Devam Eden Kore Dizileri Hakkında 2016 Yorum

Murpy kanunları her zaman işler. Vaktin yokken izleyecek diziler birikir ve sen izleyemezsin.
Vaktin olduğunda ise izleyecek hiç bir şey bulamazsın.

Bende bu durumda idim, sizden de öneri gelmeyince hiç sevmediğim bir şey yapmaya başladım:
Çevirisi bitmeyen dizilere başlamak!

Bu diziler hakkında tavsiye niteliğinde değil sadece fikir vermesi açısından bir yazı yazacağım.

Eş zamanlı izlediğim dizilerden ilki şurada konusu ve oyuncularından bahsettiğim ve oyuncuları itibarıyla izleyeceğimden bahsettiğim One More Happy Ending.İlk 2 bölümünü izlediğim diziye şimdilik bayıldım. Jang Na Ra yine tatlılık abidesi. Senaryo itibarıyla şaşırtıcı ve eğlenceli. Şu an tek rahatsız eden Jung Kyoung-Ho'nun Falling for innocence dizisinde kıyafet seçimini şahane iken bu dizide çok pespaye giydiriyorlar. Hele o ütüsüz pantolonları beni çileden çıkarıyor. 
Bir diğer pespaye ise Yo in Na. Evde kalmış küflü kadın giysileri giydirilen Yo in Na şahane bir oyunculuk sergilese de ilerleyen bölümlerde kıyafetlerinin güzelleşmesi umudu içindeyim.

Bir diğer eş zamanlı dizim Cheese in the Trap.Bu diziyi de  Park Hae Jin için izleyeceğimi fragmanının ve konusunun ilgimi çektiğini yazmış, konusu ve oyuncularından şurada bahsetmiştim.

Diziden 10 bölümü izledim.
Tek bir cümle ile özetle derseniz şöyle derim;
"Şimdiye kadar izlediğim Kore dizilerinden epey farklı"

Dizi romantik komedi ama bir sır var, ne olduğunu asla anlayamıyorsunuz, hep bir şeyler gizli ve adlandırılmamış.
İşte siz romantik komedinin tadını çıkarırken bir yandan da bu gizem sayesinde hep zirvede ve yüksek tempoda devam ediyor.

Eğer dizinin sonunu bağlayamazlarsa çok üzücü olur ve hayal kırıklığı yaşarım. Ama sonunu dahiyane bir şekilde bağlarlarsa çok farklı bir diziydi, mutlaka izleyin diye size buradan tavsiye edeceğim.

Üçüncü olarak izlediğim eş zamanlı dizi Madam Antoine.
Tamam kabul ediyorum 3 diziye birden eş zamanlı başlayarak delirmiş olmalıyım. Can sıkıntısının sonucu olan bu deliği sakın evde denemeyiniz.Diziye konusundan dolayı başlayacağımı size şurada söylemiştim. Çünkü konusu bize şöyle lanse ettirilmişti.
"Aşkın varlığını ispat etmek"

İlk bölümü izledim ve konusu düşündüğüm gibi çok ilginç ve eğlenceli geldi. 
Konusundan biraz geniş olarak bahsedersem; Psikolog olan Sung Joon bir deney yürütmektedir. Deneyin sonucunda aşkın gerçekte var olmadığını ispat edecektir. Bu deney uğruna bir kadın seçilecek ve 3 erkek kendisine aşık gibi davranacaktır. Kadın bunlardan birisini kendisine eş olarak seçecektir.
Bu kadın ise Han Ye Seol'dür.
Konuya bayıldım, umarım bozmadan devam eder ve keyifli bir dizi izlemiş oluruz. 
Diziden notum ise Han Ye Seol çoook güzel giyiniyor. Kıyafetlerine dikkat edin. ^^


Facebook Kore Dizileri Sayfamı takip etmek için: https://www.facebook.com/koredizifilmreplikleri1

Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.
Buradan hepsine ulaşabilirsiniz.

