Buz Lazer Epilasyon ile Denizli’de Epilasyon

Lazer epilasyon ülkemizde yaygın olarak uygulanmaktadır. İlk kullanıma başlandığı yıllardan itibaren ham kadın hem de erkekler oldukça fazla lazer epilasyon yaptırmaktadır. Lazer epilasyonun tercih edilmesindeki en temel neden, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesinin sağlamasıdır. Ancak bu uygulama esnasında hastalar, acı ve ağrı hissinden oldukça şikayet ediyorlardı. İşte tam bu noktada teknolojinin de faydaları sayesinde acısız ve ağrısız epilasyon geliştirildi ve Buz Lazer ile tanışmamızı sağladı. Soprano Ice Platınum ile konforlu epilasyon ile acı ve ağrı olmadan istenmeyen tüylerden artık kurtulmak çok kolay! Türkiye’de yaygın olarak kullanmaya başlayan Buz Lazer, lazer epilasyon Denizli de de hizmet vermeye başlamıştır.

Buz Lazer Nedir?
Sıklıkla bahsettiğimiz gibi, acısız ve ağrısız epilasyondur. En temel amacı, epilasyon uygulaması yapılırken hastalara konfor sağlamak ve en çok şikayet edilen acı hissini ortadan kaldırmaktır. 810 nm dalga boyuna sahip cihaz, geniş başlığı ile daha çok bölgeye uygulanmakta ve kısa sürede hızlı ve pratik olarak epilasyon sağlamaktadır. Bu esnada buz başlık sayesinde cilt -3 dereceye kadar soğutularak acı ve ağrı hissi ortadan kaldırılmaktadır.


Buz Lazer Nasıl Uygulanır?
Buz lazer tüm vücut bölgesine güvenle uygulanabilmektedir. Kademeli ısıtma özelliği bulunan başlığı ile cilt altına kıl köklerine enerji ulaştırılmakta ve kıl köklerinin tahrip olması sağlanmaktadır. Böylelikle kıl oluşumunun önüne geçmek amaçlanmaktadır. -3 dereceye kadar cildi soğutan buz başlık sayesinde de acı ve ağrı hissi olmadan epilasyon sağlanmaktadır.

Ne Kadar Sürede Uygulanır?
Buz lazer hızlı ve pratik epilasyon uygulamasıdır. Böylelikle tüm vücut 35 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Lazer epilasyon Denizli bölgesinde de Buz Lazer hizmet vermeye başladığında kullanıcılar, kısa sürede uygulanabilir olmasının memnuniyeti arttırdığını belirtmişlerdir. Hem zamandan kazandıran hem acı hissettirmeyen bu teknoloji ile istenmeyen tüylerden kurtulmak artık çok kolay!

Buz Lazer Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
Buz lazer vücudun tüm bölgelerine güvenle uygulanmaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler tüm vücut bölgeleri için Buz lazer teknolojisinden faydalanabilirler. Ayrıca daha çok erkekler için avantaj sağlayan, ulaşılması güç yerlere de ulaşmayı sağlayan buz lazer bu bölgelerdeki istenmeyen tüyleri de yok ediyor. Özellikle en çok tercih edilen kulak içi, burun içi ve kaş arası erkekler için ideal pürüzsüzlük sağlıyor.


Kaç Seans Uygulanır?
Lazer epilasyon Denizli de Buz Lazer seanslarının ortalama sayısını söylemek mümkündür. Ancak bu sayı kişilere göre farklılıklar gösterir. Çünkü kılın yapısı, cilt tipi lazer epilasyonda belirleyici faktör olduğu için seans sayısı bu durumlara göre değişiklik gösterir. Ancak ortalama olarak 6-8 seans yeterli gelmektedir. Hızlı ve kolay uygulanabilen Buz Lazer ile istenmeyen tüylere konforlu çözüm! Her mevsimde güvenle uygulanabilen Buz Lazer ile hem erkekler hem de kadınlar pürüzsüz bir cilde sahip olabilirler.
Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. NEREDE YAPTIRABİLIRİM ? sayfasına tıklayarak size en yakın Denizli orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.