Bride Of Century Konusu ve Oyuncuları

Bride of Century Bride of Century dizisinin konusu: 
Lee Hong Ki büyük bir şirketin varisidir.
Ailesi üzerinde ise bir lanet vardır.
Eve gelen ilk gelin, evlendiklerinin ertesi günü ölmektedir.
Lee Hong Ki'nin nişanlısının ailesi bu olayı öğrenince bir oyuna başvurur.
''Kızlarının yerine ona tıpatıp benzeyen ''Doo Rim'' Yang Jin-seong 'u geçirirler.''

Dizinin türü romantik-komedi-fantastik.

Bride of Century dizisi oyuncuları

Ft island grubunun solisti,
You are beautiful dizisinde sarı kafa olarak herkesin tanıdığı Lee hong Ki dizinin esas oğlanı.Ara not: Onu en son Rockin' on Heaven's Door filminde izlemiştik.

Esas kız ise -bir ihtimal City Hunter dizisinden hatırlayabileceğiniz,-orada koruma rolünü üstlenen Yang Jin-seong. 
Konusunda bahsettiğim gibi dizide iki karakteri birden canlandırıyor.Dizinin yorumu ve replikleri için buraya bakabilirsiniz.


Blog'umda yazdığım tüm dizi ve filmleri alfabetik olarak sıraladım.
Buradan hepsine ulaşabilirsiniz.


Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. başroldeki kızın gözleri çok güzeldi. Koreli olup ta bu kadar iri ama çekik olan gözler nadir olsa gerek. estetik var mı o gözlerde bilmiyorum ama kesinlikle güzel gözlü bir kız. hele hele gece vakti, esas oğlanın kulaklarının soğuktan kıpkırmızı olduğu halde parkta kızın bıçağın tersiyle şapur-şupur pasta yediği sahnedeki gözleri ve makyajına bitmiştim doğrusu. yine aynı sahnede oğlan bile "-bir kız nasıl böyle pasta yer bir erkeğin yanında." şeklindeki eleştirisine karşılık kızın "- ama ben erkek göremiyorum burada." tarzındaki atarlı ayarına oğlanın eşzamanlı maço öpücüğü -kızım, bir erkeğin yanındayken böyle atarlar yaparsan alacağın cevap işte bu olur." şeklindeki ataerkil bakış açısı Türkiye'de de olsan, Amerika'da da olsan Kore'de de olsan aynı sanırım. şimdi söyle bakalım güzel gözlü kız hangisi daha güzeldi pasta mı, seni zorla öpen adam mı?:))))

    YanıtlaSil