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım

Yorum Gönder

57 Yorumlar

 1. Maalesef bu uc diziye ayni anda başlayan bir diğer deli de benim :-)

  YanıtlaSil
 2. Cheese in the trap benim de eş zamanlı izlediğim dizi. Ve acayip sardı. Dediğin gibi ortada bir türlü çözülemeyen bir gizem var, hatta bazen insanı acayip geren bir sır ve bu dizinin temposunu yüksek tutuyor. Ve eğer sonunu iyi bağlamazlarsa benim için de hayal kırıklığı olacak. :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı şeyleri düşünüyoruz umarım korktuğumuz başımıza gelmez de farklı bir kore dizisi izlemenin mutluluğu ile diziyi tamamlarız

   Sil
  2. acaba o dizi bitti mi en 16. bölümdü final yazıyordu ama sonu saçma bitiyordu

   Sil
 3. İlk THé heirs ilk Online dizimdi ve kesinlikle birdaha böyle bir hata yapmam demiştim. Ama malesef senin gibi. Dizisi kaldım ve ilk olarak OH My venüse başladım.gayette güzel gitti. Şimdi de 2 tane Online dizi tip ediyorum. Cheese in the trap, remember. Haftaya da moomori school ve one more ye başlamayı düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hahah dizisi kalanlar kulübünün bir bahtsız üyesi daha. ama yok bu üçü bitsin bir daha eş zamanlı yok :D

   Sil
  2. hahah bi an üstteki yorumu ben mi yazdım acaba diye düşündüm:)) heisrte tövbe etmiştim ama dizisiz kalınca dayanamadım yimne..üstüne cheese in the trap'in bu hafta yeni bölümü de gelmeyince iyice karalara bağladım...:))

   Sil
  3. Ben online izlemeye devam edeceğim. değişik bir havası ve heyecanı oluyor...:)

   Sil
 4. Ben de Cheese In Trap ile Madame Antoine'yi izliyorum.Güncel dizi izliyorum ben,çevirisi bitmiş dizi izleyemiyorum.Bu arada Cheese in trapin webtoonu daha bitmemiş o yüzden sonu nasıl olacak kimse bilmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaa webtoon çok eski yıllara ait halbui bitmemiş mi 0.o e ne olacak o zaman nasıl bağlayacaklar iyice meraklaldnım

   Sil
  2. Webtoon 2010'da başlamış. Hala devam ediyor. 4. sezonda. Soompi'deki habere göre, dizinin yönetmeni olan hanım, webtoon'u yazan hanımla görüştüklerini söylemiş. [İkisinin de hanım olması hoşuma gitti, evet! :)] Webtoon yazarı, dizinin kendisine ait bir finali olsun istemiş. Neticede dizinin akışının webtoon'a benzer olup finalinin "azıcık" farklı olması planlanmış. Sonu yine benzeyecekmiş, ama farklı bir olayla bitecekmiş. Coffee Prince ile Heart to Heart yönetmeninden iyi bir şeyler bekliyoruz tabii. :)
   http://www.soompi.com/2016/01/11/cheese-in-the-trap-drama-completes-scripts-for-all-episodes/

   Sil
  3. okudum şimdi. ama ne saçma bir şey. yani webtoon devam ediyor. senarist aynı kişi. ama yönetmen sonu farklı olsun diyor. bu yüzden iki farklı son yazılacak. ilginç ve karışık :D

   Sil
  4. Webtoon yazarı Soonkki. Dizinin senaristleri ise Go Seon-hee ile Kim Nam-hee. Yönetmen Lee Yoon-jung'un demecine göre, dizi ekibinden birileri (senarist veya yönetmen ya da ikisi birden, bilemiyoruz, ama senarist kesin dahildir bence), Soonkki ile görüşmüş, Soonkki dizinin sonunun farklı olmasını istemiş. Onlar da birazcık farklı yapmışlar. Eyyorlamam bu kadar, Nabrutcan. ;)

   Sil
  5. eyyorlaman için teşekkür ederiz efendim :)

   Sil
  6. rica ederim efendim. :)

   Sil
 5. İzlediniz mi bilmiyorum ama şunları önerebilirim
  Empress Ki
  The King 2 Hearts

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tarihi dizi sevmediğim için empressk ki izlemek istemiyorum lakin the king izlemeyi düşünebilirim çok teşekkür ederim tavsiyeniz için

