Elim boş olup hem de nasıl bu kadar çok yapacak işimin olduğu muammasını çözmeye çalışırken bir diziden şu replik aklıma geliyor.


Sonuç olarak gündüzleri koşturup dursam da geceleri çok uzun ve izleyecek bir çok dizi, okuyacak birçok kitap var.
Şu sıralar iştahsızlık sıkıntım had safhada olduğundan geceleri ne içsem acaba arayışlarım üst seviyede. 

Starbucks'ın ama en çok Gloria Jeans'in Chai Thai Latte'sine bayılırım. Hem kahve içmek istemediğim zamanlarda güzel bir alternatif oluyor, hem de süt sever biri olarak beni tatmin ediyor. Markette raflarda Doğuş'un Chai Thai Latte'sini görünce de evde yapabilir miyiz? Olur mu ki? Yapmışlar biraz olmuştur herhalde diyerek denemek üzere bu çayı aldım.Sıcak su ile demleyip sıcak süt ile karıştırıyorsunuz, ben şeker de ekliyorum. Çok lezzetli ve hafif oluyor. Tamamen damak tadınıza bağlı olarak tarçın miktarını arttırabilirsiniz. Light süt kullanırsanız daha da hafif oluyor. 

Açıkçası bahsettiğim kahve zincirlerinde satılan kadar iyi bir lezzeti var. Ben gayet beğendim. Snapchat'te de bahsettim hatta (takipçi falan gibi kelimeler kullanmak istemiyorum o yüzden şöyle diyeceğim) bir arkadaşım denemiş ve çok beğenmiş. Bana da Snap atmış. ^^Onun denediği kendinden şekerli olan Stevyalı. Ben bu çeşidi içmedim ama sonradan şeker ilavesine gerek bırakmadığı için bunun daha iyi olacağını düşünüyorum.

Afiyet olsun. Merak eder, denerseniz içerken bana da bir yorum/snap atmayı ihmal etmeyin.

Not: Snap adresim sağ tarafta.