Racon Ailem İçin Dizisi

Mehmet Aslantuğ annemle aynı yıl doğmuş olabilir, bu onu sevmeme mani değil. Baban yaşındaki adam da diyemezsiniz nitekim annem yaşında.
Hihihi!

Yaşı sorun değil de, artık baba rollerini üstlenmesi büyük sorun.
Yaşı, duruşu, görünüşü hala romantik jön rollerini kaldırabilecekken neden böyle roller seçecek kadar idealist bilmiyorum.

Dün akşam Racon Ailem İçin dizisinin 2. bölümünü de izledim.Diziyi sevmedim, Mehmet Aslantuğ kabadayı olabilecek bir tavır ve surata kesinlikle sahip değil. O bir salon erkeği, ve bu rolü hiç samimi gelmiyor.
Bazen sert olması gereken bir bakış atıyor mesela, siz de gülme isteği uyandırıyor. 

Ben sırf onun için diziye bir kaç bölüm daha devam ederim sonra da yayından kalkar diye düşünüyorum.
Bilmem aranızda diziyi izleyen var mı?Yorum Gönder

12 Yorumlar

 1. Ahmet Ümit'in bi öyküsünden uyarlanıp yapıldığını biliyorum, sırf ahmet ümit için izlerdim ama Atv'de olmasa iyiydi..
  :)
  izleyenler çokmuş ama salı günü olması ayrı bir etken..
  izlenen diğer diiziler varken başarılı olsa bile kısa sürede bitecek gibi duruyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle mi? Hiç bilmiyordum.
   Evet izleyenler çokmuş hatta twitter da en çok konuşulan dizi olmuş

   Sil
 2. Görünce aklıma sen gelmiştin. :)
  bende şöyle bir baktım. Baştan sona değil. Ama sevmedim. Benim fikrimcede yakındır yayından kalkar. Bu adamında şansı. Dizileri tutmuyor. Yanlış seçimler yapıyor belli.

  YanıtlaSil
 3. Hahahha ''Sonrada yayından kalkar diye düşünüyorum.'' Ay çok yaşa :DDD Yayından kalkmayanlar da zaten sakız gibi uzayıp duruyor. Hayır sakız bir müddet sonra bozuluyor ama bizim dizilere bir şey olmuyor :DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sorma sorma. baştan sona izlediğim tek bir türk dizisi bile yok :D

   Sil
 4. Bence kadro çok sağlam ama hikaye problemli. O kadar kaliteli oyuncuyu bir araya toplayıp böyle bir dizi yapmak akıl karı değil. Sırf oyuncuların hürmetine 2 bölümdür kendimi baya zorlayarak diziye baktım. Nerde Sıcak Saatler nerde Bir İstanbul Masalı.. Ben de senin gibi diziden umutsuzum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu adamyine romantik jön olduğu bir dizide oynasa o dizi rekor kırar iddia ediyorum :D

   Sil
 5. Nabrut hanım iyi misiniz, yorumlara cevap yazmiyorsunuz. Herşey yolundadir inşaallah. Merak ettim de. Diziyi seyretmedim. Sınırlı sayıda -iki tane- dizi seyrediyorum ama M. Aslantuğ hakkındaki tesbitlerin çok dogru cancagizim. Selamlar. .. Sevil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağolasın. iyiyim teknik bir sıkıntıdan dolayı cevap yazamadım yorumlara.
   çok teşekkür ediyorum. sevgiler

   Sil
 6. Sıcak Saatler dizisini izlemiş miydin ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oooo Mehmet Aslantuğ benim çocukluk aşklarımdan elbette izledim :) Sonra merdoğlunu da çektiler arzım onan ile ama arzum onan metres rolünde gibi olunca tutmadı o gerçi.
   hatta ondan çok önce arzum onan ile çektiği filmler olsun bir yıldızın doğuşu yalancı vs. vs. bir sürü filmini de izledim zamanında.

   Sil