Her ay düzenli olarak Google'ın yapılan aramalardan benim siteme gönderdiği ilginç aramaları derliyor ve kendimce yorumlayarak sizlerle paylaşıyorum.
Bu ay yine o ilginç aramaları toparladım ama hazır olun bu sefer liste biraz kabarık.Artık Mandala yani Esrarengiz Bahçe boyayanları göremiyoruz. Neden? Zira Instagram modası geçti ve birçok kimse bu pahalı kitapları kütüphanelerinin üst raflarına kaldırdı bile.
Bu aramayı yapan güzel insan kim? Umarım şu an beni okuyanlardan birisidir. Zira diziyi yıllar sonra cesaret edip izledim bu hafta sonu yazısını yayınlayacağım.

İşte bu noktada Google amca hoop, duracaksın. Burası bu kadar bilimsel soruları kaldıramaz.

Hey gidi günler hey! Bir ara Çalıkuşu'nun repliklerini hazırlıyordum. Aranılan replik ise şu:Ben bunu psikolog bir arkadaşımın teşviki ile denedim. Denize dertlerimi atınca denizin bana geri dönüşü nasıl oldu şurada yazmıştım.

Çok kitap okuyan kızın evde kaldığına dair bir yanılgı var. Ama öyle değil! Çok okuyan kız evde kalmaz, bir kız kitap okumak için evde kalır. İlgili yazımı ve detayları şuradan okuyabilirsiniz.


Güzel dinimiz ve sevgili peygamberimiz her açıdan kadını düşündüğünü anlattığım balayının sünnet olduğuna dair yazdığım yazımı şuradan okuyabilirsiniz.

Bu konuda nasıl yardımcı olacağımı ve bu aramayı google'ın neden bana yolladığını bilemiyorum.

Bu aramayı yapan da kendini ifşa etsin lütfen ^^
Aslında sitemde yemek tarifi paylaşmıyorum ama buraya özel bir çok tarif öğrendik yapıyor ve yiyoruz. Eğer özellikle sormak istediğiniz bir tarif varsa emrinize amadeyim elbette.


Bu ay ki aramalar bunlardan oluşuyor.

Ayrıca şuradaki çekilişim sonlandı. Teker teker kontrol edip artı bir haklarla exell dosyası haline getirmem epey vaktimi aldığı için sonuçları açıklamakta geciktim.
Ben rica ettiğim için katılan, bana güvenip katılan, zahmet eden herkese sonsuz teşekkür ederim.
Çok klasik olacak ama gönül isterdi ki, imkan olsaydı da katılan herkese ufak da olsa bir hediye vermek mümkün olsaydı. Çekilişler devam edeceği için hiç değilse bir kaç kişinin gönlünü daha alabilirim diye umut ediyor böyle teselli oluyorum.

Çekilişi yaparken şartları yerine getirmeyen, ya da özellikle belirttiğim halde yerine getirdiğini link ile belirtmeyen kişileri elemek zorunda kaldım. Zira kim olduğu ya da şartları yerine getirip getirmediğini tespit etmem imkansızdı.

Diğer +1 hakları eklediğimde toplam hak 439 oldu.
Random org ile yaptığım çekişte çıkan sayı ise Uyuşuk Premsese denk geldi.
Uyuşuk Premsesi tebrik ediyor, eğer okuyorsa bana mail ile adresini yollamasını bekliyorum.