   Sil
 6. benimde beğenerek takip ettiğim 3 dizi ama cheese in the trapın yeri kesinlikle çok çok ayrı. kızın oyunculuğuna ve o kısık gözlerinden dolayı göremiyormus gibi kafasını kaldırarak bakmasına bayılıyorum. güncel dizi seyretmek bi bakıma daha iyi oluyor, hem heyecanı yaşamak hemde arka arkaya seyredilirken ki bazı yerlerinde yaşadığım sıkıntıyı yaşamıyorum. sabırla beklediğim için her dksını merakla bekliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben çeviri beklemeyi değil de bimiş bir diziyi her gün bir iki bölüm olacak şekilde çok arası soğmadan sıcağı sıcağına izlemeyi sevenlerdenim

   Sil
  2. ben çeviri beklemeyi değil de bimiş bir diziyi her gün bir iki bölüm olacak şekilde çok arası soğmadan sıcağı sıcağına izlemeyi sevenlerdenim

   Sil
 7. evett işte tam olarak eş zamanlı izlediğim 3 dizi de bunlardı :)
  SPOILER içerir..
  ilk diziden başlayayım : eğlenerek izlediğim bi dizi iyi de ilerliyor
  jang na ra izlediğim tüm filmlerinden daha bi güzel geldi bana dr u sevemedim :)
  kyoung ho ya nasıl dikkatli bakmışsam belden altını görmemişim üst giyimleri bana gayet iyi geliyor saçlarını öne atmaması için duacıyım ben de ama kırışık pantolonu nasıl farketmedim hayret nerdeyse tüm çamaşırlarını ütüleyen biri olarak :))
  neyse dul adam vurmayalım abalıya :D
  jang na ra nın ortağı olan kadının hayatı ilgimi çekti onun bölümlerini de ilgiyle izliyorum :/
  yo in na için tanıtım da kyoung ho nun çocuğunun öğretmeni sanırım dedim ama tutmadı :)
  kıyafetlere gelince tam olay.. ben she was pretty'de de şaşırdım burda da şaşkınlığım devam ediyor
  yani iyi giyinen arkadaşları varken o arkadaşlar nasıl el atmaz hadi atmadı diyelim hiç mi insan farkı anlamaz
  bi de koca diye ölüyor :) kızım tek derdin tarzın :D

  gel gelelim cheese in the trap e
  benim için rahatlıkla şu 10 bölümü izlediğim kadarıyla EN'im diyebilirim öyle de zirveye çıkardım yani :)
  diziye tek kelime ile bayıldım hem de bi gençlik dizisi olduğu halde kendime şaşırıyorum ama
  sanırım bunda en büyük etken 33 yaşında olduğunu bildiğim için park hae jin katkısı :D
  instagramdaki yorumu buraya taşıyacak olursam kızın çarpık bacakları benim de dikkatimi çekti :) ama
  oyunculuk 10 numara 5 yıldız genelini düşünürsek kızın yüz hatları çok güzel fiziği de iyi giydiği salaş her şey çok iyi yakışıyor sadece gözleri biraz kısık :)) ama bence çok tatlı.. bir de siyah saçta çok sert duran yüz kızılda yumuşamış hep bu rengi kullansa :)
  velhasıl gizemiyle yüzümüze bıraktığı tebessümleriyle karizma/cool park hae jin'iyle ve dediğin gibi değişik farklı senaryosuyla çok çok iyi bi dizi olmuş webtoons yazarına saygılar ;)

  madame antoine yi de keyifle ve merakla izliyorum o cool takılan doktorcuğumuzun aşk ateşine düşüşünü eğlenerek izliyorum
  raytinglerine baktım yerlerde ama bence güzel değişik bi dizi olmuş kore halkını ve o yaşının 3te1 i kadar olan oğlana abayı yakan ajummayı esefle kınıyorum ;)

  YanıtlaSil
 8. One mora happy ending daha iki bölüm izlediğim için ortağın hayatına falan vakıf olamadım ama dikkat kesileceğim.
  ütüsüz pantolanları nasıl kaçırrısın :DD
  Yo in na için ise imdaaat diyorum çok feciii :D

