Bu diziyi izleyip postunu yapmam için şimdi tek tek hatırlayamadığım kadar çok kişi istekte bulundu.
Açıkça söylüyorum, dizinin konusunu bile okumadan size güvenerek izlemeye başladım. 
Dizinin ismi: Falling For InnocenceDizinin konusu ve oyuncuları hakkında bilgiyi şurada verdim.


Dizi hakkındaki görüşlerim;

* Başroldeki erkek oyuncuyu (Jung Kyoung-Ho) sevmedim. Dizi bittikten sonra araştırma yaparken öğrendim ki; meğerse kendisi I'm Sorry I Love You dizisindeki üvey kardeşmiş. O dizi de sevmediğim için olsa gerek, aynı kişi olduğunu anlamadan bu dizi boyunca da sevemedim. Ayrıca iki dizide de kalp nakli olması ilginç bir tesadüf.
Yine Jung Kyoung-Ho'nun saçları ilk bölümlerdeki gibi kalsaydı belki severdim.
Diziden şirket ile ilgili sahneleri atarsak güzel. 
Şirket ile ilgili olayları ya kafam dağınık olduğu için ya da çeviriden kaynaklı sebeplerden dolayı hiç anlamadan izledim. Ve sararak izlemeyi sevmediğim için bu sahnelerde büyük bir çile çektiğimi söylemeliyim.
* Amma velakin şunu net olarak söyleyebilirim ki; uzun zamandır bir erkeğin bir kadını alenen bu kadar çok sevdiği bir dizi izlememiştim. 
* Bir tık daha abartsalardı I need romance 20r12 gibi bir kadın bu kadar da sevilmez yok artık diyebilirdim ki, dedirtmeyerek o dozu güzel ayarlamışlardı.
* İlk iki bölümü dizinin girişgahı olarak düşünün ve sabredin. 
* Sonuç olarak sevdim mi, şirketle ilgili olaylar biraz anlaşılır olsaydı sevdim mutlaka izleyin derdim, ama şimdi mutlaka izleyin diyemiyorum.


Yasal Uyarı: Buradan sonrası yüksek dozda spolier içerir.Yukarıya ek olarak diziyi tam olarak sevememe nedenlerimden biri, kızımızın 13. bölüme kadar taş gibi durup hislerini dile getirmemesi de olabilir. Çok sinir bozucuydu.


Yukarıda 2. maddede söylediğim saç mevzusu buydu işte. Böyle kalsaydı keşke.
Çok etkilendiğim sahnelerden birisi de buydu işte. Kızımızın eli yaralanınca;
Sanırım Koreliler aşık olduklarını kabullenmek için  hep doktora başvuruyorlar;ve bakınız bu dizimizde de aşağıdaki sözler doktorumuza ait:
Yine başkanın şahane ve dobra bir sekreterinin olması açısından Cunningle single lady dizisi ile benzerlik gösterdiği söylenebilir.


1-2-
İlk fırsatta bu klişeyi yazacağım. Klişenin ismi "caddenin ortasında atraksiyon" :)

Bir gün bir araba oyunculardan birini depeleyecek, olacak olan o  yani.Yine çok güldüğüm sahnelerden birisi. Biz Kore dizilerindeki hafıza kayıplarına alışkın olduğumuz için tam da böyle bir senaryo beklerken güzel bir ters köşe yapıldı.
Ve gelelim dizinin en sevdiğim kısmına. "Adam kadını ne güzel sevdi kısmı" diyebileceğimiz bu kısımda çok güzel repliklerim var. Okuyalım.


Bir kaç defa daha geçti bu ilacımsın mevzusu ama ben 2 tanesini almışım.
Çiçek mevzusu da güzeldi. Her gün bir not bir çiçek. Yalnız bu Kore dizilerinde en ilginç bulduğum şeylerden birisi de Ay çiçeklerini, hani bizim büyüsün çitleyelim diye gözüne baktığımız çiçekleri onlar süs çiçeği olarak kullanıyorlar.
Vineyard Man'de de çok ilgimi çekmişti.
Dizinin edebi repliklerinden en sevdiklerim;


1-


2-


3-Otobüs klişemiz olmazsa olmazlardan.
Dizinin sonu çok güzeldi. Ters köşe olduğumu söyleyebilirim. Klasik kötü sonlara nazaran havada kalmayan eğlenceli bir son olmuş.
Eksiklerim vardır mutlaka. Affola!

Not: Hediye çekilişim hakkında bilgi almak için şuraya bakabilirsiniz.

Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.
Buradan hepsine ulaşabilirsiniz