Yaz döneminin kısır döngüsü içerisinde izleyecek bir şey bulamayınca eş zamanlı olarak High Society dizisine başlamıştım.Dizinin konusu ve oyuncuları hakkındaki bilgiyi şurada vermiştim.

Dizi hakkındaki yorumum;

*İkinci kadın ve ikinci erkeğin esas karakterlerin önüne geçtiği hatta diziyi alıp götürdüğünü söyleyebilirim. Hatta ve hatta sadece ikinci kadın ve erkek için diziyi izledim desem yeridir. O kadar sevimliydiler. 
*Dizinin tanıtımında zengin kızın zenginliğini gizleyip yaşadığı aşk anlatılıyor gibi lanse edilse de esas oğlan ilk andan itibaren tüm gerçeği biliyor. Spo vermedim, çünkü siz de bildiğini biliyorsunuz.
*Ortalama bir dizi. İlla izlenmesi gereken bir dizi değil. İzleyecek dizi bulamazsanız bir şans verilebilir.
*Dizinin sonu klasik Kore dizileri gibi saçma değil, fakat unutulmaz da değil.
*Ben Koreantürk çevirisi ile izledim ama sonradan Yeppudaa'da çeviriye başladı, hatta 10. bölüme kadar geldi. Tavsiyem Yeppudaa'yı beklemeniz. 


Yasal Uyarı: Buradan sonrası yüksek dozda spolier içerir.


Sung Jun çok donuktu. Karakterini sevmedim. Ama kompleksli fakir adam rolünü layıkıyla yerine getirmişti.Kader teması dizide bol bol işlendi.
Dizinin en eğlenceli kısmına geliyorum. Fakir kız ile Chebol'ün aşkı.Ve kızımız artık meşgul olduğunu umursamaktan vazgeçer. :)Park Hyung-sik'i en yakın zamanda başrolde görmek isteyenler klübünün bir numaralı destekçisiyim.

Dizinin en güzel sahnesinin esas oğlan ve kıza ait olmaması da çok ilginç.Ezik fakir kızımız dizi boyunca para para diye inledi durdu da; sonunda evlenip hamile bile kaldı. Haha!


Fazla evet!

Bu replik de ne kadar klişedir.Uee ile aramda aşk-nefret ilişkisi var. Bazen beğeniyorum, bazen sinir oluyorum. Babasına verdiği cevaplar ve öz güveni ile zaman zaman sevdiğim bir karakterdi.


Dizinin burasından sonrasında Sung Jun'u biraz sevmiş olabilirim.***


Esas Oğlan der ki;

Aşkın ne olduğunu biliyorum.
Karanlık gerçeklik sana daha aydınlık gözükür. 
Sonra bu karşılaştığım durum olur.
Senden hoşlanmaya başladığım için sende karanlıkları benden uzaklaştırıyorsun.
Bu yüzden dikkat ettiğim tek şey kendimin çoktan sınırı geçtiği.

Dizinin Ost'larını sevdim. Hatta bir tanesinin sözleri çok güzeldi. Ama hangi şarkı idi hatırlayamıyorum.


Dizide sevmediğim karakterlerden biriydi olan annenin sevdiğim bir repliği ile bitiriyorum.Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.
Buradan hepsine ulaşabilirsiniz