Tomorrow With You Konu ve Oyuncuları

Shin Min Ah ve Signal ile güzel bir çıkış yapan Lee Je-Hoon fantastik bir dizi ile ekranlara gelecek.Dizi oyuncularının yanı sıra zaman yolculuğu gibi fantastik bir öğe ile dikkatleri çekiyor. Dizinin çekimlerinin %100 tamamlandığını da belirteyim.

Tomorrow With You Konusu

Zaman gezgini olan Lee Jee Hoon ile karısı Shin min Ah arasındaki aşkı konu etmektedir.
Lee Jee Hoon zamanda yolculuk etme yeteneği sayesinde bir emlak şirketinin seoluğunu yapar ve büyük bir servete sahip olur.

Edit: Diziyi izledim. Dizi hakkındaki yorum ve repliklere şuradan ulaşabilirsiniz.

Tomorrow With You Oyuncuları

Shin Min Ah en son geçen sene bu zamanlarda Oh My Venüs'te Su Ji Sub ile bir efsaneye imza atmıştı.Lee Je Hoon'u ben ilk defa Signal'de izleyip çok beğenmiştim.

Yayın Kanalı: Tvn
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: (Goblin'den sonra)
Türü: Romantik komedi time-travel

Fragmanlar
Fragmanlar da eğlenceliye benziyor. Merakla bekliyorum.

Yorum Gönder

11 Yorumlar

 1. Shin Min Ah'ı seviyorum, o başka zaten de :P
  Signal'i izleyemedim ben yaaa... pek sarmamıştı =(
  Goblin efsane, keyifle izliyorum umarım o beklenti devam eder bu diziyle de =))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım güzel bir dizi çıkar ben de merakla bekliyorum

   Sil
 2. Eric Bana'lı The Time Traveler's Wife vardı çok sevdiğim. Diziye ait detay bilmemekle birlikte ilk o geldi aklıma.
  http://www.imdb.com/title/tt0452694/?ref_=nv_sr_1

  YanıtlaSil
 3. Ay ben bu diziden çok umutluyum ya hemde fantastikmiş konusu ^^

  YanıtlaSil
 4. Merhaba nabrut ben sana bir şey diyeceğim bende bir blog aççtım gerçi daha herhangi bir şey paylaşamadım amayazdıklarımın sayfa düzeni replikleri koyuş tarzım flan çoğu şey cümlelerim dışında senin aynın gibi hatta aynısı fakat her farklı bir sayfa düzeni seçişimde birine benziyor yani uzun lafın kısası kusura bakma olur muu? ama gerçekten sayfa düzeni sadece o şekilde aklıma geliyo ve replik sponi bunları vermeye de bayılıyorum bu yüzden benziyor :( replikleri falan senden almıyorum m sayfa düzenim çok benziyor o yüzden özür dilemek ve aklıma başk bir şeyin gelmediğini söylemek istedim bir de ama gerçekten senin blogun olmasada öyle bir sayfa düzeni yapardım

  YanıtlaSil
 5. merhaba ben sana yazdıklarımın dizilimi benziyo demiştim demin. galiba anonim yazdım da o yüzden bunu yazayım dedim bir de sana bir şey soracağım benim yazdıkarım istediğim gb çıkmıyor sen de böyle sorunlarla karşılaşıyor musun?

  YanıtlaSil
 6. tvN'in fantastik dizilerini merakla bekliyorum artık Goblin'den sonra.Goblin'i izledin mi bilmiyorum ama izlemeni tavsiye ediyorum ve yorumunu da merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 7. Başladı mı Goblin biteli çok oldu ama

  YanıtlaSil
 8. 3 şubatta başlayacakmış goblinden sonra deil!

  YanıtlaSil
 9. Ya afişte kim young kwang'a çokk benzemiyo mu ben ilk o sandıdım sevinmiştim sonra bi baktım deil ama sizce de çok benzemiyomu

  YanıtlaSil
 10. Merhaba nabrut. Uzun zamandır yani kore dizilerini izlemeye başladığımdan beri, seni takip ediyordum. İzlediğim dizilere yaptığın yorumları okumayı çok seviyorum. Sadece öyle değil tabi birçok diziye de senin önerilerine göre baktım ve hepsini de gerçekten beğenerek izlemişimdir. Aslında şimdi de acaba tomorrow with you izlemiş mi, yorumu var mı, izlediklerimi bir tazeleyeyim diye bakmıştım ama sanırım izlememişsin. Takipteyim ben yine de umarım izlersin ve yorum da yaparsın. Çok isterim bu diziyle ilgili yazını okumayı. Haddime değil ama kesinlikle izlemeni tavsiye ederim. Neyse biraz fazla uzattım galiba :) Şimdiye kadar okuduğum bütün yorumların için de teşekkür ederim..

  YanıtlaSil