Aklınız Evinizde Kalmasın!

Kendinize has tarzınızı evinizin kapısına da yansıtın. Dijital baskı kapı modelleriyle sıradan görünümlerden uzaklaşın. Evinizle uyumlu dış mekân ya da iç mekân kapılarıyla tanışın. Sektöre her zaman ilkleri getiren  deprem gibi doğal afetlerde otomatik açılan kaplarıyla, hırsızlığa karşı garanti vermesiyle her zaman güvenlik konusunda lider konumunu koruyor. Adını aldığı surlardan ilhamla üretilen kapılar güvenilirliğini tarihinden alıyor.

İstanbul’u koruyan sur kapılarının tarihin her döneminde ne kadar önemli olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden firma yalnızca görünüm olarak değil, kullandığı üst seviye teknoloji ve yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla önceliği her zaman dayanıklılığa veriyor.


Sur Çelik Kapının yeniliklerinden biri de anahtarınızı ilk sizin kullanacak olmanız. Geliştirdiği özel anahtar sistemleriyle Sur Çelik Kapınızın anahtarını ilk sizin kullanacağınızı garantiliyor.  Villa kapısı, iç mekân kapıları, dış mekân kapıları ile 1930 yılında başladığı hizmet yolcuğunda evinizin korumasının önemini bilerek dayanıklılığı evlerimize uyarlamıştır. Evlerinize, iş yerlerinize, villa ya da daire kapılarınıza birbirinden güzel ve kaliteli modellerin arasından birini seçin ve sonraki süreçlerde keyifli alışveriş deneyimini yaşayın.
Sadece montaj aşamasında değil her aşamada destek olan tecrübeli çalışma arkadaşlarımızdan oluşan Sur çelik kapı ekibi ile aklınızda soru işaretleri kalmayacak. 7/24 ulaşılabilir olan destek hattımız ve birden fazla bölge müdürlüğümüz sayesinde bize her zaman, her yerden ulaşabilirsiniz.