Park Shin Hye yeni bir dizi ile ekranlara dönüyor.
Dizinin ismi: Doctors
Diğer afiş


Doctors konusu: Park Shin Hye'nin çocukluğu zorluklarla dolu geçmiştir. Buna rağmen yılmamış ve doktor olmayı başarmıştır. 
Kim Rae Won ise yetenekli bir nöro cerrahi uzmanı iken ailesini bir kazada kaybetmesi üzerine tüm kariyerini geride bırakarak lisede öğretmenlik yapmaya başlamıştır.
Yoon Gyun Sang zengin ailesinin parasını redderek kendi hayatını kuran başarılı bir cerrahtır.
Lee Sung-Kyung ise zengin bir ailenin kızıdır. Çok eskiden beri Kim Rae Won'a aşk beslemektedir ancak onun bundan haberi yoktur.

Edit: Diziyi izledim. Doctors dizisi yorumum ve repliklerine şuradan ulaşabilirsiniz.Dizinin diğer oyuncularına gelirsek;
Benim daha önce hiç bir yapımını izlemediğim ve tipini de pek beğenmediğim -ahaha- Kim Rae-Won bir diğer başrol oyuncusu olarak yer alacak.
İkinci adam rolünde ise daha önce Pinokyo ve The time we were not in love dizilerinde izlediğim yine kendisinden pek hoşlanmadığım Yoon Gyun-Sang var.

İkinci kadın olarak Cheese in the trap dizisinde Baek in Ha karakteri ile izlediğimiz hepimize oyunculuğunu sevdiren Lee Sung-Kyung'u izleyeceğiz.

Senarist hayal kırıklığı yaratan High Society dizisinin senaristliğini yapan Ha Myung-Hee.


Türü: Medikal Romantik Komedi

Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 20 Haziran

Senarist umut vaat etmiyor, kadın oyuncular haricinde oyuncularda beni heyecanlandırmadı. Park Shin Hye'de yine karşımıza uzun saçları ile çıkacak imaj bile değiştirmeyecekse dizi pek iç açıcı gözükmüyor. Fragmalar çıkınca az çok rengi belli olur.

Edit:
Fragmanlar