A Poem A Day Konu

Dizi, fizik terapisti, hemşire, radyolojik teknoloji uzmanı ve bir stajyerin etrafında dönmektedir.

Lee Jun-Hyuk fizyoterapist olarak çalışmakta, bu alanda dersler vermekte ve ekibinin lideri görevini yapmaktadır. Üzücü geçmişinden dolayı insanlarla arasına mesafe koymuştur. Buzlar kralının pamuk şekere dönüşmesini izleyeceğiz, muhtemelen.

Lee Yoo Bi 3 yıldır fizyoterapist olarak çalışmaktadır. Hayali şair olmaktır ama ailesinin maddi durumundan dolayı bu mesleği seçmek zorunda kalmıştır. Üniversite yıllarında Jang Dong-Yoon'dan hoşlanıyordu. 

Jang Dong-Yoon stajyer bir fizyoterapisttir. Anne babası doktor olduğu için onun da doktor olmasını istemişler ama tıp okumak için yeterli puanı alamadığı için bu mesleğe yönlendirilmiştir. 

a poem a day blog


A Poem A Day Oyuncuları


Lee Yoo-Bi kadın başrol olarak karşımıza çıkacak ve bilinen birçok dizide oynadığı halde ben kendisini hatırlayamadım. :D

 Lee Joon-Hyuk'u City Hunter dizisinden hatırlıyorum; Kidari Ajusshi rolünde fena değildi. <3Jang Dong-Yoon'u da tanımıyorum :D Ama umarım geç tanıdığım için üzülürüm. :D


Oyuncuların hiçbirini tanımadığın halde dizide dikkatini ne çekti derseniz; dizi Kore'de tam 14 sezondur devam eden Rude Miss Young-Ae dizisinin senaristlerinin elinden çıkacak ve bu beni meraklandırıyor.


Türü: Medikal
A poem a day bölüm sayısı: 16
Yayın kanalı: TvN
Senarist:  Myung Soo-Hyun , Baek Sun-Woo , Choi Bo-Rim
Yönetmen: Han Sang-Jae
Yayın Tarihi: 26 Mart 2018

A Poem A Day Trailer


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 yorum:

 1. Jang dong yoon'un tek bölümlük dizisi vardı(tek bölümlük dizi neyse) if we were a season izlersen pişman olmazsın unni en son school 2017 de oynamıştı, gerçi ben izlemedim ,bende diziyi merakla bekliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tek bölümlük ha!
   İyiymiş :)
   Bir ara göz atayım ben ona. Teşekkür ediyorum :*

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.