  Cheese in the trap ise bende senin kadar coşku oluşturmadı açıkçası. Benim enlerim arasında en iyi romantik komedi kısmında kesinlikle girmez ama en değişik ve farklı kore dizisi dalında ilk sıralarda yerini alır. Tüm klişelerde uzak çok farklı bir konusu var. severek izliyorum.
  Kızımızı park hae jin kadar sevmedim henüz ilerleyen bölümlerde aklını başına alır oppamı üzmekten vageçerse bir şans vereceğim :DDD
  Madem antoine'de de ilerlemedim henüz malum yep çevirisi bekliyorum ama güzel oalcak gibi. Reytinglerin düşük olması kanal ile alakalı bir durum hatta o kanala göre reytingleri gayet iyi bence. Çünkü o kanalda balşka bir diziye başlamıştım reytingi şöyle idi. 0.001 :DDD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay şöyle yukarı bakıyorum da ne çenesi düşük bi okuyucuyum :D

   neyse canım bunda da ayrı düşünelim n'olcak :D oyuncular karakterleri çok iyi canlandırmış ,
   senaryo da etkileyici/değişik olunca ve cool erkek jönümüze de hayran kalınca ben de durumlar böyle oldu ;)
   tam bi yoo jung çuyum ama kızı pek haksız bulmuyorum çektirsin biraz
   cool erkeğin çaresizliği bizi bizden alıyor zaten.. yani en azından beni :D

   0,001 mi ayh öldüm gülmekten.. hahahahh hakikaten çok iyimiş reytingleri
   fighting!! :D

   Sil
  2. ben erkekçiyim :DD erkekler acı çekmesin haha :D

   Yaa ciddiyim :D o yüzden reytibgler tavan bizim dizinin :D

   Sil
  3. ben erkekçiyim :DD erkekler acı çekmesin haha :D

   Yaa ciddiyim :D o yüzden reytibgler tavan bizim dizinin :D

   Sil
 9. Valla nabrut bende sen online dizi izlemiyorsun diye kendi çapımda üzülüyodum:)çünkü ben online izlemeyi hafta hafta beklemeyi daha çok seviyorum yani biraz işkence çekiliyor evet ama hemen tüketmediğim, tadını çıkart çıkarta izlediğim için daha güzel geliyor bana.

  Bu bahsettiğin üç dizi gerçekten güzel. Cheese in the trap en başta olmak üzere tabiki:D Soul ve ikinci oglan çok tatlılar. İkinci adamı burda çok sevsem de başrol candır ama her an birine bir şey yapacakmış gibi geliyor tırsıyorum:D
  One more happy ending de de oyunculuklar çok iyi bence. Jang nara zaten her rolün hakkını veriyor. Fated to love youdaki biraz ezik halinden sonra buradaki çemkiren hali çok iyi olmuş. Birde falling innocencedeki başrol burafa çok iyi. Adam her rolün hakkını veriyor. Bir de kardeşim 4 bayanın hayatını anlatması ve her bölümden önce küçük kesitler halinde komik şeyler göstermesi bakimindan Gentelmens digntye benzetiyor. Hıcbir dizi bence gentlemsin eline su dökemese de böyle bir benzerlik olduğunu kabul ediyorum.

  Bunlara ek olarak Remember'a da bak bir derim. Konusu ve oyunculukları çok güzel.komedi olmamasına rağmen insanı hiç sıkmıyor. Heyecanla bir sonraki bölümü bekliyor insan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işte bunu bende düşündüm yazmayı unutmuşum kesinlikle jang na ra o ezik halinden sıyrılıp tatlı cadı olmuş bayıldım.
   Ben daha ilerleyemediğim için o kısımlara gelmediğim için benzerlik le neyi kastettiğini bilmiyorum ama dikkat kesileceğim.
   Remember hımm. dram mı gerilim mi?

   Sil
 10. Ben sadece ilk diziyi takipte gibiyim. :D Aslında şöyle normalde aklıma gelmiyor dizi lakin seyrederken bölüm bitiveriyor şaşıyorum bu duruma :DD Bu arada o doktora ısınamadım ''Çok yakışıklı, çok havalı'' vs. diyorlar ya çok şişiriyorlar adamı :P Bir de yo in na ablaya bayıldım bu dizide kıyafetleri falan çok tırt ama çok yakışıyor ya normalde pek beğenmem ama bu dizide gözüme girdi :D

  İkinci diziyi ise bıraktım neden bilmiyorum ama çekmiyor artık beni baş rol ağabeyi başlarda rolüne çok yakıştırdım ama ilerledikçe bir olmamışlık var ya oyunculuğu yüzünden değil ama konusu mudur kurgusu mudur bilmem seyredesim gelmiyor. Bu ağabey komedi dizisi çekmeli komediye daha çok yakıştırıyorum. Gerçi Bad Guys dizisindeki sayko rolü çok yakışmıştı :DDD

  Son dizi ise ilk iki bölümüne baktım ama şimdi takibimde değil. Belki bölümleri bitince geri dönüş yaparım bilmiyorum :D

  Ben sana fantastik çift dizisini önereyim komşu. Kdrama dizileri içinde klişeleri yıkan bir dizi bence :DD Misal:

  -Bu dizide kız zengin adam fakir :)

  -Ayrıca kız ikinci şahısa lakap takıyor. Normalde baş rol erkek hoşlandığı ama kati suretle inkar ettiği kadına yaklaşan diğer erkeğe isim falan takıyor ama bu dizide öyle değil. :D

  -Bir de kız zengin olduğu için sanırım kibirli, kaba ve bilumum kötü özelliklere sahip.

  Dizi birazcık eski ama ben çok beğendim izlerken. İstersen bir bak :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu aralar havadanda değilsin sanırım diziler hakkında çok pesimist yorumlar yapmışsın haaha :D

   Yalnız çok güldüm üç dört kez okudum son satırlarını. diziden bahsetmişsin ama hangi dizi söylememişsin ki. :D dur ben bir de bloğuna bakayım belki yazmışısındır :D

   Sil
  2. Söyledim ya Fantastik Çift dizinin adı :) Yada fantasy couple diye arat :DD

   Hatta işte http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=29365-Fantasy-Couple-2006-G-ney-Kore-Online-Dizi-zle linki :D

   Sil
  3. diziyi indirdim. ilk 3 bölüm sonra 13. bölüm ve sonra son bölümü izledim. çünkü o kadar eski usul bir kore dizisiydi ki heyecansız tek düze... sevemedim komşuuu :)

   Sil
  4. Hadi ya ben seveceginden cok emindim halbuki hehe demekki zevkini tam ogrenemedim komsu :D

   O zaman cruel city dizisine bir bak komsu ben zamaninda cok sevmistim belki sende seversin yani İnsAllah hehe

   D.S.K.

   Sil
  5. bende çok emindim bir gayretle tüm diziyi indirmiştim :DD olur arada öyle şeyler yanlış zamanda izlemiş olabilirim yada eski kıyafetler beni rahatsız etmiştir.
   cruel city'e de bir göz atayım o zaman :D

   Sil
 11. Madam Antoine cok eglenceli, kafe,mekan,oyuncular tatliliktan ölecekler :)
  Yalniz Sung Joon'u aşırı sevmeme ragmen 30'lu yaş rollerine olmuyor mu nedir, ikinci cocuk rolüne daha bir giderdi. Olgun ve sert gorunmek adına biraz kasiyor. Ama y8ne de severek izliyoruz mu, izliyoruz ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eveeet o kafe nedir öyle beni oraya gömünlük bir mekan :D
   High society deki rolüne göre çok çok iyi ama dediklerine katılıyorum yalnız bende ikinci adamları sevmedim :D

   Sil
 12. Dizisiz kalinca eskilere saranlardanim ben de. Ucuncu kez coffe prince bakmis bulunmaktayim yine sanki ilk defa izliyormusum gibi ayila bayila izledim. Yerini hic birsey doldurmuyor benim tavsiyem size nabrutcugum bir daha izleyin nooolur ve videolarini hazirayin hani yapiyosun ya dizilere bunu da yapin. Romantizm komedi ictenlik duygusallik bu dizinîn pacalarindan akiyor izlemeyenlere siddetle tavsiyemdir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ah Yeh'in en sevdiğim dizilerinden biri ama ama Yeh'e küsüm. önce bir dizi haberi alıp iştahlanmam lazım :D

