The Package Konusu ve Oyuncuları

Yong Hwa'yı normal kıyafetlerle (tarihi değil:) izleyecek olmanın verdiği mutlulukla yeni dizisinden bahsedeceğim.The Package Konusu 
Lee Yeon-Hee Fransa'da tur rehberi olarak çalışmaktadır. Paket turla gelen bir gruba önderlik etmektedir. Yong Hwa ise kız arkadaşı tarafından ter edildikten sonra bu tura katılmaya karar vermiştir. 
Turun diğer üyeleri; Choi Woo-Sik başta olmak üzere hepsinin ayrı ayrı ilginç hikayeleri vardır. Bu üyeler birbirleri ile yakın ilişkiler geliştirecektir.


The Package Oyuncuları
Yong Hwa hakkında bir şey dememe gerek yok sanırım. You are beautiful, Heartstrings derken severek izlediğimiz bir oyuncu ve şarkıcı.
Lee Yeon Hee ise Bir milyonerin ilk aşkı ile efsaneleşen bir oyuncu. Ben en son Miss Korea dizisinde izlemiştim.

Bölüm sayısı:12
Yayın Kanalı: JTBC
Yayın Tarihi: 13 Ekim


FragmanlarFacebook Kore Dizileri Sayfamı takip etmek için: https://www.facebook.com/koredizifilmreplikleri1

Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.
Dizi listesine Buradan film listesine ise Şuradan ulaşabilirsiniz.

Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım

Yorum Gönder

10 Yorumlar

 1. 12 Bölümlük bir dizi ve Yong Hwa oynuyor.. Uzun zamandır kısa, çerezlik bir dizi izlemek istiyordum 20-30 bölüm ilerleyen entrikalı dizilerden bıktım bu aralar. Umarım eğlenceli bir dizi olur. Şu sıralar kaliteli bir dizi çıkmıyor, durum böyle olunca da kore dizilerinden uzaklaşıyorum, amerikan dizilere sarıyorum. Bir ümit doldu içime. Dediğin gibi haberler geldikçe yazmanı bekliyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu sıralar tam tersi kaliteli işler çıkıyor aslında. Geçen seneye kıyaslarsak bu sene Kore dizileri altın yılını yaşıyor diyebilirim. Üst üste epey güzel yapımlar izledik :)
   Another miss oh, signal, reply 88, oh my venüs, dots bu sene ilk aklıma gelen en iyiler listesi haa bir de cheese in the trap var :)

   Sil
 2. Omo sonunda Yonghwa dizilere geri döndü. Nasıl mutluyum anlatamam :DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hem de tarihi değil de izleyebileceğim ben daha mutluyum en son ki dizisinden sonra :)

   Sil
 3. Senaristin hiçbir dizisini ve filmini izlemedim ama izleyenlerin çok sevdiği The Slave Hunters'ın senaristiymiş. Bir de Fransa'da çekilecek olması yönünden ilginç olacak diye düşünüyorum.Zaten Yong Hwa varsa bende varım dört değil ondört gözle bekliyorum :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de izlemedim zira senaristin hiç bir dizisi tarzım değil :)
   Umarım tarzı dışına çıkıp romantik komedi falan çeker bu sefer :)

   Sil
 4. Benimde öyle sanırım.The fugitive'yi rain için izlesem mi diye düşünüyordum ama sıra gelmedi. :D İnşaAllah yaa.Yong Hwa ilk bölümlerde yine üzgün üzgün olur terk edilmiş sonuçta.Son iki dizisinde adam gibi gülerken görememiştik zaten bunda sonradan da olsa gülse bari.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umudum bu yönde. rol arkdaşını da pek sevmedim ya neyse bakacağız artık :D

   Sil