüsünden çıkarmadım, hala çok yakışıklı, hala inanılmaz etkileyici buluyorum. Hal ve hareketine, nezaketine, salon erkeği hallerine bayılıyorum. Ama zihni yaşlanmış, o yaş insanının -56 yaşında- dediğim dedik, her şeyi ben bilirim, bildiğim şeyi milyonlarca kez tekrar ederim özelliklerine bürünmüş. 

Son olarak şunu da ekleyim;
Meğmetciğim eşi ile arasındaki yaş farkının avantajlarından bahsedince;
damat adaylarının benden küçük olmasında mahzur görmeyen anneme bak bak anlamına gelen göz kaş işaretleri yaptığımda bana; senden bu kadar büyük olacaksa, şeyh-i fani ile evlenme niyetindesin herhalde diyerek yaşıma gönderme yaptı, çok üzüldüm şu an ağlıyorum. 😂

Neyse, Meğmet'i görüp aklına ben düşen güzel insanların varlığından aldığım güce dayanarak kendime bekar versiyonunu bulduğumu ilan ettiğim günlerin geleceğini bekliyor, esenlikler diliyorum.

Bir son olarak daha ekleyim;

"Bazı sabahlar uyandığımda yanıma bakıyorum ve Arzum'u görüyorum... O kadar güzel ki, yatağa çizilmiş gibi duruyor..."

demişti bir keresinde... Öyle işte, sanki Kore dizilerinden çıkmış bir  naif karakter... (Random gülebilirsiniz)

Yorum Gönder

20 Yorumlar

 1. Merakla bu konuda yazmanı bekliyordum gerçekten benim gözüme batan noktalara değinmişsin Mehmet Aslantuğu taa İz peşinde zamanından bilirim annem de çok fanatik hayranı idi tüm dizilerini izledim diyebilirim hele sıcak saatler diye bir dizisi vardı hayranlığımın zirve olduğu zamanlar :) o kadar ki bir komyenetim olacak adını da abbas koyacam diye dolandım ortalarda uzun süre :)) Ama gerçekten de millet olarak o kadar tezatız ki Menmet Aslantuğ kadın çalışsın diyor elini eteğini iş hayatından çekmesin ama kendi eşi çalışmıyor mesela heykelle falan uğraşıyordu son zamanlarda , Hülya avşar kadın çalışmasın diyor ama kendi o kadar baskın bir karakter ki ve çalışan bir bayan :) Aslında psikolojik tahlil yapmak bana düşmez ama insan ruhunun ihtiyacını söylüyor bence hülya avşar her mana da baskın bir karakter özgüvenli bir kadın onun istediği onu bastıracak kendinden daha güçlü yanında dik duracak bir erkek bence bu yüzden böyle düşünüyor ve malesef konuşmalarından hayatta aradığını bulamamış anlaşılamamış olduğunu düşünüyorum , Mehmet aslantuğa gelince içimde ki hisleri söyleyeceğim ben kendisinin iç dünyüsında ve özel hayatında hiç te naif olmadığını düşünüyorum tam tersine duspot bir karakter buna kani olduğum birçok olay oldu kendisi ile alakalı insan gerçekten içi kapalı bir kutu kimse için işte sirrina erdim diyemiyorsun nabrutçum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tespitlerinde özellikle kapalı kutu olma noktasında katılıyorum. Bilemeyiz, ve bilemeyeceğiz de...
   Ama Arzum Onan'da akrep burcuymuş öyle despotluğa falan sessiz kalacak bir karakteri olduğunu sanmıyorum :D

   Sil
 2. Benim de aklıma önce sıcak saatler ardından istanbul masalı ve sonra da sen geldin. Arzum Onan bu listenin çook gerisinde kaldı. Bence de sence. Yani gerçekten yaşlanmış mehmet abimiz �� Bir de terazi burcu olduğunu bilmiyordum bu programda öğrendim. Terazilere karşı olumsuz duygularım var. BU adamı nasıl sevmişim diye düşünmeden edemedim. Deliha nın da dediği gibi onlar artık çok yıprandı gençlere yol açma zamanı ����

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3. sırada hiç fena değil :D
   Ya senin de mi?
   Benim de var ve onun bir terazi olduğunu asla kabullenemiyorum.
   tERAZİ kadınını severim çok da iyi anlaşırım aslında ama erkekleri benim tarzım değil. :P

   Sil
 3. Ayyyyhhhh diyerek, gözlerimizden kalpler fışkırarak okuduk yazını. Acilen ülkenin hatta dünyanın dört bir yanına Mehmet Aslantuğlar dağıtılmalı. Ben de en büyük şansının Arzum Onan olduğuna inaniyorum. Çalışsa belki biterdi bu evlilik. Yine de şunu demek istiyorum: kalmadı böyle adamlar be Nabrut.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allahtan ümit kesilmez diyorum, acelem yok ahaha :D

   Sil
 4. Ama denilen o ki; arzum onan mehmet aslantuğ ile evlendiği için değil hastalığı nedeniyle mesleğinden ya da yaptıklarından uzaklaştı çokta takip ettiğim biri değildir ama haklı olabilirler çünkü arzum onan'ın oynadığı çok beğenerek seyretriğimiz dizileri mevcuttu sanki evliyken. Birde şunu kaçırıyoruz insan üretmek için her zaman sanayide olmak zorunda değildir evinde de üretir bir dost meclisinde de...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şöyle söyleyim; sahra dizisini hastalığından sonra çekti. Hatalıkla alakalı olsa o dizide de oynamazdı hele ki hemen hastalığının ardından :)
   Son cümlene kesinlikle katılıyorum!

