Mystery Queen Konu ve Oyuncuları


Mystery Queen Konusu

Gizemli, esrar dolu kitapları okumayı seven Choi Kang Hee'nin hayali dedektif olmaktı ama evlenince bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalır.
Başarılı bir dedektif olan  Kwon Sang Woo ile tanışınca hayalini gerçekleştirmek için fırsat bulur.Mystery Queen Oyuncuları


Kwon Sang Woo'yu daha önce bir yapımda izleyip izlemediğimi hatırlamıyorum ama kendisine bayılıyorum. Hani bazı oyuncuların dizilerdeki karakterini seversiniz ve o karakter üzerine kendisinden hoşlanmaya başlarsınız ya; Kwon Sang Woo'yu hiçbir yerde izlemeye gerek yok. Hayran olmak için bakmak yeterli. ^^Choi Gang Hee'yi ise ilk olarak Protect Boss daha sonra ise Heart to Heart dizisinde izlemiştim.İkinci adam olarak izleyeceğimiz Lee Won Geun'u ise Sassy Go Go dizisinde izlemiştim.
Türü: Gizem, Komedi
Yayın Tarihi: 5 Nisan
Yayın Kanalı: Kbs2

FragmanYorum Gönder

7 Yorumlar

 1. Nabrutcum more than blue hüzün den öte nasıl unuttun yav ben senden görüp izledim ��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaa bak dedim ya bir yerlerde izlemişimdir de hatırlamıyorum diye. İlk izlediğim kore dizilerinden unutmuşum bile ^^

   Sil
  2. more than blue birçok kişinin ilk izlediği kore filmlerindendir yürek yakıp yıkmıştır o denli iz bırakmıştır.. birkaç dizide izleyip filmdeki karakter kadar ısınamadım ve çekici gelmedi bu adam ama bu diziyi muhakkak izlerim o kıza bayılıyorum özellikle heart to heart tan.. o çekingen içine kapanık hali beni benden almıştı.. bu diziden de ümidim var güzel oalcağına dair ;)

   Sil
  3. Kız sinir bozucu olsa da iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum bende :)

   Sil
 2. Kwon Sang Woo fragmanlarda bana yaşlanmış gibi geldi :(

  YanıtlaSil
 3. dizi kaç sezon olacak acaba bir bilginiz var mı

  YanıtlaSil