Kırma Eleme Tesisi Nedir? - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

Home Top Ad

Post Top Ad

21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kırma Eleme Tesisi Nedir?

Doğada var olan her şey belli işlemlerden geçerek yeni ürünlerin yapılmasında kullanılır. Örnek verecek olursak kayalar kırma eleme tesisi sayesinde yol yapımında kullanılabilir. En kaba ve geniş ebatta bulunan malzemeler küçültülerek ham madde olarak kullanılabilir. Firma kırma hizmet hayatına 2003 yılında İzmir'de başlamıştır. İleri teknolojiyi ekipmanlara uyarlayarak ihracat potansiyelini arttırmıştır. Tamamı yerli üretim olan ekipmanlar bir çok ülkeye ihraç edilmektedir.

Mobil Taş Kırma Tesisi
Mobil taş kırma tesisleri üretimi arttırmak ve zamandan tasarruf sağlamak amacıyla inşaat ve şantiye alanlarına kurulan tesislerdir. Firma mobil kırma eleme tesisi kurulumunda sizlere destek olur. Aynı anda kırma, eleme ve yıkama yapan cihazlar ile zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. Firmanın satışını yaptığı cihaz kapalı sistem çalışarak aynı anda 4 farklı ürün almanızı sağlar.

Yedek Parça İmkanı
İş makineleri yüksek kapasite içeren cihazlardır. Bu nedenle arızası veya tamiri zaman ister. Firma üretimini ve satışını yaptığı taş kırma eleme tesisi için yedek parça imkanı sunar. İhtiyacınız olan her yedek parçayı orjinal ve garantili olarak firmadan temin edebilirsiniz. Cihazların kurulumu, bakımı, yedek parça temini, personelin eğitimi gibi bir çok konuda firmadan destek alabilirsiniz. Firmanın sitesinde 2. el cihazları aratarak sipariş vermeniz mümkündür. İkinci el cihazlarda dahi firma garantisi devam eder ve kurulum için firma sizlere destek olur.

ADS