Dizi başladı ben konusunu yazmayı atlamışım. 
İzleme listesine aldığım bu dizinin konusunu da yazayım, burada bulunsun.
Diziye ise çeviri bitmeden başlamayı düşünmüyorum, zira çeviri beklenecek bir dizi değil. Çatlarım meraktan. :)Another Miss Oh Konusu

Yaşamları birbirinin tam zıttı olan ama ismi paylaşan (Oh Hae Young) iki kadın hakkındaki romantik-gizem türünde bir dizidir. -Gizem deyince hemen aklıma Cheese in the trap geldi.-

Oh Hae Young ortalama güzellikte ve zekada ayrıca sakar biridir. Liseden beri sürekli kendisinden daha popüler daha yetenekli ve zeki olan diğer Oh Hae Young'un gölgesinde yaşamıştır.
İşin en ilginç kısmı ise liseden mezun olduktan sonra da aynı şirkette Müdür Yardımcısı ve Ekip Yöneticisi olarak çalışmaya başlamışlardır.
Eric Moon ise bu iki kadın arasında acayip ilginç bir kadere sahiptir. Eğlence sektöründe en iyi ses yönetmeni ve  yaptığı işte aşırı mükemmelliyetçi olan Eric Moon bir gün aniden geleceği görme yeteneği kazanır. 
Ve Eric Moon bu iki kadının hayatına girerek bir yandan kendisini çözmeye çalışacaktır.

Edit: Diziyi izledim. Dizi hakkındaki yorum ve repliklerine şuradan ulaşabilirsiniz.

Another Miss Oh OyuncularıKadro esas kız haricinde şahane. 

Eric Moon başrol oyuncusu ve kendisine Que Sera, sera dizisinden dolayı sempati besliyorum.
Lee Jae Yoon'a ise Heart to Heart dizisinde bayılmıştım. Çok güzel bir karakter canlandırmıştı.Kim ji Suk ise gelmiş geçmiş en şahane ikinci adam rolüyle I need romance'da izlesek de genel olarak oynadığı tüm rollerde sempatimizi kazanan bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.


Yayın Kanalı Tvn olan dizinin 7 bölümü yayınlandı. Not: Missha Mist, Nuxe ve Tantasia ürünlerini hediye ettiğim çekilişime katılmak için şuraya tıklayabilirsiniz.

Facebook Kore Dizileri Sayfamı takip etmek için: https://www.facebook.com/koredizifilmreplikleri1

Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.
Dizi listesine Buradan film listesine ise Şuradan ulaşabilirsiniz.

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım