Kadın ve yaşama dair, gündelik mevzular, moda, makyaj, kitap ve dizi-film yorumlarının paylaşıldığı kişisel bir blogtur.

Okuyucularımla birebir ilişki içine girdiğim, teker teker yorumlara ve maillere döndüğüm samimi bir ilişki içindeyim ve bundan büyük keyif alıyorum.

Reklam anlaşmaları hakkında geniş bilgi almak için nabrutvebiz@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Kategorileri

Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı metin içeriğini sitemde yayınlıyarak okuyucularıma ulaştırıyor, yüksek oranlı takipçisi olan sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. 

Banner reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmak için biri de her gün on binlerce kişinin ziyarette bulunduğu bloğumda paylaşabilirsiniz. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 3 farklı boyutta banner yayınlayabilirim.

     * 125 x 125 banner; 
     * 250 x 250 banner; 
     * 125 x 125 banner 

Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu bloğumda arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz.

Tüm bu reklam türleri ve ücretleri hakkında daha geniş bilgi almak için nabrutvebiz@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.