   Sil
 13. Benimde en en en sevmediğim seydir cevirisi bitmemis dizilere baslamak bu üclü beni mahfetti ama yıkılmadım ayaktayım. Ve bu dizilerin baslamasıyla beni saran mesguliyete inanamazsın ona rağmen kendimi nasıl zor tutuyorum baslamamak icin. Senden de onayı aldık ya simdi dur durabilirsen :D İnsallah dedigin gibi sonunda sarpa sarmaz da bizde özledigimiz romantik komedi tadlarını doyasıya alırız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bakıyorum başka onlie devam eden romantiko da yok. hepsini izliyoruz maşallah bize :D beynimiz bulanacak :D

   Sil
 14. Uzun zamandır blogger dünyasından uzaktım. Geri döner dönmez ilk senin yazılarına bakmak benim için bir rutin oldu:) Bende hazır sınavlar bitti online diziye mi başlasam diye düşünürken aklımı okumuş olmalısın ki bu yazına denk geldim. Çok teşekkür ederim ellerine sağlık :) Cheese in the Trap'a başlayacağım hemen. Dizi bittiğinde yorum yazını merakla bekliyor olacağım, teşekkür ederim yeniden :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldin. hakikaten uzun zaman oldu. ^^
   ben teşekkür ederim yorumun için. umarım seversin. seversen yaz bana yine buradan merak ederim

   Sil
  2. Başladım diziye hatta 2 günde 10. Bölüme geldim. Çok güzel çok beğendim gizemli olması daha da hoşuma gitti yeniden teşekkürler :)

   Sil
 15. Cheese in the trap
  Moorim school
  One more happy ending
  Bi deli de ben galiba :)
  Üçünü bi arada izliyom :)

  YanıtlaSil
 16. Cheese in the trap
  Moorim school
  One more happy ending
  Bi deli de ben galiba :)
  Üçünü bi arada izliyom :)

  YanıtlaSil
 17. Remember hem dram hem gerilim hem heyecan:D ama beni en çok çeken şey haksızlığa karşı verilen mücadele sanırım. Komedi olmadığı için başlasam mı diye çok tereddüt etmiştim ama iyiki başlamışım diyorum. Bir de psikopat rolünü my secret hoteldeki 2.adam oynuyor ve çok iyi oynamış. Ekrandan fırlayıp bana bir şey yapcakmış gibi geliyor o kadar:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O adamın gerçek hayatta da psikopat olduğunu düşünüyorum çünkü ig de de takip ediyorum normal hayatta da psikopat :D
   Remember i merak ettim şimdi :)

   Sil
 18. Cheese in the trap
  Moorim school
  Remember
  Signal
  Madame antonie
  One more happy ending
  Ve neighborhood hero olmak üzere 7 tane online dizi izliyorum �� bölümleri beklemek bölüm eklendikten sonra çevirisini beklemek.. cidden çok zor ama değiyor �� hepsi çok güzel

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. off o kadar diziyi bir anda izleyemem. iyi seyirler :D

   Sil
 19. Ben güncel dizi izleyemiyorum. Mesela oh my venus dizisini iki bölümde terk ettim. Remember dizisini ki konusu güzel olsa bile üç bölümde terk ettim. Remember dizisindeki başrol oyuncusu kadına hep sinir olmuşumdur. Başroldeki erkek ve kadın oyuncu arasında hem gerçek hayatta hem de senaryoda çok yaş farkı var. Bu durum bana çok itici geliyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. oh my venüsün çevirisi bitti tamamla mutlaka çok güzeldi :)

   Sil
 20. Bende cheese in the trape basladim kısa surede bitirdim simdi her hafta beklemek zorunda kalicam :D genelde dizilerde gonlum hep ilk erkekten yana olurdu ama bu dizide ikinci erkegi de cok seviyorum ya acayip tatlı ikisi arasinda secim yapamiyorum :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ikinci adam cunning single lady dizisinde de aynı etkiyi yapmıştım :D

   Sil
 21. Hangısını ızlemelıyım sızce en ıyısı hangısı

  YanıtlaSil