   Sil
 5. Çok tatlı bir yazı olmuş ^^ Direniş Karatay’ı izleyecek misiniz? 😊

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel bir yazı olmuş gayet eğlendim :)

  YanıtlaSil
 7. Nabrutcum bu yazıyı bekliyordum :) Ben de bir akrep kadını olarak Mehmet Bey'i gerçekten çok beğeniyorum. Asil bir duruşa sahip, diksiyonu çok akıcı olduğundan kendini dinletiyor ve izletiyor. Kesinlikle ideal tipim diyebilirim ancak yukarıdaki yorumlarda da belirtildiği üzere söyledikleri ile gerçek hayatı örtüşmüyor bazı noktalarda bana kalırsa. Bunun dışında kendisini yeni yapımlarda görmek isteriz.

  YanıtlaSil
 8. Konuya geç katılıyorum ama Arzum Onan Erkan Petekkaya ile Sessiz Fırtına adlı dizide oynadı görünürde mafya dizisiydi ama bölümler ilerledikçe baş rollerin romantik halleri başladı sıra öpüşme sahnelerine gelecek geldi haberleri yapıldı dizide baş rollerin romantizmi üzerine evrilince Arzum Onan aniden ayrılma kararı aldı ve dizi reytinglerde ilk sıradayken 19. bölümde final kararı aldı ve Mehmet Aslantuğ eşinin 1.2 milyon tazminat parasını ödedi o yıllarda bu haberleri hatırlıyorum. Magazinlerde Mehmet Aslantuğ'un bu sahnelerden rahatsız olduğu ve tazminatı ödediği söylendi ve bu yalanlanmadı.Ben de Mehmet Aslantuğ'a bayılıyorum ve gerçekten çok klas bir adam ama çok dominant olduğuna adım kadar eminim ki Hülya Avşar gibi bir eşi olsaydı kesinlikle yürütemezdi o evliliği Arzum Onan ona ayak uydurduğuna eminim.Hülya Avşar'ın da gereksiz üzerine gidildiğini düşünüyorum şahsen. Fikirlerini savunduğumdan değil ama kadının çalışma hayatından soyutlamaktan ziyade çocuğu ve eşi için biraz çekilmekten bahsediyordu. Birçok röportajında annesinin çalıştığını ve okul hayatı boyunca tek hayalinin okulda eve gelince kendisini annesinin karşılamasını ve yemek hazırlamasını olduğunu söylemişti ve kızı için bir süre iş almadığını ve Zehra'nın okul yaşamında çoğu kahvaltısını kendisinin hazırladığını söylemişti.Bu programda ki laflarını cımbızladılar birde adama iltifat ederek o da yarım ağız söylediği seni nasıl kaçırmışım sözünü de çok ciddi bir şekilde söylemiş gibi lanse ettiler. Ama niye yalan söyleyeyim bende ikisini çok yakıştırdım yani Hülya Avşar çok güzel bir kadın ve Mehmet Aslantuğ'da yaş aldıkça daha da karizmatik oluyor görsel olarak iyi bir çift olurlardı ama eşi Hülya Avşar gibi baskın bir karakter olsa idi Mehmet Aslantuğ aynı konuşmaları yapabilir miydi ondan emin değilim. Ama her zaman benim için ayrı bir yerde olacaktır kendileri o kadar oyuncu geldi geçti yanına kimseyi koyamadığım biridir

  YanıtlaSil
 9. Canım ya böyle bir yazı bekliyordum senden. Gerçekten çok değerli düşünceleri olan bir insan. Keşke onun gibi daha çok insan olsa dünyada. Sadece erkekler değil kadınlarında fikir olarak belli bir olgunluğa erişmesi gerekiyor. Bence çok da okuyan biri ki cümleleri kitap cümleleri gibiydi. Aynen ben de bekar versiyonunu istiyorum. Zira artık daha aşağısı kesmez gibi geliyor. :D Şaka maka inşallah gönlüne göre birini bulursun. Nikahın zamanı önceden belliymiş deler bizim büyükler. Biraz akışına bırakmak lazım gönül işlerini. Hepimizin hakkında hayırlısı. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yazıyı da gönül işlerine bağladığımıza göre dağılabiliriz :D

   Sil
 10. Yaaa sana o mesajlardan birini atanda bendim 😍 ( Şeyma ben her yerde takipçinim instagramda falanda kafanı çok şişiriyorum ❤️ ) inşallah o mutlu günlerini de hep beraber görür ve okuruz daima sevgiyle 💕💕

  YanıtlaSil