Kill me Heal me postumu yetiştirememiş olmanın hüznü içindeyim. Cidden çok üzüntülüyüm çünkü çok sevdim ve keşke vakit bulup postunu hazırlamak için uğraşabilseydim.
Neyse. Haftaya biter umarım.

Arşivimi şöyle karıştırdım, bugün yayımlamayı unuttuğum replikleri yayınlayıp üzüntümü telafi edeceğim. ^.^

Hep söylerim, Korelilerin kader inancını çok seviyorum diye.
Replik, 2014'ün en sevdiğim romantik komedilerinden biri olan Fated to Love you dizisine ait.Yine Fated to Love you dizisinden.2014 yılının en sevdiğim dizilerinden birisi de It's Okay It's Love dizisiydi. Ve dizinin lokomotif karakterlerinden birisi de replikten de anlaşılacağı üzere Kwang Soo idi.Birth of beauty dizisindeki bu replik beni düşündürdü. Hayali olanlara gıpta ediyorum. Bir türlü ne istediğime karar veremiyorum.Tabi ben neyin peşinde koşturacağıma karar veremedikçe kaçınılmaz olarak şu repliği zikrediyorum.Bu arada yeri gelmişken ben bu hatunu çok özledim. Bir dizi çekse de izlesek.


****

Şimdi replik falan değil ama yeri gelmişken söylemeden geçemeyeceğim:

''Ben hanım kızlarımızın esas oğlana yaptığı bentolara bayılıyorum.''
Bakınız buna bir örnek.
Hangi diziden olduğunu söylemeyeceğim, siz tahmin edebilirsiniz diye düşünüyorum.Korelilerin evde kalmış kızlara yaptığı baskı da ülkemize eş değer. Yazık değil mi şu kızcağıza? Hahah!


Love Clinique
Aynı tarzda replikleri, aşağıdaki örnekte olduğu gibi bir çok dizi ve filmde görmek mümkün. Ha, ben çok eğleniyorum o ayrı mevzu.


Zamanında söylemeyi unutmuşum. Gerçi son zamanlarda, en iyiler listemden sonra You came from stars dizisini yeni yeni izleyen bir çok kişi olduğu için Gianna'nın dizi boyunca taktığı o şahane bandanalardan bahsetmeden geçemeyeceğim.
Ne şahanelerdi.


Adios!