Return Kore Konu ve Oyuncuları

Return kore dizisi Konusu

Jung Eun-Chae avukat, Lee Jin Wook öfkeli bir dedektiftir. Zanlıların zengin ailelerin çocukları olduğu zorlu bir cinayet davasında beraber çalışacaklardır.

Return posterReturn Oyuncuları

Lee Jin Wook'un neredeyse tüm yapımlarını izlemişim.

Goodbye Mr. Black (MBC / 2016) 
The Time We Were Not In Love 
Nine: 9 Times Time Travel 

In Need of Romance 2012 

Bu dizi nasıl olur bilemiyorum ama merakla yayınlanmasını bekliyorum.

Shin Sung Rok hastası olduğumu daha önce de söylemişimdir. Çok karizmatik ve hoş bir aktör ama sanırım ilk kez esas adam olarak izleyeceğiz diye beklerken yanlış bir haber almışız. Daha önce You came from stars'da izleyip ıyy demiş sonra Trot Lovers'da aşağıdaki gibi giflerini falan almıştım.Kadın oyuncu Jung Eun-Chae hakkında hiç bir bilgim yok ama incelediğim kadarıyla kaliteli yapımlarda yer almış.

Türü: Gizem, hukuk
Return bölüm sayısı: 32 (Her bölüm 35'er dakika)
Senarist: Choi Kyung-Mi
Yönetmen: Joo Dong-Min
Yayın Kanalı: SBS
Yayın Tarihi: 2018 Ocak 17

Return izle kore FragmanYorum Gönder

10 Yorumlar

 1. Nabruuut, eline sağlık amao kadar sabırsızım ki okumadan yazıyorum :D Because this is my first life'ı incelemeyi düşündün mü? mailde atmıştım kusura bakma dört bir yandan yazıyorum ama seni bayadır takip ediyorum yazılarını da çok seviyorum umarım bu dizi hakkında da yazarsın, zevkle okurum.

  YanıtlaSil
 2. Ablacım yorumlarım gelmiyor mu??

  YanıtlaSil
 3. Nabrut ben ilk iki bölümü izledim ve çok sıkıldım. Sence devam etmeli miyim. Çünkü sürekli bir koşturmaca ve ilerlemeyen bir senaryo vardı. Çocuk koşarken ben yoruldum inan.devam et dersen bir şans daha vereceğim bu diziye (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani ortalama bir dizi. O yüzden illa devam et diyemem :)

   Sil
  2. Canım bana bugüne kadar en çok beğendiğin dizi hangisi soyler misin bir diziye başlamak istiyorum ama Pişman da olmak istemiyorum

   Sil
  3. http://www.nabrut.com/p/yllara-gore-en-iyi-kore-dizileri-listesi.html şurada bir liste yapmıştım en sevdiklerim hakkında.

   Sil
 4. Bu abimizi sonunda başrol olarak göreceğiz çok sabırsızım ^^

  YanıtlaSil