My secret hotel dizisini geçen yıl bu zamanlar tanıtmıştım. Yo in na sevdiğim için izlemeyi planlamış, ama sonra olumlu yorumlar okumayıp izlemekten vazgeçmiştim.
Yanlış yapmışım.Dizinin konusu ve oyuncuları hakkında bilgi almak için şuraya bakabilirsiniz.

Çok sevdim ben bu diziyi!
Sevdim çünkü;
* Yo in Na çok tatlıydı.
* Dizinin ost'ları çok güzeldi. Bu kadar değil elbette.
* Hoş ve eğlenceli bir romantizm işlenmişti. Komikti de. Esas adamın kıskançlıktan taklalar attığı dizileri seviyorsanız işte bu dizi onlardandı.
* Dizinin afişinden yola çıkarak biraz Master's sun vari perili cinli bir dizi gibi gözüküyor. Ama öyle değil.
* Şimdi izlemek isteyenler için burası çok önemli:
Dizinin ilk 4 bölümü sıkıcı denilebilecek kadar durgun. Ve bu ilk dört bölüm sanki otelde periler cinler var da sonraki bölümlerde sırlar ortaya çıkacak gibi bir hava var. Ama 4. bölümden sonra dizinin  senaristi değişiyor. İyi ki de değişiyor çünkü işte dizi buradan sonra yükseliyor.
* Dizideki cinayet vakıasında katil benim tahminlerim dışında çıkarak şaşırttı.
* Yine senaryoda özellikle ikili ilişkilerinde  ne saçma dediğiniz yerler olacak ama dizinin son bölümlerinde hoş flashbacklarle bu kısımlara mantık çerçevesinde açıklamalar getirilmiş.
* Mükemmel senaryo harika oyunculuklar diyemem ama çok eğlenceli çok sevimli izlenesi bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Eğer Yo in Na'ya karşı negatif hisleriniz varsa belki benim kadar çok sevmeyebilirsiniz, bu uyarı yapmadan da geçemeyeceğim.

Yasal Uyarı: Buradan sonrası yüksek dozda spolier içerir.


Repliklere geçmeden önce diziyi izleyenler Queen inhyun's man'e yapılan göndermeleri fark ettiniz değil mi? 
Kravat sahnesi, ayaklar ve dil çıkarma bunlardan aklımda kalanlardan bir kaçı.2. adam No min Woon ile ilişkileri daha mı hoştu ne?


Mesela 1:

Mesela 2:Mesela 3:


Mesela 4:


Birde esas adama bakalım:Sonra tekrar dönüp 2. adamın çok güzel iki sahnesini izleyelim. :) 
İkinci adamdan vazgeçmek yok. :)


Koşturmalar, dersler derken böyle güzel bir dizinin postunu kısa tuttuğumun farkındayım, maalesef. Biraz da artık bazı sahneler o kadar normalleşti ve klişeleşti ki, replikler o kadar çok tanıdık ki tekrar caps almak içimden gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Haksız mıyım?Facebook Kore Dizileri Sayfamı takip etmek için: https://www.facebook.com/koredizifilmreplikleri1
Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.
Buradan hepsine ulaşabilirsiniz.


Bana ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesaplarım