Kore Dizileri Replikleri-3 Karışık

Kill me Heal me postumu yetiştirememiş olmanın hüznü içindeyim. Cidden çok üzüntülüyüm çünkü çok sevdim ve keşke vakit bulup postunu hazırlamak için uğraşabilseydim.
Neyse. Haftaya biter umarım.

Arşivimi şöyle karıştırdım, bugün yayımlamayı unuttuğum replikleri yayınlayıp üzüntümü telafi edeceğim. ^.^

Hep söylerim, Korelilerin kader inancını çok seviyorum diye.
Replik, 2014'ün en sevdiğim romantik komedilerinden biri olan Fated to Love you dizisine ait.Yine Fated to Love you dizisinden.2014 yılının en sevdiğim dizilerinden birisi de It's Okay It's Love dizisiydi. Ve dizinin lokomotif karakterlerinden birisi de replikten de anlaşılacağı üzere Kwang Soo idi.Birth of beauty dizisindeki bu replik beni düşündürdü. Hayali olanlara gıpta ediyorum. Bir türlü ne istediğime karar veremiyorum.Tabi ben neyin peşinde koşturacağıma karar veremedikçe kaçınılmaz olarak şu repliği zikrediyorum.Bu arada yeri gelmişken ben bu hatunu çok özledim. Bir dizi çekse de izlesek.


****

Şimdi replik falan değil ama yeri gelmişken söylemeden geçemeyeceğim:

''Ben hanım kızlarımızın esas oğlana yaptığı bentolara bayılıyorum.''
Bakınız buna bir örnek.
Hangi diziden olduğunu söylemeyeceğim, siz tahmin edebilirsiniz diye düşünüyorum.Korelilerin evde kalmış kızlara yaptığı baskı da ülkemize eş değer. Yazık değil mi şu kızcağıza? Hahah!


Love Clinique
Aynı tarzda replikleri, aşağıdaki örnekte olduğu gibi bir çok dizi ve filmde görmek mümkün. Ha, ben çok eğleniyorum o ayrı mevzu.


Zamanında söylemeyi unutmuşum. Gerçi son zamanlarda, en iyiler listemden sonra You came from stars dizisini yeni yeni izleyen bir çok kişi olduğu için Gianna'nın dizi boyunca taktığı o şahane bandanalardan bahsetmeden geçemeyeceğim.
Ne şahanelerdi.


Adios!Yorum Gönder

8 Yorumlar

 1. Şimdi Kil mi Hil mi dizisinin postu olmayacak mı :( Ben onu bekliyordum ne yalan söyleyeyim bende çok üzüntülüyüm şuan :(

  Replikler güzelmiş :) Yeh'i bende çok özledim şöyle bir romantik komedi çeksede izlesek. Zira komediye çok yakıştırdığım bir karakter. Hatta KMHM'yi izlerken baş rolü olsaydı diye çok defa hayal ettim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. senden sonra yazıyı güncelledim acaba yanlış mı anlaşıldım diye. yok yapacağı tabiki ama yetiştiremedim :D
   Ah yeh en son çektiği kötü diziden sonra böyle güzel dizilerde grmek istiyor insan

   Sil
  2. Ha öyle söylesene komşu boşuna üzüntüden yataklara düşüp, mefta oluyordum desene :D Aşağıdaki yorumda gördüm haftaya yayınlayacakmışsın sanırım beklemeye başladım bile :)

   Aynen ya oyunculuğunu en beğendim Koreli hatun İnşAllah nice kdramalarda görürüz. Şöyle başarısı bol, reytingi tavanda asılı kalmış, ödülleri silip süpürmüş olanından:D

   Sil
 2. Ben senin hatun yeni bir film çekmiş after love adında. Başka bir filmde de tombik olmuş bilmem gördün mü? Tombik hali çok değişik olmuş ama şirin bir ajumma olmuş.Kill me heal me de en kısa zamandan izlemyi düşünüyorum .Şimdi That s ok it s love 'u izliyorum. Psikoloji içerikli filmleri dizileri seviyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. biliyorum o filmini de rol arkadaşaı da filmin konusu da akıllara zararr :/ burada bahsetmedim bile sinirimden :DD
   bende seviyorum psikoloji üzerine olan olan dizi ve filmleri ki its okay tuttuktan sonra bu tarz çoğaldı

   Sil
  2. Öyle mi ??Filmin konusunu falan bilmiyorum magazinde görmüştüm geçen günler .Hele diyorum nabrut mutlaka bahsederdi ama belki haberi yokturdur haber vereym dediydim ama neyse... :)

   Sil
 3. Bende senin her kore içerikli postuna bayılıyorummmmmmmm :)
  Kill me heal me hmmm izlemedimm bi bakayım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canımsın :*
   bak mutlaka şiddetle tavsiye ederim. ya da haftaya postumnu yayınlayacağım öyle de karar verebilirsin

   Sil