Bir dizi bitirdim.
Konu yemek olunca ve sevdiğim bir aktörde oynayınca izlemekten kaçamadım ki :)
Aklımda neler kaldı?

---Aklımda kalan ama çıkmakda bilmeyen tıktık...
---İtalyan makarnaları :)
---Mutfak da erkek on numara :)
---Temas olmadan da aşkın var olabileceğini öğrendim.(İnanmasamda :) Öğrendim işte :) Aklına kötü şeyler getirme sevgili blogdaşım:)

ŞU DİYALOG
Seo Yoo Kyung: (Kadın karakter) Neden ona da izin verip insanın kafasını karıştırıyorsun? Neden kalbimi bıçakla çıkarıp üzeine şeker ve tuz ekleyip yemiyorsun? Masanda kestiğin bir balık mıyım ben?
Şef:(Erkek karakter)  Kalbinden yemek yapmak istemiyorum.
Yoo Kyung: Elinde bıçak olduğu için hiçbir şeyden korkmuyorsun değil mi? Balık temizlerken bir yerlerini kesebilirsin veya boğazına bir kılcık takılır ve ölebilirsin. Bilmiyorsun ki kesme tahtasına gelen balık zaten hiçbir şeyden korkmuyordur. Keskin kemikleri etinin altına gizlenmiştir.
Şef: Yani?
Yoo Kyung: Kemiklerime dikkat etmeni söylüyorum.
Şef: Hiç taze değilsin, uzun süre önce yakalandın ve çok fazla raf ömrün yok. Bunları biliyor muydun? Temizlenmen çok zor ve hazırlanman emek istiyor. Bütün bu çalışmalardan sonra geriye bir şey kalmıyor. Garnatürlerle süslensen bile güzel değilsin. Her neyse yemeğe deyecek bir şey değilsin. Seni kesme tahtama serip bıçağımı çıkarmayacağım. Senden yemek yapmayacağım, oldu mu? Kesme tahtamdan kurtulman için söylüyorum.
Yoo Kyung: Kurtulmamı söylüyorsun ama çoktan kesme tahtandayım. Kurtulmamı söylüyorsan çöpten başka gidecek yerim olmaz. Kalbimi söküp atmamı mı söylüyorsun?

VE ŞU SAHNE


Not: Aslında bu diziyi izleyeli çok oldu. Ama oppanın resimlerini yüklemekten diziyi atlamışım  :) Arşivden diye mi yazmalı mıydım ???

Ruh hali:Bu adamı görünce ergenleşen kız :)