Tesettür Giyimde Moda Rüzgarları Esiyor - Nabrut Fıdıllıoğlu

Son Yazılar

Home Top Ad

Post Top Ad

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Tesettür Giyimde Moda Rüzgarları Esiyor

Şıklığını kıyafetlerinden alan kadınlar için doğru giyim ürünlerini tercih etmek oldukça önemlidir. Renkli ve özgün modelleriyle tesettür giyime yeni bir yön kazandıran Touché Privé, şıklığınıza öncülük ediyor.

Tesettür Giyimde 2019 Yaz Modası
Her kadın için şık ve güzel gözükmek giyimdeki en önemli kriterdir. Bu sebeple her kadının kıyafet dolabında vazgeçilmezi olmayı başaran parçalar yer almaktadır. Tesettür giyim alanında kadınların vazgeçilmezi olmayı başaran parçalar tuniklerdir. Tunikler hem şık hem de rahat olması yönüyle kadınlara kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Her sene olduğu gibi bu senenin yaz modası da tuniklerle şekillenmektedir. Farklı renk ve desenlerde pek çok tunik seçeneği bulunmaktadır. Sade şıklıktan hoşlananlar için sade modeller, göz alıcı bir görünümü önemseyenler için de desenli, taşlı ve nakışlı tunik modelleri ön plana çıkmaktadır.Touché Privé, birbirinden renkli ve şık tasarımlı giyim ürünleriyle yaz enerjisini yansıtmayı başarıyor! Seneye damgasını vuran tunikler, asimetrik kesim bluzlar, şık etek ve gömlekler tesettür dünyasının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Özellikle yaz mevsiminde tercih edilen tunik modelleriyle gerek spor gerekse klasik bir görünüm elde etmek mümkündür. Bol kesime sahip olan tuniklerin rahat hareket edebilme imkanı sunması, tunikleri tercih edilebilir kılan en önemli özelliğidir. Tuniklerin şıklığı doğru parçalarla kombinlendiğinde daha çok açığa çıkar. Şık bir kalem etek ya da renk uyumunu yakalayan pantolon ile tuniğin ışıltısına vurgu yapmak mümkündür. Doğru bir ayakkabı tercihiyle bu şık kombin taçlandırılmalıdır.

Modanın Kalbi Olan Tesettür Giyim Ürünleri
Tesettür giyim alanında klasik kesim ve koyu renk kıyafetlerin yerini, sezonun modasına uygun renkli ve ışıltılı modeller aldı. Şıklık her kadın için vazgeçilmezdir. Doğru kıyafet kombinleri ile kadınlar şıklığını zirveye taşıyabilmektedir. Özellikle yaz aylarında yapılan kıyafet tercihlerinin kadınların rahat ve ferah bir gün geçirmesine elverişli olması büyük önem taşır. Bu nedenle gerek günlük gerekse özel günler için tercih edilecek giyim ürünlerinin, içerisinde rahat edilebilecek bolluğa ve şıklığa sahip olması gerekir. Tunik modelleri ve ikili takım olarak bilinen tunik ve pantolonlar bu ihtiyacı karşılayan en ideal ürünlerdir.

Tunikler her ne kadar özel günlerde de tercih edilebilir olsa da, elbiseler kadar asil bir görünümü açığa çıkarmaz. Özel gün ve davetlerde tercih edilen şık elbise modelleri, doğru ayakkabı ve şal ile kombinlendiğinde göz alıcı bir zarafeti beraberinde getirir. Kıyafetlere uyum sağlayacak her renkte, desende ve kumaş türünde şal modelleri mevcuttur. Abiye elbise modellerinde şifon şallar kullanılabileceği gibi taşlı bone şallar da sıklıkla tercih edilmektedir. Her kombinde olduğu gibi klasik kombinlerde de renk uyumuna dikkat etmek büyük önem taşır. Şal ve elbisenin renginin uyumlu olması, zarafetin bütünlüğü için en önemli detaydır. Touché Privé online alışveriş mağazasındaki en popüler parçalarla siz de şıklığınızla büyülemeye hazır olun!

ADS