Super Dady Yul Konusu ve Oyuncuları

Super Daddy Yul ismini görünce konunun klişe olacağını düşünmüştüm ama yanılmışım.Super Daddy Yul dizisinin konusu: Cha Mi-Rae'ye çok nadir görülen bir kanser tanısı konmuştur. Ve 1 yıllık ömrü kaldığını öğrenir.
Bunun üzerine ilk aşkı Kim Yeo 'u bulur ve onu kızı için çok iyi bir baba yapmak için mücadeleye başlar.

Dizinin konusundan yola çıkarsam, hem komik, hem yüreğimize dokunacak bir dizi olacağını tahmin ediyorum.

Dizinin oyuncularına gelirsem;

iyi bir baba yapmak için çabalanan kişiyi en son Marry him if you dare dizisinde izlediğimiz Lee Dong Gun canlandıracak.Anne rolünde göreceğimiz Lee Yo Ri'yi ise ilk kez izleyeceğim ama resimden anlaşılacağı üzere pek sevimli gözüküyor.Dizinin yayın kanalı: TvN
Yayın tarihi: 13 Mart.

Dizinin fragmanları:


Yorum Gönder

6 Yorumlar

 1. Tatlı bir dizi olacak gibi başroldeki kadını ben de ilk defa görüyorum ama o da tatlı duruyo olabilir bence de ben fazla ümitlenmeyeyim hayal kırıklığının dibine vuruyorum sonra *-*

  YanıtlaSil
 2. Diziyi izledin mi?
  Ben 11. bölümdeyim ve buraya kadar çok iyi geldi, açıkçası dram ağırlıklı olur sevmem diye düşünüyordum ama pekte dram değil beklediğimden çok sevdim :)
  Son olarak da hasta olan kızı değil, annenin kendisi. Öldükten sonra kızının yalnız kalmasını istemediği için ölmeden önce Yeol'u güvenebileceği bir baba yapmaya çalışıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İzlemedim hatta bir kaç defa "bu dizinin pek izleyeni olmadı ama çok güzel falan diye yorumlar okudum"
   Aaa konusunu güncelleyim o zaman.
   Dizi bittikten sonra tekrar yazar mısın? dizi arıyorum da izleyecek

   Sil
 3. Super Dady Yeol bitti :) Vasat bir şey bekliyordum ama gayet güzel bir diziydi. Tavsiye ederim izle mutlaka, 10. bölümden sonra bir iki bölüm durağanlaşıyor gibi oluyor ama geri toparlanıyor hemen. Diğer izleyenleri bilmem ama dizi finali de gayet güzel ve mantıklı idi. Uzun lafın kısası izle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Peki çok teşekkür ediyorum. izleyince yazarım mutlaka

   Sil